Singles in Prague

Praha - Nové Město, Politických vězňů 16

„Dobra organizace, hezke slecny a damy“ — Lubomir, Před rokem

„Dobra organizace, hezke slecny a damy“ — Lubomir, Před rokem

O nás

Dámy a pánové, rádi bychom Vás pozvali na naše společenské akce pro nezadané. Přijďte se zúčastnit společenských večerů, kde se seznámíte a pobavíte s ostatními nezadanými lidmi v příjemném prostředí. Singles in Prague je tu pro Vás!
Zaměřujeme se na nezadané, kterým je více jak 30 a více jak 45let, horní hranice věku určená není. Podívejte se do Fotogalerie na webu www. SinglesInPrague.cz nebo na FB Singles in Prague pro představu o našich večírcích.
Pomůžeme Vám seznámit se s ostatními svobodnými lidmi, kteří jsou například pracovně vytížení a nemají dostatek příležitostí k seznámení. Domníváme se, že každý někdy může být v situaci, kdy je nezadaný a rád by se seznámil s někým, s kým může trávit svůj volný čas. A třeba potkáte i svého budoucího životního partnera!
V ceně večírků je:
- uvítací nápoj – výběr z alkoholických a nealkoholických nápojů (různá volba nápojů dle místa konání),
- pochutinky, dvě aktivity podporující Vaši vzájemnou komunikaci
- živá hudba – např. pianista
- tombola – hodnotné ceny
- aktivity k podpoře vzájemné komunikace

Druh jednoduché aktivity je přizpůsobován počtu účastníků přímo na místě. Na našich společenských večerech bývá přítomno kolem 60ti lidí. Jsme dospělí lidé na úrovni a proto si pojďme v milém a přátelském duchu akce užít. Cílem je, aby se nikdo necítil osamoceně. Užijme si hezký večer a co bude dále, je jen na Vás. Máte co ztratit? Nemáte co ztratit. Přihlašte se na akci a objevte kouzlo chvil ve společnosti lidí, kteří hledají spřízněnou duši. Třeba se seznámíte s láskou Vašeho života. Přijďte s dobrou náladou a úsměvěm a věříme, že se výborně pobavíte. Těšíme se na Vás, Singles in Prague.

Zobrazit více
Singles in Prague
Politických vězňů 16, Praha - Nové Město, 11000, Hotel Sovereign (zobrazit na mapě)

Singles in Prague

Politických vězňů 16, Praha - Nové Město, Hotel Sovereign

Zobrazit na mapě
Podívejte se na www.singlesinprague.cz Vyberte si večírek, na který máte zájem jít. Klikněte na Zúčastnit se a vyplňte potřebné. Je to jednoduché a rychlé.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Lubomir

Dobra organizace, hezke slecny a damy

Hodne stari panove

Zmijozelka

Hrůza! Organizace veškerá žádná, nebylo věkové omezení a ani spravedlivé rozdělení na ženy a muže, takže tam byly převážně ženy :-( Žádné představování, jen jedna stupidní hra na úrovni 1.stupně základní školy. Nechápu, že někteří jdou opakovaně. Úplně stejně se můžu seznámit tím, že si sednu k někomu v hospodě…a zadarmo.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.