Restaurace club R99

4,3 / 5 (157 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborné spokojenost jídlo super 😃“

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Steaky a maso

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Restaurace club R99

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Danuška

Výborné spokojenost jídlo super 😃

16. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Skypeti9

jídlo chutné, obsluha příjemná, prostředí hezké

12. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

vše bylo na jedničku…maso super servírované, měkkoučké, obsluha ochotná a rychlá, podnik jsme navštívili poprvé a určitě tady ještě někdy zajdeme…

2. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

jidlo.obsluha.vse o.k.

30. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiri

Už jsem s vámi na téma tohoto voucheru několikrát komunikoval. Přestává mne to tak nějak bavit. Napřed jsem se do restaurace nedovolal a ani nereagovali na rezervaci na webu. 3.12.jsme se se tam se synem vypravili naostro. Říkali jsme si, že mají tějaké technické problémy a udělat na pčkání dvě krkovice by neměl být takový problém… Měli ale zavřeno, nikde zpráva proč. Nehodlal jsem tam denně chodit zjišťovat, zda už otevřeno mají. Navíc důvod návštěvy už pominul, protože návštěvu jsem plánoval, protože k nám přijel syn a chtěl jsem s ním probrat rodinné záležitosti. Reklamoval jsem to u vás a chtěl jsem peníze zpět. Pan Goldberg mi napsal, že to je možné jen do 14 dnů od zakoupení voucheru, což nikde nikdy v nabídce uvedeno není. Čili nelíbilo se mi NIC !

V předešlé komunikaci s vámi jsem už taky psal, že grilovaná krkovice na fotce v nabídce je jedna věc a skutečnost je podstatně jiná. Nejlepší byly hranolky, byly v předehřáté misce, čerstvě usmažené. Krkovice sice taky byla v předehřáté misce, ašak „plavala“ v nějaké hnědé omáčce, zřejmě z kateringu z Makra, nahoře hromádka smažené cibulky nebo tak podobně. Krkovice byly špatně opracované – manželce se nepodařilo vůbec rozkousat jedno sousto, mi se to nepodařilo ve dvou případech. Už jsem se ani nehodlal zajímat, proč měli 3.12. zavřeno a ani jsem nehodlal reklamovat krkovice. Abych se zbytečně nerozčilil. Prostě jsem jen zaplatil pivo a čaj a vícekrát do této restaurace nepůjdu. A ani mne nenapadne tuto restauraci někomu doporučovat.

29. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (84)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem