„Velmi příjemná průvodkyně, získali jsem zajímavé informace o využití nám neznámých ingrediencí, zeleniny a ovoce.“ — František, Před 2 roky

„Velmi příjemná průvodkyně, získali jsem zajímavé informace o využití nám neznámých ingrediencí, zeleniny a ovoce.“ — František, Před 2 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Zábava a volný čas

Hodnocení podniku

Lae

Informativní a zábavné.

Hana

Velice milá a příjemná průvodkyně, která nás provedla Sapou, ukázala spoustu zajímavých věcí a doporučila několik bister a restaurací. Ochutnali jsme výborné slané „palačinky“.

Jan

super průvodkyně, skvělé typy na nákupy a vůbec fajn prohlídka :-)

Hodnocení podniku Prohlídky Sapa

Hodnocení podniku Prohlídky Sapa

3,7/5 (70 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lae

Informativní a zábavné.

23. 10. 2016
Hana

Velice milá a příjemná průvodkyně, která nás provedla Sapou, ukázala spoustu zajímavých věcí a doporučila několik bister a restaurací. Ochutnali jsme výborné slané „palačinky“.

13. 7. 2016
Jan

super průvodkyně, skvělé typy na nákupy a vůbec fajn prohlídka :-)

18. 5. 2016
Edita

Podle mě to byl moc hezký zážitek. V SAPA jsem nikdy nebyla a díky prohlídce s průvodcem jsem se dozvěděla zajímavé věci :)

17. 5. 2016
Marcela

Zajímavá akce.

Byla t jídelní trasa, ale o jídle jsme se toho moc nedozvěděli i když byl pán velmi ochotný.

17. 5. 2016
Kristýna

Slecna pruvodkyne byla mila.

Prohlidka byla naprosto zbytecna. Clovek se nic nedozvedel. Samozrejme zalezi i na skupine lidi, kteri jdou s vami, ale musim rict, ze nam se prohlidka nelibila. Skupina 15 lidi je proste hodne.

9. 5. 2016
Petra

Bylo zajímavé se dostat do míst, kam bychom sami nevyrazili.

Všude byla hrozná špína. Jídlo bych si tam rozhodně nedala. A když si představím, že takto připravená jídla prodávají i ve fastfoodech, už si tam asi nic nedám.

9. 5. 2016
Katerina

Jednak se me nelibilo, ze sraz nebyl oznacen, takze fotka hlavni brany byla zavadejici, stacilo by dat papirovou ceduli na dvere vchodu/srazu. Nelibilo se me, ze i kdyz tour mela zacit v 10/30, tak jsme cekali na opozdilce, a pak na to, az se vrati z WC. Pokud zacina neco v dany cas, tak nevim, proc bychom meli cekat na ostatni, co prijdou pozde a jeste zdrzuji. Co se tyce samotne tour, tak nemela zadny plan, bylo nas celkem 15, coz se ukazalo jako moc. Slecna se snazila, ale nemela plan, tak se to tak nejak placalo a v polovine jsme se „trhly“ a bylo to lepsi. Celkem vzato, byly to naprosto vyhozene penize. Nic jsme se nedozvedely, slecna nevarila, takze ani o potravinach jsme se nedozvedely nic, o kuchyni take ne. Jednou to stacilo a bylo to pro me obrovske zklamani.

8. 5. 2016
Lucka

SAPA sama o sobě je kouzelné místo a kdo byl někdy v Asii, připomene si tento zážitek kuchyní, atmosférou i lidmi. Doporučuji si sem zajít na dobré jídlo a určitě jsem zde nebyla naposledy. Ale příště ušetřím za průvodce…

Celá prohlídka byla o ničem. Když prohlídka začínala, bylo nás cca 15, když jsme průvodce potkali za 45 minut, stáli u něj už jen 3 lidé. My jsme se s přítelem oddělili po cca 30 minutách. Za těch 30 minut jsme se dozvěděli jen to, co se dá vyčíst na internetu nebo jsme sami viděli. Informace typu „támhle vám udělají nehty, támhle je lékárna a támhle školka“, to jsem viděla i bez průvodce. Když jsme se dostali do obchodu s jídlem, průvodce si pletl brambory s celerem, natož aby znal nějaké asijské speciality nebo poradil, co se dá z čeho uvařit nebo jak co chutná… V dalším obchodě ho naši kolegové ze skupiny opravovali u ovoce, kdy nepoznal ani papáju. My jsme ho opustili ve chvíli, kdy nám doporučoval polévku Pho, kterou měl podle něj jen jednou, protože „nemá vietnamskou kuchyni rád a moc se v tom nevyzná“… No prostě bych od jakéhokoli průvodce čekala, že bude vědět víc, než jeho posluchači… Vyhozené peníze.

5. 5. 2016
Klara

velice milá a ochotná slečna průvodkyně, osobní přístup, odpovídala na všechny otázky

Kratší a méně objevné, než jsem čekala

25. 4. 2016
Jan

Perfektní ochotná a erudovaná průvodkyně – Lenka

25. 4. 2016
Barbora

Pruvodce byl excelentni.

25. 4. 2016
Vlasta
25. 4. 2016
Lucie
24. 4. 2016
Marketa

Tochu jiny pohled na Sapu, nez kdyz tam jde clovek sam.

24. 4. 2016
Markéta

Milý a komunikativní průvodce, prohlídka vyčerpávající, nad má očekávání :)

24. 4. 2016
František

Velmi příjemná průvodkyně, získali jsem zajímavé informace o využití nám neznámých ingrediencí, zeleniny a ovoce.

20. 4. 2016
Petra

Milá, snaživá a ochotná průvodkyně.

Zmatená průvodkyně, která si vyzvedla jen 2 lidi z cca 15 členné skupiny a začala s nimi prohlídku – po telefonátu se pro nás po půl hodině vrátila. Průvodkyně velmi mladinká, co se týče vietnamské kultury znalá, akorát častokrát v oblasti surovin (měla jsem zaplacený jídelní okruh) se znalostmi nejistá. Občas se stávalo, že jsme dané suroviny rozpoznali líp, což tedy zamrzelo.

20. 4. 2016
Stanislav

Perfektní zjištění různých fakt (i těch nepříjemných) o tržnici. Průvodce měl prima přístup.

Jídelní okruh se týkal jídelního okruhu opravdu velmi málo – průvodce byl náhradníkem a zaskakoval. Představoval jsem si něco úplně jiného a byl jsem z tohoto velmi rozladěn. Ale na rozdíl od původního průvodce nám pravděpodobně sdělil věci, které by nám jiný průvodce nikdy neřekl – a jak se říká: „zdraví na prvním místě“ :) Celkově jsem velmi rád, byl skvělý – mohl by z toho vzniknout třetí okruh (ale nebylo to jídlo, proto to řadím do negativ) :)

17. 4. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.