Kategorie

Topolino

4,4 / 5 (55 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super hernička pro děti. Super, že je vidět jak si dítko hraje. Moc příjemná obsluha a dobrý výběr dobrot i pro děti. Škoda jen, že jsme nestihly všechny vstupy využít.“

O NÁS – DĚTSKÁ HERNA Milé maminky, vítáme vás v naší dětské herně s kavárnou a batolícím koutkem Topolino. Přijměte naše pozvání strávit chvíle pohody a užít si spoustu zábavy s vašimi dětmi. Vždyť zvonivý smích dětí a radost v jejich očích jsou těmi nejkrásnějšími momenty. Prostředí naší kavárny a herny s batolícím koutkem je uzpůsobeno tak, aby si každé dítě přišlo na své. Najdete tu trampolínu, kuličkový ráj, skluzavku, domeček, velkou kuchyňku a plně vybavený obchůdek, kuželky, stolní fotbálek, sportovní hřiště, klidový koutek s knížkami a dominem, obrázková a písmenková leporela, puzzle, koutek pro děvčátka s kočárky, panenkami a kosmetickým stolečkem či pro kluky s auty a vláčky, parkovací garáž s výtahem, vláčkodráhu, cihličky na stavění, houpadla, hopsadla, balóny a mnoho dalších hraček pro skvělou zábavu. Pro nejmenší děti je připravena zvlášť herní místnost, kde si mohou v klidu a bezpečí hrát na vyvýšené izolované podlaze. Jistě si vyberou z širokých možností mechanických zvukových a světelných hraček, štěrchátek, pohyblivých hraček, hrazdičky, lehátka, skládaček, vkládaček a jiných lákavých zajímavostí. Využít můžete také oddělený přebalovací a kojící koutek, kde vás nebudou rušit cizí pohledy.

Dnes otevřeno: 9:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Topolino

Hodnocení podniku Topolino

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 dle 55 hodnocení
Veronika

Super hernička pro děti. Super, že je vidět jak si dítko hraje. Moc příjemná obsluha a dobrý výběr dobrot i pro děti. Škoda jen, že jsme nestihly všechny vstupy využít.

10. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jana

vše v pořádku

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Prijemne prostredi
Velky vyber obcerstveni
Hodne hracek
Ciste prostredi

29. 9. 2016
Užitečné? Ano
Chrápavá

v herně spousta hraček a nebylo narváno
příjemná obsluha
vynikající nápoje

místo ovocného dortíku jsme dostaly jiný, který dítě nezaujal

14. 9. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Krásné prostředí, milá obsluha, super výběr v kavárně. Určitě návštěvu zopakujeme

7. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (13)

Podobné podniky