Praha hrou

4,1 / 5 (20 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Prima hra, hezky vymyšlené“

prahahrou.cz

Dnešní nabídky Praha hrou

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Praha hrou

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,1/5 dle 20 hodnocení
Adél

Prima hra, hezky vymyšlené

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Klára

Bylo to super

14. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Byť uroveň hry byla prezentována jako vhodná pro děti, realita je naprosto jiná. Myslet si, že když dětem rozdáte mapu a budou několik hodin plnit úkoly složené výhradně z toho, že si přečtou nějakou historku, podle které musí najít v mapě ulici a v té ulici dům a na tom domě najít „něco“ , a bude je to celé po celou dobu děsně bavit, tak to je hluboký omyl. Hra založená výhradně na tomhle principu je pruda i pro jinou věkovou skupinu. Děti po patém úkolu jednomyslně (přestože původně byly natěšené) dávaly najevo, že jestli i ostatní úkoly pro ně mají znamenat to, že budou pro ně složitě hledat v mapě a pak se tam pokud možno rychle dopravit a to všechno 13× , než se dostanou k finále, tak že raději hru opustíme. Což jsme také po šestém úkolu učinili. Při vracení propriet ke hře propůjčených jsme pánovi říkali, co je špatně, proč hru nedokončíme, že to rozhodně není pro děti, avšak odpovědí bylo mlčení.
Ponaučení je, že něco takového již nikdy více. Jenže…jak to člověk dopředu může poznat, že?
Tak toť vše k Vaší otázce, jak se nam hra líbila.
Petr Rolfes

Vyjádření partnera
Praha hrou Před 11 měsíci

Vážený pane Rolfesi,
děkujeme za Vaši recenzi!
Na konci píšete: "jak to člověk dopředu může poznat, že?" Do budoucna bychom Vám doporučili, abyste si dopředu pečlivě přečetli popis produktu, čímž se vyhnete následné deziluzi, která zbytečně a neprávem poškodí poskytovatele služby.
Při předčasném ukončování hry jste si stěžovali, že prý děti nebaví chodit po městě - není nám jasné, co jste čekali, pakliže v popisu hry stojí, že "Praha hrou je aktivita, která Vás zavede do skrytých koutů historické Prahy" a že "délka trasy 5 km, časový limit 3h". Pokud by Vám ani toto nenapovědělo charakter hry, tak na konci se píše "připravili si dobrou obuv a pohodlné oblečení". Pakliže z popisu hry víte, že míříte do historického centra Prahy, upřímně doufáme, že jste snad neočekávali, že ty tři hodiny tam budete chodit lesem (který tam samozřejmě není).
Také jste si stěžovali, že Vaše děti neumí číst v mapě a že vy jako rodiče jim s tím nepomůžete, protože jste si nevzali brýle. Abychom se k tomuto vyjádřili, tak je nám hluboce líto, pokud se Vaše ratolesti ve svém věku nezorientují v podrobné turistické mapě městské části s popisky. Zároveň jste si zvolili level 1, který je dle specifikace "vhodný pro rodiny s dětmi" - z čehož snad ani ne tak implicitně vychází předpoklad, že hraje celá rodina, či, že rodiče dětem alespoň sem tam pomůžou a napoví.
Pokud Vás zarazilo, že koordinátor hry Vám na místě k Vaším stížnostem nic neřekl, tak ono na to upřímně ani nebylo co odpovědět.
Aktivity na principu únikových her zkrátka nejsou pro každého a můžeme Vám znovu jedině doporučit, abyste si příště popis produktu pečlivěji pročetli, aby to nepřineslo poškození dalším poskytovatelům.
Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a přejeme pro příště šťastnější výběr.
Pěkný den,
Klára Veverka

25. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
J

Celkově parádní. Hra i procházka Prahou, kam se člověk za normálních okolností nepodívá. Moc se nám to líbilo! :)

8. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavlína

Pro děti dlouhé chození, nezáživné úkoly. Nezareagování na aktuální stav, dlouhé čekání ve frontě (kontroly Pražského hradu). Využití fotoaparátu, které bylo v pokynech, nulové.

21. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)

Podobné podniky