Kategorie

Penzion Mova

4,3 / 5 (84 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „přístup personálu byl velmi vstřícný, vše ok“

Poloha penzionu a restaurace: Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je, pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek, Městskou památkovou rezervací. První osídlení města se datuje do 12. století. Ve městě se dochovala řada významných kulturních památek. Nejvýznamnější je areál Františkánského kláštera, který byl prohlášen za národní kulturní památku. Mezi další významné kulturní památky patří zejména farní kostel Povýšení sv. Kříže, špitální kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Alžbětinský klášter, kadaňský gotický hrad, dochované městské opevnění s barbakánem a městkou věží tzv. Svatou. Dominantou blízkého náměstí je gotická bílá věž radnice a morový sloup Nejsvětější trojice. Všechny tyto památky a mnoho dalších se nachází nedaleko od penzionu MOVA. Zajímavé jsou i turistické cíle okolí města, cyklostezky, nedaleké Nechranice, nebo vrch Úhošť v Doupovských horách, který je součástí národní přírodní rezervace. Viz oficiální stránky Města Kadaně. Popis projektu Restaurace a penzion MOVA vznikl z rekonstrukce a nástavby původní samoobsluhy a řeznictví. Na začátku r. 2009 majitel podal žádost o dotaci z Regionálního rady regionu soudržnosti Severozápad z prioritní osy „Udržitelný rozvoj cestovního ruchu - oblast podpory Zlepšování kvality ubytovacích a restauračních zařízení“ Stavba byla kompletně dokončena v 05/2011. Rekonstrukcí podpořenou dotací z RRRS Severozápad vznikl penzion s ubytovací kapacitou 38 lůžek ve 10 ti apartmánech. V přízemní části je restaurace s kvalitní kuchyní a se čtyřmi profesionálními bowlingovými drahami.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Penzion Mova

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alexandr

přístup personálu byl velmi vstřícný, vše ok

20. 1. 2017
Užitečné? Ano
Iva

Ubytování v hotelu Relax bylo v pořádku. Snídaně bohaté, wellness také v pořádku.

Večeře v hotelu Mova byly organizačně nezvládnuté. Kromě rautu, který byl připravený pro hosty se konaly každý večer další akce. Což mělo za následek, že číšníci nestíhali, nebylo si kam sednout, raut byl po chvilce studený. Silvestrovský program už byl v pořádku.

1. 1. 2017
Užitečné? Ano
Marika

Organizace veskera zadna, polopenze fourmou bufetu-jidlo studene, nedoplnovali, restaurace otevrena i pro verejnost, obsluha nestihala…

30. 12. 2016
Užitečné? Ano
Gec

Velmi milý a ochotný personál, výborné pohoštění a fantastická výřivka :-).

30. 12. 2016
Užitečné? Ano
Evour

Velice prostorný pokoj s předsíní i koupelnou!
Velká TV.
Pohodlná postel.

Už rezervace měla varovat – při příjezdu (čtvrtek večer) – nás nemile překvapilo chování slečny na baru (check-in probíhá v prostorách restaurace/baru/bowlingu) – chtěla po nás doplatek, kdy údajně měli hosta stejného příjmení. Přitom chtěla číslou voucheru a nepochybně u rezervace mají číslo, které si pouze ověří. Nevadí. Na večeři jsem se musela zeptat, prý máme přijít po 20 hod. Do pokoje jsme se vyprovodili sami a překvapení! již tam byl někdo ubytován. Kartičku slečna aktivovala před námi, ale mohl za to kolega. Nová kartička na pokoj vedle nefungovala. Šla jsem dolů, vysvětlila jsem problém, slečna vyběhla nahoru, vítězoslavně se vrátila dolů, že to funguje a pán už na mě čeká. (Obrovský problém upozornit, že systém má chvíli prodlevu, že.) A jedeme dál. Od 17 hodiny byla v Mově soukromá akce, takže v salónku, kam nás poslali na večeři byl stůl bez sezení, naštěstí nám bundy oddělali vedle sedící kaliči. Jiná slečna, která tam byla asi bohužel jen brigádně, byla milá a večeře byla výborná. Snídaně ušla, nicméně když píšu, že mám v nabídce i hemenex… tak pardon, ale já čekám hemenex, nebo vejce nebo párky. Po návratu z výletu nám nefungovala kartička do pokoje. Jiná slečna, snad ještě protivnější nám sdělila, že kartička byla aktivovaná pouze na den. Vzhledem k ceduli, že je další soukromá akce se ptám odkdy je večeře – tak prý je to v nedalekém penzionu Relax od 18 hodin… V noci randál do půlnoci, nedalo se spát. Tatarák s vínem – láhev vína byla v karafě, nějaký patok… Mohla bych pokračovat ale shrnu to: tragédie. Po tomto „báječném a skvělém“ zážitku už nikdy víc na voucher na pobyt ze Slevomatu nebo z jakéhokoliv slevového portálu. V ceně něco, co dostanete úplně jinak v jiné kvalitě.

10. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (42)

Podobné podniky