Kadeřnictví Petra Milfaitová

Ústí nad Labem, Pod Rozhlednou 2983/4

„Konečně jsem našla kadeřnici, která umí poradit a neptá se mě otráveně, co vlastně chci.
Milý přístup a chování :-)“
— Renáta, Před 2 roky

„Konečně jsem našla kadeřnici, která umí poradit a neptá se mě otráveně, co vlastně chci.
Milý přístup a chování :-)“
— Renáta, Před 2 roky

Kadeřnictví Petra Milfaitová
Pod Rozhlednou 2983/4, Ústí nad Labem, 40011 (zobrazit na mapě)

Kadeřnictví Petra Milfaitová

Pod Rozhlednou 2983/4, Ústí nad Labem

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Notysova74

Nespolehlivá paní kadeřnice. Započítala si voucher jako uplatnený, ale bohužel mi nebyl proveden žádný účes. I.N

Jana
Jana

Hodnocení podniku Kadeřnictví Petra Milfaitová

Hodnocení podniku Kadeřnictví Petra Milfaitová

4,0/5 (86 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Notysova74

Nespolehlivá paní kadeřnice. Započítala si voucher jako uplatnený, ale bohužel mi nebyl proveden žádný účes. I.N

26. 1. 2018
Jana
30. 3. 2017
Jana
30. 3. 2017
Jana
30. 3. 2017
Tereza
28. 2. 2017
Stastna

V provozovně byl nepořádek 😖

23. 2. 2017
Světlana

Ochota při domlouvání termínu, slečna stříhá i v sobotu.

Koupila jsem dceři voucher k 21. narozeninám za 199 kč. Měla vlasy do pasu a potřebovala zastřihnout konečky. Když po 20 min. odcházela měla délku sotva na lopatky a hnedle brečela. Slečna chtěla doplatek ještě 100 kč za dlouhé vlasy. Po několikaterém pokusu se slečně dovolat, a zprávě proč dcera platila 100 kč navíc, se slečna už neozvala a tel. nebere. V ceně bylo mytí, regenerace, střih, konečná úprava a styling a že platí pro všechny délky vlasů. Nerozumím tomu a jsem velmi zklamaná i za dceru, která na svých vlasech dost lpěla. Dárek se nepovedl!!!!!

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Petra Milfaitová Před 2 roky

Vážená paní maminko, vaše dcera chtěla vlásky ostříhat, sestříhat nikoliv KONEČKY!!!!! i když je nosí stále v culíku, doporučovala jsem ji vlásky nesestříhávat postupně, dále se jednalo také o její hustotu vlasů u střihu,20 minut trvalo samotné stříhání.Jedna rada pro Vás běžte s dcerou příště ke kadeřnici s ní aby jste předešla k takovým komplikacím.
Poté jste mě volala asi 15 změškanými hovory i když jsem vám poslala sms, že pracuji na to jste vůbec nebrala ohled a volala dále, následně jste mě poslala sms bez jakékoliv slušnosti a pozdravu. Nejsem žádný hadr, aby jste semnou takto jednala.Vaše dcera je pravděpodobně plnoletá na všem jsem se s dcerou dohodla.Pěkný den PM.

27. 8. 2016
Andrea

moc příjemná paní, skvělý přístup a rady :-)

25. 8. 2016
Marie

Paní byla ochotná a příjemná, ale to bylo asi vše.

Kvalita nabízené služby neodpovídá ceně, výsledek 0, vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Petra Milfaitová Před 2 roky

Děkuji za Váš komentář, pošlete foto před a po proměně ať mohou také ostatní zhodnotit.Pěkný den MP.

23. 8. 2016
Lenka

Vše super, pro mě asi největší plus, že jsem ostříhaná podle mých přestav a za super dobu. Opravdu jde vidět zručnost, jinde mě takto stříhají dvě hodiny a tady jsem za 25 minut odcházela úplně spokojená :). Fotka je před a po.

20. 7. 2016
PETRA

Nedá se to hodnotit

Od června domlouvám termín pro dceru na celkovou proměnu s PANÍ KADEŘNICÍ, minulý týden mi napsala že termín ruší kvůli úrazu, akceptovala jsem to a domluvila další termín, po SMS na kterou již neodepsala jsem byla nucená opět zavolat a termín mi potvrdila. Dnes dcera dorazila na celkovou proměnu a PANI Kadeřnice sdělila že jí nemá napsanou a že by jí mohla udělat pouze melír, že o proměně nevěděla. Takto nespolehlivého a nezodpovědného člověka jsem jíž dlouho neviděla. K VÁM JIŽ NIKDY VÍCE!!!!!!!!!!!
DALŠÍ VĚC JE TA ŽE SI JIŽ UPLATNILA VOUCHER I KDYŽ ŽÁDNÁ PROMĚNA NEPROBĚHLA.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Petra Milfaitová Před 2 roky

Vážená paní Janů, při objednání musíte udávat typ či variantu spolu s č.voucheru který jste si zakoupila, proto došlo k vašemu problému, přeji pěkný den.PM.

15. 7. 2016
Bobeskap

Byla jsem moc spokojená, paní kadeřnice je milá a šikovná. Určitě se ráda vrátím. :-)

30. 6. 2016
Anna

Prijemna kadernice, dobra konzultace a hezka prace :)

28. 6. 2016
Alena

Velmi milá a šikovná kadeřnice, poradila s barvičkou i střihem.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Petra Milfaitová Před 2 roky

Všem moc děkuji za Vaše hodnocení, již brzy se na Vás budu těšit v nových prostorách P.M. :)

15. 6. 2016
Eva

přístup profesolnální a moc spokjojená

3. 6. 2016
Kateřina

Byla jsem za 35 minut hotová. Mytí, stříhání a foukání. To se mi ještě nikdy nestalo. Již od začátku jsem měla pocit, že paní jde jen o peníze. Také jsem chtěla s něčím poradit ( na mé černé barvené vlasy jsem chtěla melír nebo barvu, již dříve jsem od spousty kadeřnic slyšela, že stahování barvy není zrovna šetrné) tady mě kadeřnice ujistila, že je to naprosto bezpečné i 2× po sobě. moc jsem ji nevěřila. mám zakoupený voucher na barvení , ale už se mi tam vůbec nechce. Paní jde pouze o peníze a jelikož má voucher již uplatnění, moc starostí si s vámi nedělá. Chtěla jsem zkrátit konečky cca.3 cm a mám je kratší tak o 7 cm . Takže jestli se ještě jednou odhodlám, každopádně nedám číslo voucheru dříve než bude provedena aplikace. Stejně jako jinde, platí se až po výkonu. A doporučuji to takto řešit všem. To, že kadeřnice nestíhá, pouze její věc. Má dát k dispozici pouze tolik voucherů, kolik dokáže za daný čas opravdu stihnout. A co ještě byl vrchol, na konci se pouze zajímala o to jestli si mě může vyfotit do galerie a ne o to jestli jsem spokojená. Takže opravdu z chování a z rychlosti jsem rozčarovaná. Za 35 min zaplatit 200 Kč po slevě je opravdu hodně. Jsem učitelka němčiny a kdybych si brala tolik co ona za 35 min, tak je ze mě boháč.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Petra Milfaitová Před 2 roky

Děkuji za Váš komentář. Pani učitelko Nj běžná praxe střihu a foukané je s Vaší délkou tak do cca 45min, 60 a více minut jsou vlasy dlouhé a vychází se vždy z náročnosti střihu, hustoty vlasů a délky, u barvení vlasů je to 1,1,5-2h opět individuální dle vlasů. Dále se vychází ze zručnosti kadeřnika. Jsem přesvědčena, že jsem se Vám věnovala s maximální péčí a má práce je také mé hobby což Vám potvrdí většina klientů. K Vašemu pocitu, že kapacitně nestíhám je pouze Vaše doměnka já si myslím, že mi jde má práce pěkně od ruky. Zde u partnera si vše reguluji a mám pod kontrolou což potvrzují i objednávací termíny.
Nyní k Vaší barvě,.. snažila jsem se Vám poradit jak je možné efektivně a šetrně stáhnout tmavý odstín, dnes jsou již vlasové přípravky natolik šetrné, že se to nedá s minulou dobou porovnat. To, že Vám sdělila kadeřnice, že je to nešetrné je vyjádření její pravděpodobně by volila asi již v minulosti používanou technologii, pravděpodobně z finančních důvodů.Já pracuji se stahovačem barvy, který funguje na jiné bázi a není to odbarvovací prášek, níže Vám posílám specifikace ještě pro Vaše ujištění,,jestli nebudete něčemu rozumět můžete se samozřejmě na mě obrátit, nebo poradit i s jiným odborníkem...
Revoluční odstraňovač permanentní nebo demi-permanentní barvy z vlasů. Neobsahuje bělidla a nemá účinek na přírodní barvu vlasů.
dvousložkový systém (reduktor + aktivátor)bezpečně a šetrně odstraňuje kosmetické pigmenty přerušuje oxidační spojení mezi molekulami barviv a úspěšně odstraňuje barvu na částečné nebo úplné odstranění barvy na barvených vlasech vlasy po použití přípravku zůstanou zdravé a ošetřené.
Nyní k Všemu střihu, 3cm, které jsem Vám ostříhala jsem předem s Váma konzultovala a musí se tak zastřihnout v každé vlasové partii po celém obvodu hlavy, možná máte pocit z tohoto důvodu krátkosti střihu a porovnáváte vlasy před střihem, nyní jsou krásné a vzdušné.Nikdy bych klientce neustříhla vlasy bez předešlé konzultace!Dalším faktem je váš názor jak píšete tak cca o 7cm opět váš úhel pohledu.
Na závěr se ptám klientek ve většině případů zda si je mohu vyfotit, když cítím, že jsou spokojeni, tak jako u Vás a jestli to bylo pro Vás nepříjemné mohla jste říct nechci aby jste mne fotila.
Číslo voucheru musíte hlásit z důvodu ověření voucherů, bez toho nemůže být služba provedena tak se postupuje u jeho uplatnění, více v podmínkách Slevomat.
Cena střihů s Vaší délkou se pohybuje okolo 370 - 500kč myslím, že za 200Kč je to opravdu výborná cena.
A na závěr bych Vám chtěla doporučit, zkuste soukromé hodiny Nj pro klienty jako učí moji kolegové, je to hodně využívané. Když jsem působila jako učitelka odborných předmětů (technologie, materiály)na střední škole pro učební obor Kadeřník/ce a následně i odborného výcviku (praxe) nemohla bych se tím nadstandardně živit proto máte o proti mě velkou výhodu, přeji pěkný večer PM.

31. 5. 2016
Lenka

Paní kadeřnice, byla moc příjemná. Účes super. Doporučuji

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Petra Milfaitová Před 2 roky

Všem moc děkuji za Vaše komentáře,vážím si jich :) PM.

26. 5. 2016
Renáta

Konečně jsem našla kadeřnici, která umí poradit a neptá se mě otráveně, co vlastně chci.
Milý přístup a chování :-)

25. 5. 2016
Jiřina

Příjemné prostředí a kadeřnice

21. 5. 2016
Petra

Ochota, vstricnost poradit jaka varianta by byla nejlepsi. Vysledek skvely! Rozhodne doporucuji!

21. 5. 2016