Singles in Prague

3,6 / 5 (5 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dobra organizace, hezke slecny a damy“

Dámy a pánové, rádi bychom Vás pozvali na naše společenské akce pro nezadané. Přijďte se zúčastnit společenských večerů, kde se seznámíte a pobavíte s ostatními nezadanými lidmi v příjemném prostředí. Singles in Prague je tu pro Vás! Zaměřujeme se na nezadané, kterým je více jak 30 a více jak 45let, horní hranice věku určená není. Podívejte se do Fotogalerie na webu www.SinglesInPrague.cz nebo na FB Singles in Prague pro představu o našich večírcích. Pomůžeme Vám seznámit se s ostatními svobodnými lidmi, kteří jsou například pracovně vytížení a nemají dostatek příležitostí k seznámení. Domníváme se, že každý někdy může být v situaci, kdy je nezadaný a rád by se seznámil s někým, s kým může trávit svůj volný čas. A třeba potkáte i svého budoucího životního partnera! V ceně večírků je: - uvítací nápoj - výběr z alkoholických a nealkoholických nápojů (různá volba nápojů dle místa konání), - pochutinky, dvě aktivity podporující Vaši vzájemnou komunikaci - živá hudba - např. pianista - tombola - hodnotné ceny - aktivity k podpoře vzájemné komunikace Druh jednoduché aktivity je přizpůsobován počtu účastníků přímo na místě. Na našich společenských večerech bývá přítomno kolem 60ti lidí. Jsme dospělí lidé na úrovni a proto si pojďme v milém a přátelském duchu akce užít. Cílem je, aby se nikdo necítil osamoceně. Užijme si hezký večer a co bude dále, je jen na Vás. Máte co ztratit? Nemáte co ztratit. Přihlašte se na akci a objevte kouzlo chvil ve společnosti lidí, kteří hledají spřízněnou duši. Třeba se seznámíte s láskou Vašeho života. Přijďte s dobrou náladou a úsměvěm a věříme, že se výborně pobavíte. Těšíme se na Vás, Singles in Prague.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.singlesinprague.cz
singles@singlesinprague.cz
+420 606 252 494

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Zábava a volný čas

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Singles in Prague

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,6/5 (5 hodnocení)
Lubomir

Dobra organizace, hezke slecny a damy

Hodne stari panove

Vyjádření partnera
Singles in Prague Před 2 měsíci

Dobrý den, krásou seznamovacích večírků je, že je to vždy tak trochu překvápková akce, kdo přijde. Každý večírek je jiný a vždy přijdou různí lidé. Podívejte se do galerie na www.SinglesInPrague.cz a uvidíte, že chodí jak mladé dámy, tak mladí muži a také je věková kategorie 45+, kde jsou samozřejmě lidé nad 45 let. Respektujeme také soukromí, ne všichni, co chodí na večírky jsou vyfoceni. Někdo se fotit chce, někdo ne. Přijďte příště a uvidíte, kdo přijde:-).

25. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zmijozelka

Hrůza! Organizace veškerá žádná, nebylo věkové omezení a ani spravedlivé rozdělení na ženy a muže, takže tam byly převážně ženy :-( Žádné představování, jen jedna stupidní hra na úrovni 1.stupně základní školy. Nechápu, že někteří jdou opakovaně. Úplně stejně se můžu seznámit tím, že si sednu k někomu v hospodě…a zadarmo.

Vyjádření partnera
Singles in Prague Před 2 měsíci

Dobrý den, ano, píšete, že víte, že k nám jdou lidé opakovaně a to evidentně proto, že se jim u nás naše atmosféra líbí. Pointa akcí je se vzájemně seznámit a lidem jednoduché aktivity vyhovují - je to takové prolomení ledu, nejedná se o znalostní testy. Ozvěte se nám, ať víme, kdo byl nespokojen. Rádi Vám ukážeme, že naše akce jsou celé organizované a plné programu. Plus máme další bonus - živá hudba - úžasného pianistu na našich večírcích a krásné možnosti cen v tombole. Přejeme Vám mít v klidu přístup a nadhled. To je cesta kupředu, jak se opravdu seznámit.
Mimo jiné - akce duben - srpen - účast 60 - 80 lidí, rovnoměrné množství žen a mužů +-5 lidí, více mužů či žen, což je při takovémto množství ideální stav.

3. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.

Podobné podniky