Locksmith escape

4,0 / 5 (41 hodnocení)

Locksmith escape je úniková hra v Brně. Máme pro vás 3 různé hry.

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

http://www.locksmith-escape.cz/
locksmith.escape@seznam.cz
+420 777 653 782

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Locksmith escape

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Londynske podsveti – bez atmosfery, veci, ktere nezapadaji do deje, nesmyslne ukoly… Jedno velke zklamani. Sem urcite ne..

11. 12. 2017
Kateřina

Velmi milá slečna, která vysvětlila pravidla a dala pár obecných tipů, jak na hru. I během hry nám ochotně poradila a nasměrovala nás, když už jsme nevěděly kudy kam – byl to pro nás fajn teambuilding. Pokud zase zamířím já či kolegyně na únikovku, tak určitě sem :)

Vyjádření partnera
Locksmith escape Před měsícem

Děkujeme za pěkné hodnocení, jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Budeme se těšit někdy příště!

6. 12. 2017
Petrajs

NEDOPORUČUJEME! Byli jsme na hře Londýnské podsvětí, a minimálně tuto hru bychom nikomu nedoporučili. Hra se odehrává v pokoji podkrovního bytu o velikosti cca 4×3m (světlá výška 2,3m je asi jen na jedné třetině celkové plochy, jinak je v místnosti šikmý strop). Z vedlejšího pokoje byla slyšet jiná skupina řešící jinou „únikovou hru“.V místnosti byla zima, topení bylo studené i přes tvrzení obsluhy, že těsně před naším příchodem se v místnosti topilo. Nakonec jsme litovali, že bundy jsme si odložili v „předsíni“.
Hra začiná naprosto nesmyslným připoutáním několika účastníků k polorozpadlé dřevěné skříňce řetězem, a to bez jakéhokoliv vysvětlení nebo objasnění proč, nebo jak to zapadá do příběhu. Výsledkem toho na nás dotyční mohli do doby osvobození pouze smutně koukat, jak se zahříváme zběsilým pobíháním po místnosti při žjišťování který klíč nebo hádanka patří ke kterému z mnoha zámků. Nebozí vězní se mohli zahřívat pouze navzájem,
Celá hra je jen spousta zámků (cca 30) na poměrně stísněném prostoru, k jejichž odemčení vedou vesměs nelogické a na sebe nenavazující hádanky, které především nemají s tématem hry absolutně nic společného. Jedině, co má hra společného s Londýnskou tématikou, je pár obrázků, polštářů a dětský koberec, z nichž některé jsou z nějakého důvodu přelepeny žlutou páskou, což nám obsluha jaksi zapomněla sdělit a sdělila až zpětně na konci, že takto označené předměty jsou jen na ozdobu. V průběhu hry je několik opravdu nelogických úkolů. U jednoho z nich je například třeba vidět jistý obrazec v 3D tabulce, který tam ale nikdo z 5 přítomných neviděl, nakonec jsme si museli říct o nápovědu, které se nám dostalo s komentářem, že to tam nevidí nikdo. Pokud o tom obsluha ví, proč to provozovatel již dávno nezměnil?
Absolvovali jsme již několik únikových her a byli jsme vždy nadšení, tuto bychom však snad ani únikovou hrou nenazývali. Co bylo však ještě horší, než samotná náplň hry, byl přístup obsluhy. Kromě již zmíněného problému se zimou byla oblusha nekompetentní i co se samotné hry týče. Ke zdárnému dokončení hry vede mimo jiné vyluštění cca 20 rovnic a nerovnic, které se nachází náhodně rozmístěné po místnosti. Na jejich vyluštění byl v místnosti k dispozici pouze jeden papír formátu A5, na kterém nám nakonec došlo místo. Tak jako tak jsme asi po cca 20 minutách už ani neměli chuť ve hře pokračovat,
Hru se nám nakonec dokončit nepodařilo. Dle obsluhy jsme měli nárok na neomezený počet nápověd, ty jsme v průběhu hry využili dvakrát. Nakonec jsme chtěli od obsluhy vědět klíč k vyřešení zmíněných rovnic. Vrchol všeho byl, když se nám místo toho dostalo pouze nabídky prodloužení hry o 10 minut za 150kč. Následně jsme se dozvěděli, že obsluha řešení ani nezná, protože „není matematik“. Nakonec tedy vyplynulo, že i přes neomezený počet nápověď by nám obsluha stejně nebyla schopná s dokončením hry pomoci, jedinou variantou nakonec bylo tedy prodloužení o 10 minut za 150kč. Toho jsme pochopitelně nevyužili a raději znechuceně odešli.
Naprosto nechápeme pozitivní recenze. Dle dostupných informací hru absolvovalo cca 70 skupinek, z nichž hru dokončilo asi 15. Vzhledem k počtu zámků vychazí čas na vyřešení jedné hádanky cca 2 minuty. Když k tomu připočtu problém s řešením soustavy 20 rovnic a nerovnic, které jsou rozmístněné náhodně po místnosti, stačí se jen na chvíli zaseknout u jednoho z úkolů, a už je skoro nemožné hru dokončit v časovém limitu. Všechna tato fakta v kombinaci s možností dokoupit 10 minut za 150kč místo nápovědy nebo rozluštění s obsluhou tak nějak jasně naznačují záměr provozovatele pouze se svést na vlně únikových her a rýžovat na tom peníze.

Vyjádření partnera
Locksmith escape Před 2 měsíci

Dobrý den, je nám líto, že jste si naši hru neužili, právě na Londýnské podsvětí máme vesměs pozitivní reakce. Je pravda , že čísla tam jsou, ale postupně se odhaluje řešení a když najdete všechny části, tak víceméně ani moc počítat nemusíte, je potřeba projít celou hru, aby se znaky dořešili. Každopádně jsem nebyla u vaší hry a za obsluhu se omlouvám. Napište mi na email a domluvíme se na finančí kompenzaci, může se stát, že vám hra nesedla a pokud to považujete za vyhozené peníze, rádi se domluvíme na vrácení, rozhodně totiž hru nebereme jako prostředek k rýžování peněz, tvořili jsme ji pro lidi, aby se pobavili a užili si zážitek, Londýnské podsvětí je opravdu náročné, ale popravdě si myslím, že to máme i poměrně dobře popsané na stránkách.

14. 11. 2017
Karin

Zadny napad pri vybaveni pokoje.levne rychle…zadne rekvizity…nejhorsi unikovka

10. 11. 2017
Silvie

Velmi náročné pro začátečníky.

7. 9. 2017

Další hodnocení (13)

Podobné podniky