Kategorie

Klinika Revoluční

4,5 / 5 (288 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „😘😘😘“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Zdravotní masáže, Speciální masáže, Lymfatické masáže

Hodnocení podniku Klinika Revoluční

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

😘😘😘

24. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jana

Příjemná paní. Výborně provedená lymfatická masáž.

23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Majka

Věděla jsem, kde se masáž bude konat.

Vše včetně začátku masáže, protože slečna nerespektuje jakékoliv pauzy mezi jednotlivými masážemi, pár minut po domluveném termínu teprve vyprovodila klientku přede mnou a zaznělo pouze, že si musí ještě odskočit. Po návratu už jsem měla vejít a odložit si, čekala jsem spíše omluvu za čekání a představení se, tudíž do této chvíle nevím, kdo mne masíroval. Jednou větou se mne zeptala na potíže, specifikovala jsem krční a bederní páteř, na což mi bylo odpovězeno, že vlastně jako většina, co ji navštíví. Samotná „masáž“ byla bohužel nejhorší, na jaké jsem byla – ať už od maséra či fyzioterapeuta. Jeden ručník mi byl položen na bederní páteř, tudíž k masáži této části zad vůbec nedošlo, ani krční páteři nebyla věnována zvláštní pozornost – nabídku jsem zakoupila především pro popis „masáž krční a bederní páteře“. Jemné přejíždění po hrudní páteři se masáží nazvat nedá. Rozvrzané lehátko, které vydávalo příšerné zvuky po celou dobu masáže, by zasloužilo okamžitou výměnu. V druhé půli masáže se přidalo časté pokašlávání slečny, to celé umocnil moment, kdy už klepala další klienta a slečna se rozhodla zareagovat hlasitějším „Vydržte!“, pronesené nepříjemným hlasem. Být objednána na tento termín, patrně odejdu rovnou. Oblékala jsem se přesně v 16 hodin, což znamená, že ani čas masáže nebyl dodržen. Další mé výtky by se v kontextu zdály drobnosti – nebylo mi řečeno, zda bude na masáž použit olej či jiný přípravek, podložení nohou ručníkem také neproběhlo. Celkový pocit je i druhý den takový, jako bych na masáži vůbec nebyla. Se slečnou jsem po masáži chtěla zhodnotit a probrat, co se mi nezdá, ale absolutně nebyl prostor, když už mne vyprovázela pohledem, aby stihla další v pořadí. Doporučovala bych profesionálnější přístup, dodržování časů i délky procedury a cedulku na dveře s prosbou o vyčkání.

Vyjádření partnera
Klinika Revoluční Včera

Váš komentář návštěvy u nás je naprosto detailně vlezlý,až nechutný,za hranicí slušného chování paní Moravová.


Lenka Javůrková,DiS.

23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Michaela
22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Marcela

masérka dodržela celých 60 minut

špatně označené místo, klasická masáž na lehátku – neodpovídá vyobrazení

Vyjádření partnera
Klinika Revoluční Před 7 dny

Dobrý den,

Na voucheru je napsáno druhé patro,ve větší vstupní hale je v úrovni očí napsáno 2 Masážní a regenerační služby,název firmy a jméno.Vedle dveří ve druhém patře je označení Masážní,rekondiční a regenerační služby,firma,IČO,odpovědná vedoucí a objednávky dle domluvy.Kontrola a inspekce zapsala do konečného prohlášení"Označení zřetelné a vyhovující".

Klasická masáž se provádí při 60min.na lehátku,je to dlouhá doba a těžko by se prováděla na masážní židli.

Lenka Javůrková

18. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (114)

Podobné podniky