CK Wisnar

4,6 / 5 (144 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše v pořádku, komunikace s CK, doprava, průvodkyně Katka, ubytování a i to počasí bylo na jedničku s hvězdičkou.“

Dnes otevřeno: 9:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Telefon2
http://www.wisnar.cz
booking@wisnar.cz
+420 739 367 502

+420 603 564 598

Dnešní nabídky CK Wisnar

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Wisnar

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

vše v pořádku, komunikace s CK, doprava, průvodkyně Katka, ubytování a i to počasí bylo na jedničku s hvězdičkou.

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 4 dny

👍😊👍

24. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
J

Velmi vydařený zájezd ! Organizace, řidiči autobusu a mimořádně schopná průvodkyně která měla nejen velké znalosti, ale i empatii a laskavost. Srdečně doporučuji !

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 4 dny

Vřelé díky za hodnocení 👍😊👍.

23. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mira

Bezvadně fungující průvodce a ochotní řidiči autobusu (Katka, Standa a Petr).Program byl náročný, ale užili jsme si spoustu věcí. CK Wisnar jsou skuteční profíci.

Přestože měly být vstupy v den výročí 14.7. zdarma, většinou jsme platili, ale stálo to za to.

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 6 dny

Dobrý den,

nepíšete jaké vstupy jste platili. Pokud byste si pořádně přečetli pokyny k odjezdu 🤔, věděli byste, která muzea měla vstup zdarma, tyto informace zde byly uvedeny.

14.7. - v tento významný francouzský státní svátek jsou ZDARMA pouze všechna STÁTNÍ MUZEA ‼️ Tato informace byla uvedena i v popisu zájezdu.

Na nestátní muzea či atrakce jako je např. Eiffelova věž, loď po Seině, Montparnas, či jiné se vstup zdarma nevztahuje!!! - toto však není v kompetenci žádné CK 🤔.

Proto nás mrzí Vaše hodnocení 😉.

Každopádně máme radost z toho, že jste si zájezd užili 😊, a že to podstatné se vám líbilo a hodnotíte kladně:
👍bezvadnou průvodkyni Katku
👍ochotné řidiče
👍a také CK WISNAR, kterou hodnotíte jako skutečné profíky 😊👍😊

Team CK WISNAR

21. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavlína

CK záměrně mate zákazníky. Při zakoupení zájezdu levandulová Prevence většina účastníků předpokládala, že uvidí políčka s levandulí. (ta v tomto období kvete) jaké bylo naše překvapení, když na náš dotaz kdy uvidíme ta políčka nám bylo sděleno, že nejsou vůbec v plánu. Je pravda, že v popisu bylo pouze, že navštívíme městečka obklopená loukami posetými levandulí, ale je to skutečně zavádějící. Dále nechápu výběr ubytování, které je zcela mimo dosah nákupních možností. (přitom Formule se v této oblasti náchází i v dosahu nákupních možností). Nejsem nakupovací typ, ale něco jíst musíte a není možné si ráno ve městě nakoupit večeři a celý den ji při 30° teplech nosit s sebou v batohu. Hodnotím CK nikoliv Slevomat.

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 8 dny

Dobrý den,

návštěva levandulových polí není zahrnuta v programu tohoto zájezdu, nikde v popisu ani programu tohoto zájezdu není uvedena jakákoliv zmíňka o návštěvě levandulových polí. Doporučujeme prostudovat si program ještě před koupí zájezdu, aby nedocházelo ke zbytečným mýlkám a smyšleným předpokladům 😉.

Poloha ubytování byla dle našich dlouholetých zkušeností zvolena vhodně tak, aby odpovídala v rámci možností dostupnosti výjezdů na všechna místa programu rovným dílem.

Co se týče Vaší informace ohledně možností nákupů tato neodpovídá reálné skutečnosti a je velmi zavádějící!!! Vzhledem k tomu, že nepracujeme jen u stolu v CK, a pravidelně jezdíme na zájezdy, navštívenou oblast velmi dobře známe. Můžeme Vám proto zodpovědně říct, že nákupních možností bylo na zájezdu až až...

Druhý den zájezdu jste trávili celý den v Cannes tj. minimálně 9,5 hodiny. Je to centrum Côté d' Azur a proto obchodů, restaurací, barů, cukráren, pekáren i rychlého občerstvení je zde nepřeberné množství. Příležitostí k nákupům tedy bylo dostatek. Pokud jste si chtěla koupit něco s sebou na věceři , v podvečer před odjezdem na ubytování Vám nic nebránilo tak učinit, stačilo jen chtít...😉
Další den jste navštívili vnitrozemská městečka Côté d' Azur, Vence, St. Pol Vence a Grase, kde byla obdobná situace - opět si v případě zájmu stačilo v podvečer před odjezdem koupit v městských supermarketech cokoli. Čtvrtý den - St. Tropéz , St. Raphael a St.Maxim, která jsou atraktivní pro návštěvníky z celého světa, jsou obchody velmi dobře zásobena....

Je nám líto, že jste si neužila zájezd tak, jako ostatní spokojení klienti. Vzhledem k tomu, že se jedná o maximálně pohodový zájezd s dostatkem volného času, na koupání, nákupy i návštěvu restaurací, proto nás Váš postoj velmi překvapuje.

S pozdravem team CK WISNAR

17. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Roman

Vše bylo fantastické. Báječně jsme si to užili. Průvodce (Adam) podával výklad o historii a současnosti Francie a jednotlivých navštívených místech i s dávkou humoru. Cesta i ubytování bylo taky v pohodě. Díky moc za bezva zážitky.

Vyjádření partnera
CK Wisnar Před 9 dny

Děkujeme moc za Vaše hodnocení zájezdu 👍👍👍. Jsme nadšeni, že jste si zájezd báječně užili 😊.

Také nás moc těší, že jste byli spokojeni s prací našeho skvělého průvodce Adama 😊.

Bude nám potěšením, pokud s naší CK opět vycestujete za poznáním.

Ještě jednou vřelé díky - team CK WISNAR

16. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (40)