CK Wisnar

4,6 / 5 (317 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pan průvodce – o Římu historickém i současném toho věděl opravdu hodně, program byl velmi dobře sestavený, na druhou stranu nijak neomezoval, a každý mohl upřednostnit, co jej zajímalo, ubytování téměř v centru umožnilo trávit čas ve městě dle vlastních představ i ve večerních hodinách“

Dnes otevřeno: 9:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Telefon2
http://www.wisnar.cz
booking@wisnar.cz
+420 739 367 502

+420 603 564 598

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Wisnar

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
J

Pan průvodce – o Římu historickém i současném toho věděl opravdu hodně, program byl velmi dobře sestavený, na druhou stranu nijak neomezoval, a každý mohl upřednostnit, co jej zajímalo, ubytování téměř v centru umožnilo trávit čas ve městě dle vlastních představ i ve večerních hodinách

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 2 dny

Děkujeme Vám za krásné hodnocení, které je pro nás velkou poctou a velmi si jej vážíme 😊😊😊.

Budeme nadšeni pokud nám zachováte přizeň při poznáváni dalších Vámi nepoznaných míst.

Team CK WISNAR

20. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Šárka

Organizace zájezdu, zkušený průvodce s vynikajícími znalostmi Říma.

Ubytování 😟

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 2 dny

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení leteckého zájezdu do Říma.

• 👍😊 Velmi si vážíme, že oceňujete organizaci tohoto zájezdu
• 👍😊 také, že oceňujete kvality našeho zkušeného průvodce a jeho vynikající znalosti, na základě kterých poskytoval klientům po celou dobu zájezdu informace a zajímavosti nejen o navštívených místech a památkách, ale také zmínil praktické rady a tipy, aby si všichni naši klienti mohli užít Řím tak, jako praví Římané.

Mrzí nás však Vaše hodnocení hotelu, protože jsme se snažili vybrat hotel v rušném centru historického Říma a v pěším dosahu všech významných památek, tedy s velmi dobrou pozicí.

• 👍 Hotel, ve kterém jste byli ubytování je vzálen necelých 20 minut pěšky od Colosea, 20 minut pěšky od Fontány di Trevi, necelých 5 minut od baziliky St. Maria Magiore, a v blízkosti dalších památek
• 👍 V okolí tohoto hotelu se nalézá spousta restaurací, barů i obchodů
• 👍 Zájemci o nakupování měli cca 3 minuty chůze na dlouhou obchodní ulici se všemi možnými značkovými obchody
• 👍 Jednalo se o hotel kategorie *** , kterého poloha je opravdu strategická. Nalézá se v historické budově a v tomto duchu je stylizován i jeho samotný interiér a zařízení.
• 👍 Personál hotelu byl velmi milý, vstřícný a přátelský.
Po příchodu naší skupiny na hotel cca kolem 11.00 dopoledne ubytovali všechny naše klienty a tito tak nemuseli čekat na obvyklou odpolední dobu, kdy se ubytování provádí 👍😊.
Snídaně byli realizovány formou bufetu.

Na místě jste k ubytování nevznesla sebemenší připomínku a průvodci nesdělila žádné informace o tom, že by snad bylo něco v nepořádku ve vašem hotelovém pokoji či jinde.


Team CK WISNAR

17. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivana

Vše skvělé!

Trošku nepohodlné sezení, ale to je asi po tak moc hodinách cesty normální.

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 16 dny

Díky moc, že hodnotíte vše jako skvělé 👍👍👍.

Od našeho teamu jen malé doporučení - vyzkoušejte příště nějaký letecký zájezd z naši nabídky a uvidíte, že rychlou přepravu letadlem si zamilujete 😊. Budete plni síly a o to více pak budou zážitky z poznávání nových míst intenzivnější 😊.

5. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Blanka

především jsme ocenili perfektně zpracovaný program, jeli jsme na daná místa v nejlépe zvolených časech, úžasný průvodce se spoustou znalostí o historii i současnosti Paříže a Francie, dostatek volna pro možnost vlastní volby trávení času

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 17 dny

Děkujeme za slova chvály. Jsme nadšeni, že jste si Paříž užili 👍👍👍.

1. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radim

Zájezd byl celkově povedený, jeho organizace velmi dobrá a průvodkyně paní Katka skvělá.

Velkým problémem a nedostatkem celého zájezdu byl způsob stravování, kdy klienti CK Wisnar měli zajištěnu kontinentální snídani v hotelu, zatímco zákazníci Slevomatu byli nuceni snídat napůl studené párky z Makra doslova u zadního kola autobusu. Snídaně přitom byla v ceně zájezdu. Velmi se nám nelíbilo, že CK Wisnar rozlišuje mezi zákazníky, kteří si zakoupili zájezd přímo u CK a mezi zákazníky Slevomatu. Zákazníci Slevomatu byli vnímáni jako zákazníci 3. kategorie. Tuto skutečnost jsme také ihned po návratu reklamovali.

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 15 dny

Dobrý den, jsme rádi, že zájezd do Paříže hodnotíte pozitivně 👍😊. Při přípravě našich zájezdů klademe velký důraz právě na jejich organizaci a také na kvalitu průvodců. Ohledně snídaní jsme Vám již odpověděli, jednalo se pouze o jeden turnus, kdy byly snídaně řešeny tímto způsobem. Při dalších zájezdech do Paříže si již každý zákazník Slevomatu může vybrat standard ubytování i typ snídaní dle vlastní volby, tak jako všichni naši klienti.

Team CK WISNAR

18. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (85)