Kategorie

Kavárna Růžová slepička

4,5 / 5 (238 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „I když v centru, kavárna je v klidném dvoře s velice příjemným posezením. Káva i dezert výborné, obsluha se nám také mile věnovala, tudíž velmi doporučuji.“

Stojíte v Centru Brna před historií dýchající měšťanskou budovou „Domu u tří knížat“. Vstříc průchodu Vás vítá Růžová slepička. Prostor působí zprvu nenápadně, ale jakmile vkročíte do dvora, rozprostře se před vámi zelená oáza klidu. Opravdu je to kavárna? Mysl se zharmonizuje a vaše smysly jsou hlazeny a hýčkány. Ze začátku se kocháte krásami zahrádky, barvami, rostlinami, architekturou, prostorem. Poté vám v uších zaševelí zurkot fontánky, posadíte se příjemnému stolu, do stínu či na sluníčko. A spolu s úsměvem číšníka vás omámí vůně domácího jídla. Pozorujete, co si objednali lidé u okolních stolů, všechno jídlo vypadá tak lákavě. Pro začátek si dáte kávu, výběrovou italskou a sotva se nadějete, okouzlí vás neodolatelná vůně kávy přímo pod nosem, pohladí poslední zbytky starostí a po prvním doušku se ocitáte v chuťovém ráji, zcela uvolnění. Káva probudí vaše tělo i mysl a rázem jste v centru společenského dění, plní energie si užíváte debatu s přáteli. Necháte se zlákat domácím dezertem a kroutíte hlavou nad tím, jak to, že jste tuto kavárnu neobjevili už dřív. Je úplně v centru Brna, prošli jsme kolem ní mnohokrát. Všechny vaše smysly hrají symfonii a vy se cítíte jako v nebi. Příště do Růžové slepičky pozvete své kolegy z práce a na obměkčení obchodních partnerů také nemusíte hledat jiné místo. Že jste ještě nenavštívili naši kavárnu? A není to chyba? Centrum Brna, Jánská 12 – Dům u tří knížat hned naproti Alfa pasáži.

Dnes otevřeno: 8:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Dorty a sladkosti, Kavárny

Hodnocení podniku Kavárna Růžová slepička

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

I když v centru, kavárna je v klidném dvoře s velice příjemným posezením. Káva i dezert výborné, obsluha se nám také mile věnovala, tudíž velmi doporučuji.

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Karel

Vše výborné.

7. 10. 2016
Užitečné? Ano
Andrea

Úžasná kavárna, kterou bych bez této nabídky neobjevila. Sympatická obsluha a vynikající dortíky :) tuhle nabídku rádi uvítáme znovu :)

30. 9. 2016
Užitečné? Ano
Martin

Určitě zase někdy zajdeme

14. 9. 2016
Užitečné? Ano
Aneta

Příjemné a hezké prostředí.
Oceňuji možnost zavolat si ráno, jaká je nabídka dezertů a nechat si odložit vybrané kousky.Nevýhoda je, že člověk nevidí, jak to vypadá, a neví, co si vlastně objednal.

Spíš slabší průměr. Káva nijak neoslnila. Objednala jsem si čokoládový fondán, ale fondán to rozhodně nebyl. Jednalo se o obyčejný bezlepkový čokoládový koláč podle Pohlreichova receptu, který sama doma dělám minimálně srovnatelný, ne-li lepší. Třetinkové pivo nám naúčtovali za plnou cenu. Oceňuji, že po upozornění rozdíl vrátili a slečna se velice omlouvala. Bohužel bylo poslední dva týdny celkem problém se objednat. Obsluha s větším návalem lidí ke konci platnosti voucheru vůbec nepočítala. Klasický případ "prodám moc vocuherů a pak to nedovedu kapacitně pokrýt". Tím pádem i nabídka dezertů byla po běžné pracovní době většiny lidí už náležitě probraná a velký výběr nebyl. Při objednávání mi bylo do telefonu náležitě arogantně vyčteno, že se nemám objednávat na poslední chvíli (podotýkám bylo to ca. 10-14 dní před koncem akce). i když už 2 týdny před koncem platnosti věděli, že chodí hodně lidí, očividně tomu moc nepřizpůsobili množství napečených zákusků.

13. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (119)