Hodnocení podniku Peklo Čertovina

4,8/5 (8 063 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karel

trapné vystoupení herců, program nebyl vůbec zaměřený na děti, ale pouze na lascivní a trapné žertování s dospělými.

12. 8. 2019
Aneta

Kozí výběh.

Jídlo bylo nechutné, studené „vonělo“ zatuchlinou. Personál nepříjemný, pití u baru nelze koupit, musíte čekat na obsloužení, což trvá i půl hodiny. Nedostatek místa na sezení. Raut měl být od 19, ale k jídlu jsme se dostali v 19,45. Organizace katastrofální.

7. 6. 2019
Helena

Program v pekle.

Ubytování bylo hrozný v bungalovech byla cítit zatuchlina. Vůbec neodpovídá ceně. Jídlo dva dny to samé na výběr. Guláš s knedlíky, svíčková s knedlíky, řízek s hranolky, sýr hranolky. Cena vůbec neodpovídá službám.

24. 2. 2019
Petr

katastrofa jídlo opravdu ne

20. 7. 2017
Eliška

Hezké kostýmy čertů, pěkně udělané peklo ale to je tak všechno

Arogantní chování čertů, které hraničilo s drzostí. Tento podnik nikdy více. Mým rodičům neustále zdůrazňovaly že jsou starý a tlustý, co si to vůbec dovolují? Oslovení bábo je taky urážlivé. Byly s námi ve skupině i malé děti které se tam rozbrečely. Taky mi vadilo nakopávání, měla jsem vykloubení rameno a nikdo to nebral v potaz. Hnus hnus hnus. Nedoporučuji. Jídlo v restauraci mastné a v pekáčku nebylo co tam má být, toto opravdu není pan Sapík. Navíc nás okradli dali nám místo zaplaceného velkého pekáčku pro čtyři pouze pekáček pro dva. Toto jsem zjistila až doma. Podniku budíž ke cti že nám rozdíl Kč 300 vrátili po naši reklamaci na slevomatu. Ale nix to nemění na mém názoru že ač máme naše rodina čerty moc rádi tak tento podnik nikdy více.

25. 4. 2017
Tereza

Program v pekle byl fajn, ale ubytování velmi slabé. Stará chalupa, která nebyla vůbec vytopená, přímotop v ložnici chyběl, čekali jsme pekelnou chaloupku (něco zajímavého, hezkého za tu cenu!!), ale zatím tam byla jen pekelná zima a navíc jsme tu chalupu nemohli ani najít.

3. 3. 2017
Michaela

nádherné dekorace! čertice – hezký kostým

program je založený na urážkách a hrubosti! hodit do vlasů slámu platící návštěvnici, druhou kopnout do zadku a do ostatních bouchat a urážet je?! čertice byly v rámci srandy, ale čerti pánové byli hulváti!

Vyjádření partnera
Peklo Čertovina Před 3 roky

Dobrý den
Děkujeme za pozitivního smajlíka.
Co se týče čertů -je nad nimi pravidelný dohled a jsou porady , na kterých řešíme případné nedostatky.
Mrzí nás,že se Vám naše představení v pekle nelíbilo,ale v Pekle máme nastavený kodex jak se mají čerti chovat a chápeme , že to nemusí i občas někomu sednout.Jdou dopředu na přání domluvit nějaké vyjímky a čerti se přizpůsobí.Ale je a vždy to bude Peklo :) Na příště doporučujeme jiný druh zábavy.
Pekelný tým

7. 7. 2016
Lenka

Z důvodu nemoci dětí jsem se pokoušela zrušit rezervaci, bohužel marně. Na telefonický kontakt se nedalo dovolat, na e‑mail mi nikdo neodpověděl. Voucher tak propadl, Slevomat se ani nepokusil věc napravit.

Vyjádření partnera
Peklo Čertovina Před 3 roky

Dobrý den,
velmi nás mrzí vaše hodnocení. Bohužel jsou recepční velmi vytížené a nestihnout vždy telefon zvednout, rezervaci je možné zrušit i prostřednictvím e-mailu.

Hodnocená nabídka: Vstupenky na čertovský program
15. 6. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.