Kategorie

Restaurace Maharaja

4,7 / 5 (75 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Už při vstupu do restaurace „Maharaja“ na nás dýchla vůně Indie. Útulné prostředí, milá obsluha a chutné, pro nás trochu netradiční jídlo. Degustační menu s kuřecím masem nám velmi chutnalo. Spokojenost.“

Přijďte ochutnat pravou Indii do nové indické restaurace MAHARAJA na Vinohradech. Čekají na Vás speciality připravované tradičním způsobem v peci tandoori indickým šéfkuchařem.

Dnes otevřeno: 12:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Degustační menu, Indická kuchyně, Vegetariánská kuchyně

Hodnocení podniku Restaurace Maharaja

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 dle 75 hodnocení
Marie

Indické pokrmy.

Studené prostředí, chybí atmosféra Indie. Určitě bych raději zaplatila více, abych strávila příjepříjemnější večer. Ten mi udělal hlavně přítel.

7. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Už při vstupu do restaurace „Maharaja“ na nás dýchla vůně Indie. Útulné prostředí, milá obsluha a chutné, pro nás trochu netradiční jídlo. Degustační menu s kuřecím masem nám velmi chutnalo. Spokojenost.

6. 10. 2016
Užitečné? Ano
Knob

Prostředí a obsluha byla skvělá!

Jídlo bylo vlažné

5. 9. 2016
Užitečné? Ano
David

Velice jsme si pochutnali a užili si nadmíru krásné, až orientálně starobylé atmosféry, jež je restaurací prodchnuta celistvým vybavením interiéru - zvláště tedy v zadní části restaurace. Navíc se o nás pozorně starala velice milá obsluha i s jejich malou pomocnicí :) Už jen kvůli jejich přístupu k hostům si myslím a doufám, že jsme se zde neukázali naposledy.

Nebylo nic, co by se mi nelíbilo. Snad jen, že ty porce byly tak dobré, že klidně mohly býti větší :-) On by si s tím pan žaludek nějak poradil...

19. 8. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

Milá obsluha, hromada výborného jídla. Doporučuji!!!!!!

18. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (41)

Podobné podniky