Kategorie

Alter Ego

4,3 / 5 (78 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super slečna, bezvadně mi poradila se střihem i barvou👌“

Kadeřnictví se širokou nabídkou služeb pro dámy, pány i dětské klienty. Používáme profesionální italskou vlasovou kosmetiku, která garantuje vysokou úroveň ošetření vlasů nejen z estetického hlediska.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Alter Ego

Hodnocení podniku Alter Ego

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Super slečna, bezvadně mi poradila se střihem i barvou👌

23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Khoufkova

Kadeřnice působila velmi sympaticky, mile. Prostředí salonu je čisté a pěkně zařízené.

Nelíbil se mi výsledný střih a barva. Byla to však moje chyba, že jsem nehlásila na místě. Chtěla jsem obarvit na intenzivní červenou, nechala jsem se však od paní kadeřnice „ukecat“ na nabarvení pouze horní půlky hlavy (uznávám – moje chyba), původní barva na koncích však vůbec neladila s nabarvenou částí. A zamýšlený přechod ve výsledku vypadal velmi nelichotivě. Kadeřnice mi neukázala ani paletu s barvami a podle mě nepoužila ani pořádnou barvu, ale jen nějaký přeliv, barva se začala už po druhém umytí hodně vymývat, což jsem nejdřív vítala, protože jsem s výsledkem nebyla spokojená. Barva se ale vymývala do narůžovělého odstínu, což vypadalo ještě hůř. Po cca týdnu od barvení, když jsem se vrátila z dovolené, psala jsem slečně kadeřnici, že bych chtěla vlasy dobarvit celé na jednu barvu, ale napsala mi, že má čas až za 14 dní. Šla jsem tedy do jiného kadeřnictví, kde jsem za opravu dala 1 200 korun, bylo těžké přebarvit ten narůžovělý vršek. Navíc mě kadeřnice upozornila i na křivý střih, který se musel znovu opravovat. Mrzí mě to, ale služba v Alter Egu byla opravdu odfláknutá a nakonec mě vyšla i velmi draze.

Vyjádření partnera
Alter Ego Před 14 dny

Dobrý den, tak k tomu mam taky co dodat. V první řadě jsem vás upozornovala že červena barva se rychle vymyva. Za druhe jsem Vám říkala že můj navrch barvení vám nenutím. Za třetí opravdu mam toho hodně objednavek a že vás vezmu za 14dny. Vůbec jsem neřikala že Vás nevezmu . Moc dobře si pamatuju že jste řikala jak jste spokojena. A navíc reklamace musite do 24hod. ne za týden. Dělam služby neprodavam zboží je v tom rozdíl. To že jste šla někam jinam to není můj problem. Mohla jste počkat a nechat si upravit na mé náklady. Tak to celá byla váše chyba ne můj. Hezký den

13. 2. 2017
Užitečné? Ano
Kateřina

Spokojenost se vším, navštívím znovu :)

4. 2. 2017
Užitečné? Ano
Lenka

Doba obednani neskutecne rychla.
Silene moc vlidna slecna. Odchazela jsem spokojena jak snad jeste nikdy! :) opravdu moc sikovna!!
Plus pridavam i za prijemne prostory a hudbu

31. 1. 2017
Užitečné? Ano
Nela

Moc milá slečna, barva i střih na jedničku, určitě jsem u ní nebyla poprvé 😀

30. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (28)