Vizážistka a kosmetická poradkyně Marcela Sušická

4,5 / 5 (49 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „milá slečna , vše vysvětlila , poradila.udělala jsem si pěkný holčičí den“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.loveyourface.cz
kosmetika@loveyourface.cz
+420 777 305 081

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas, Krása, zdraví a relaxace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Vizážistka a kosmetická poradkyně Marcela Sušická

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zsuzsanna

Prijemna pani. Prijemne postredi.

Nedostatecna hygiena. Prakticky je to skryta reklama na Mary Kay. Nic co bych nevedela. Vnucovani vyrobku mi nebylo prijemne.

Vyjádření partnera
Vizážistka a kosmetická poradkyně Marcela Sušická Před 9 měsíci

Dobrý den,

děkuji Vám za hodnocení. Koukám, že voucher jste u mně uplatnila třičtvrtě roku zpátky, loni v srpnu - je zajímavé, že jste se rozhodla hodnotit po takové době, přecijen je dost pravděpodobné, že se za těch 8 měsíců některé věci změnily a že si také nepamatujete vše tak, jako například pár dní po kurzu, kdy většina lidí hodnotí. Nicméně vždy platilo a platit bude, že štětce před každou klientkou desinfikuji, udržování čistoty a mytí rukou atd. je samozřejmost, takže nevím, co myslíte tím "nedostatečná hygiena". Výrobky nikomu nenutím, na kurzu s nimi pracuji tak, jako bych pracovala s jakoukoli značkou kosmetiky. Ano, na závěr nabízím možnost objednání čehokoli, co na kurzu s klientkou zkouším, jelikož spoustu lidí ocení možnost pořídit si například správný odstín make-upu, který jsem jim pomohla vybrat. Do koupě rozhodně nikoho netlačím, ovšem pokud se nezeptám, tak někdo ani neví, že ta možnost tu je, i když by ji třeba rád využil. Pokud jsem na kurzu neřekla nic, co byste nevěděla, pak jsem ráda, že se umíte správně nalíčit a nedělá vám to problém, nicméně pak moc nevidím smysl v tom jít na kurz základů líčení :).

Přeji hezký den,

Simočková

10. 4. 2017
Petr

milá slečna , vše vysvětlila , poradila.udělala jsem si pěkný holčičí den

2. 4. 2017
Blanka

Kurz byl zajímavý a přínosný, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Slečna byla moc milá a příjemná a poradila mi ještě spoustu věcí navíc. Samotné líčení se mi hrozně líbilo.

17. 2. 2017
Ivaplacha

Voucher jsem koupila dcerám k vánocům, byla jsem velmi spokojená s ochotou a domluvou se slečnou kosmetičkou a děvčata také přišla nadšená.

16. 1. 2017
Marta

Velmi příjemná vizážistka, kvalitní kosmetika.

27. 10. 2016

Další hodnocení (16)