Penzion Helena - sklípek

5,0 / 5 (6 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprosto výborný a nečekaný gurmánský zážitek. Kdo by to byl čekal, že nejlepší malajské jídlo se vaří v zapadnutém hotýlku, potažmo vinárně ve Vranově nad Dyjí. Paní majitelka a zároveň i kuchařka celého menu je velice milá, příjemná a sympatická. A také se s vámi ochotně dá do řeči, když se jí zeptáte, kde se to všechno naučila vařit. Prostředí je hodně domácké. Cítíte se tu jako na návštěvě u tety nebo babičky. Doporučuji ochutnat (opravdu!) domácí zázvorovou limonádu se skořicí. Jídel byly skutečně obrovské porce. Ve dvou se to sníst nedalo, ale paní majitelka pro nás ochotně našla nějakou krabičku, abychom si to výborné jídlo mohly vzít s sebou. Sem rozhodně ještě někdy zavítáme. Pro nás (g)astronomický zážitek roku! A to bez přehánění.“

Sklípek je umístěn v penzionu Helena. Je v něm 18 míst. Před sklípkem je terasa s posezením a výhledem na zámek. Otevřeno od 18 do 22 hodin nebo podle domluvy.

Dnes otevřeno: 18:00–22:00 Zobrazit všechny dny

http://www.ubytovanivranov.eu/cs/stravovani.html
penzionhelena.eu@seznam.cz
+420 603 903 362

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Degustační menu, Asijské restaurace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Helena - sklípek

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 (6 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Aneta

Naprosto výborný a nečekaný gurmánský zážitek. Kdo by to byl čekal, že nejlepší malajské jídlo se vaří v zapadnutém hotýlku, potažmo vinárně ve Vranově nad Dyjí. Paní majitelka a zároveň i kuchařka celého menu je velice milá, příjemná a sympatická. A také se s vámi ochotně dá do řeči, když se jí zeptáte, kde se to všechno naučila vařit. Prostředí je hodně domácké. Cítíte se tu jako na návštěvě u tety nebo babičky. Doporučuji ochutnat (opravdu!) domácí zázvorovou limonádu se skořicí. Jídel byly skutečně obrovské porce. Ve dvou se to sníst nedalo, ale paní majitelka pro nás ochotně našla nějakou krabičku, abychom si to výborné jídlo mohly vzít s sebou. Sem rozhodně ještě někdy zavítáme. Pro nás (g)astronomický zážitek roku! A to bez přehánění.

9. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jméno

Naprosto uzasny, klidny prostredi, prijemna pani

4. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Velice příjemná obsluha, téměř domácí atmosféra. Jídlo bylo moc dobré, pro 2 příliš, nedalo se to sníst.

31. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Obsluhovala nás moc milá a příjemná paní. Jídlo bylo dobré, avšak bylo toho pro dva moc. Rodinná atmosféra tomu ještě dodala větší rozměr. Doporučujeme!!!

10. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.