Kategorie

La Speranza

4,6 / 5 (269 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „To je jeden z mých oblíbených podniku a proto jsem ani chvíli neváhala. Za mě je to nejlepší pizza v Brně — dobré chuťové kombinace, čerstvé suroviny a vynikající rajčatový základ. Rozhodně doporučuji toto malé a útulné bistro navštívit — je to malá Itálie v centru Brna, a rozhodně budete mít z teto návštěvy skvělý zážitek. Jídlo a přístup personálu jsou výborné.“

Bistro La Speranza je malé italské bistro rodiny Amadei, která pochazi z Toskánska, z provincie Lucca. Najdete nás v Brně na ulici Lidická č.32 od roku 2014. Speciality bistra La Speranza jsou pizza al taglio neapolského typu, italská pasta, lasagne, cannelloni, italská vína z různých italských regionů, také tři druhy rozlévaného vína ze soudku, sicilské limonády a nápoje San Pellegrino a San Benedetto. Používáme výhradně italské suroviny.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky La Speranza

Hodnocení podniku La Speranza

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mariia

To je jeden z mých oblíbených podniku a proto jsem ani chvíli neváhala. Za mě je to nejlepší pizza v Brně — dobré chuťové kombinace, čerstvé suroviny a vynikající rajčatový základ. Rozhodně doporučuji toto malé a útulné bistro navštívit — je to malá Itálie v centru Brna, a rozhodně budete mít z teto návštěvy skvělý zážitek. Jídlo a přístup personálu jsou výborné.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jana
26. 9. 2016
Užitečné? Ano
Radovan

výborná chuť
vcelku velký výběr

19. 9. 2016
Užitečné? Ano
Ondřej

Výborná pizza, milá obsluha

Malé prostory

8. 9. 2016
Užitečné? Ano
Zdenek

Ok

2. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (106)