Kategorie

Casanova Restaurant Pizzeria

3,8 / 5 (220 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „ochoto personálu, zájem, jídlo vynikající“

restaurace, pizzeria

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Casanova Restaurant Pizzeria

Hodnocení podniku Casanova Restaurant Pizzeria

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Helena

Nelibilo se mi bohuzel nic.

Restaurace se zmatenym personalem, ktery velmi spatne komunikoval cesky, pokud vubec komunikoval. Objednali jsme si dve ruzne variace ale vse jsme dostali smichane na jednom taliri a k tomu trochu tepleho vina, druha sklenka 0,15 stala 120 Kc. Led nebyl k dispozici a vlastne ani personal u ktereho by si clovek objednal. Byla to jedna z nejhorsich veceri, ktere jsem objednavala pres Slevomat. Nevim zda tento feedback pomuze teto pasti na turisty, ale snad jako varovani.....Helena W

8. 5. 2016
Užitečné? Ano
Roman

NIc se mi nelíbilo !!

Po příchodu do pizzerie Casanova v 19h., kde bylo úplně prázdno spala na stole nějaká osoba v šedivé mikyně s kapucí. S pozdravem a větou, jééé tady se spinká, se nic nedělo, až tak po 6ti min.přišla její kolegyně a bez pozdarvu se nás ptá, jestli máme rezervaci? Podotýkám, že na žádném stole nebyla rezervace. Ptám se, nač je potřeba rezevace, když je prázdno a bylo celou dobu v naší přítomnosti, mimo dvou lidí prázdno. Nabídla nám ať si sedneme, kam chceme, tak jsme šli do salonku, kde byl odporný zápach z toalet, tak jsme se vrátily do původní místnosti. Teď něco k jídlu. Co se týče porce, jako množství, to bylo v pořádku, ale úprava těchto mořských plodů byla nevírazná, bez jakýchkoliv chutí, které jsem tam postrádal: /bylinky, česnek.olivový olej, limeta/, mám plody moře velmi rád, jsem povoláním kuchař, ale tady jsem byl velmi zklamán. Tím spíš, že bylo prázdno a tudíž měly na nás čas i na úpravu jídla !? Ještě bych se vrátil k obsluze, která byla velmi neprofesionální a stále byla někde vzadu v kuchyni, museli jsme jí velmi hlasitě přivolávat. Vzhledem k tomu, jaké tam mají ceny /přepálené/, tak by se měli chovat úplně jinak. A né, když jsem reklamoval místo Fernet Branca Menta a dostal jsem Fernet Branca, tak mi „sevírka“, pokud se dá tak oslovit řekla, že to není možné, tak jsem jí požádal, ať mi přinese ukázat lahev. Po cca 15ti min.přišla s úsměvem, že mám pravdu, že Mentu nemají, tak jsem panáka vrátil a ona se zjevně urazila. Dohodli jsme se, že zaplatíme a zklamáni jsme odešli.

Můžu Vám říct, že mi je líto tohoto zážitku, kde jsme byli jako rodina a kyby to bylo možné, tak si nechám minimálně polovinu celkové částky vrátit. !!!

19. 1. 2017
Užitečné? Ano
Jana

V porovnání s první návštěvou velmi milá a snaživá obsluha.

Tentokrát jsme byli nespokojeni : mečoun měl konzistenci polystyrenu, krevety byly studené, mušle sv, Jakuba a chobotnice už situaci nedokázaly zachránit. Už se vracet nebudeme. Škoda.

18. 1. 2017
Užitečné? Ano
Nehodova

Krásná italská restaurace přímo pod Karolovým mostem. Domácí atmosféra. Velmi příjemná obsluha a výborné mořské plody.

Velmi drahé ceny.
Talíř mořských plodů neobsahoval to co bylo na poukazu. Chyběly kalamáry, langusta jen jedna, a losos, který být vůbec neměl a jelikož nejsem jeho fanoušek, nesnědla jsem ho.

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Marenistakova
9. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (113)

Podobné podniky