Kategorie

Penzion Mova

4,4 / 5 (77 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásný renovovaný penzión, veliké pokoje se širokými postelemi, vstřícný personál, vyhlášená kuchyně – penzión Mova můžeme jedině doporučit. Kromě toho je v bezprostřední blízkosti starého města v Kadani a Kadaň je nádherné město.“

Poloha penzionu a restaurace: Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je, pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek, Městskou památkovou rezervací. První osídlení města se datuje do 12. století. Ve městě se dochovala řada významných kulturních památek. Nejvýznamnější je areál Františkánského kláštera, který byl prohlášen za národní kulturní památku. Mezi další významné kulturní památky patří zejména farní kostel Povýšení sv. Kříže, špitální kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Alžbětinský klášter, kadaňský gotický hrad, dochované městské opevnění s barbakánem a městkou věží tzv. Svatou. Dominantou blízkého náměstí je gotická bílá věž radnice a morový sloup Nejsvětější trojice. Všechny tyto památky a mnoho dalších se nachází nedaleko od penzionu MOVA. Zajímavé jsou i turistické cíle okolí města, cyklostezky, nedaleké Nechranice, nebo vrch Úhošť v Doupovských horách, který je součástí národní přírodní rezervace. Viz oficiální stránky Města Kadaně. Popis projektu Restaurace a penzion MOVA vznikl z rekonstrukce a nástavby původní samoobsluhy a řeznictví. Na začátku r. 2009 majitel podal žádost o dotaci z Regionálního rady regionu soudržnosti Severozápad z prioritní osy „Udržitelný rozvoj cestovního ruchu - oblast podpory Zlepšování kvality ubytovacích a restauračních zařízení“ Stavba byla kompletně dokončena v 05/2011. Rekonstrukcí podpořenou dotací z RRRS Severozápad vznikl penzion s ubytovací kapacitou 38 lůžek ve 10 ti apartmánech. V přízemní části je restaurace s kvalitní kuchyní a se čtyřmi profesionálními bowlingovými drahami.

Dnešní nabídky Penzion Mova

Hodnocení podniku Penzion Mova

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Forsin

Krásný renovovaný penzión, veliké pokoje se širokými postelemi, vstřícný personál, vyhlášená kuchyně - penzión Mova můžeme jedině doporučit. Kromě toho je v bezprostřední blízkosti starého města v Kadani a Kadaň je nádherné město.

Při delším pobytu v penziónu Mova je riziko nadváhy. :-)

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Marketa

Byli jsme moc spokojeni, příjemný personal, moc hezky pokoj s polopenzí, opravdu veliké porce a vyborny kuchař. :-)

12. 11. 2016
Užitečné? Ano
Filip

Zakoupeno jako dárek a spokojenost :-)

27. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jitka

Vše v naprostém pořádku. Pěkné ubytování, chutné jídlo, velké pokoje.

23. 10. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

chování jednoho číšníka
v 7 večer došlo všechno pivo kromě plzně

S pobytem jsme celkově byli spokojeni. To pivo jsme přehlédli a pili víno co bylo zdarma k tataráku. Jen ten protivný číšník nám trošku znepříjemnil jeden večer a ráno.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (37)