Kategorie

Penzion Mova

4,4 / 5 (73 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše v naprostém pořádku. Pěkné ubytování, chutné jídlo, velké pokoje.“

Poloha penzionu a restaurace: Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je, pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek, Městskou památkovou rezervací. První osídlení města se datuje do 12. století. Ve městě se dochovala řada významných kulturních památek. Nejvýznamnější je areál Františkánského kláštera, který byl prohlášen za národní kulturní památku. Mezi další významné kulturní památky patří zejména farní kostel Povýšení sv. Kříže, špitální kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Alžbětinský klášter, kadaňský gotický hrad, dochované městské opevnění s barbakánem a městkou věží tzv. Svatou. Dominantou blízkého náměstí je gotická bílá věž radnice a morový sloup Nejsvětější trojice. Všechny tyto památky a mnoho dalších se nachází nedaleko od penzionu MOVA. Zajímavé jsou i turistické cíle okolí města, cyklostezky, nedaleké Nechranice, nebo vrch Úhošť v Doupovských horách, který je součástí národní přírodní rezervace. Viz oficiální stránky Města Kadaně. Popis projektu Restaurace a penzion MOVA vznikl z rekonstrukce a nástavby původní samoobsluhy a řeznictví. Na začátku r. 2009 majitel podal žádost o dotaci z Regionálního rady regionu soudržnosti Severozápad z prioritní osy „Udržitelný rozvoj cestovního ruchu - oblast podpory Zlepšování kvality ubytovacích a restauračních zařízení“ Stavba byla kompletně dokončena v 05/2011. Rekonstrukcí podpořenou dotací z RRRS Severozápad vznikl penzion s ubytovací kapacitou 38 lůžek ve 10 ti apartmánech. V přízemní části je restaurace s kvalitní kuchyní a se čtyřmi profesionálními bowlingovými drahami.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty

Hodnocení podniku Penzion Mova

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

Vše v naprostém pořádku. Pěkné ubytování, chutné jídlo, velké pokoje.

Dnes
Užitečné? Ano
Markéta

chování jednoho číšníka
v 7 večer došlo všechno pivo kromě plzně

S pobytem jsme celkově byli spokojeni. To pivo jsme přehlédli a pili víno co bylo zdarma k tataráku. Jen ten protivný číšník nám trošku znepříjemnil jeden večer a ráno.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Renata

Byli jsme moc spokojení.

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
Dibelka

nadstardadní ubytování s krásným nábytkem, kuchyňkou
velmi klidné prostředí
výborná nešizená kuchyně a starostlivý personál
karta místo klíče...

2 veliké Tv v restauraci s celodenně běžícím ČT sport bez zvuku a hlasité rádio Kiss jako doprovod. To jsme nepochopili.

1. 10. 2016
Užitečné? Ano
Marketa

Nic, spatne je slabe slovo, musela jsem oznacit alespon jednu hvezdicku, zrejme to je minimum. Na pobyty jezdime velmi casto, s timto jsme se ale jeste nesetkali. Jsme velice tolerantni, ale toto je vysmech zakaznikum. V tuto chvili se chystame umistit na internet fotky toho zaplivaneho pokoje, kde nikdo neuklizel dlouhou dobu (provozni pi. Michalikova to na miste uznala, zrejme, aby se nas zbavila a nyni se snazi ze vseho vykroutit..). Jedine, jak se muze clovek branit, upozornit na takoveto otresne podniky dalsi, aby se nenachytali jako my..

Tento podnik bych nedoporucila ani svemu nepriteli!! Vse bylo naprosta hruza! Neuklizeny a spinavy pokoj, na vecere jsme cekali i hodinu, personal nas prehlizel, proc by se obtezoval obslouzit zakazniky Slevomatu! A to jsme byli na pobytu s dvouletym ditetem a presto nas nechali na jidlo cekat takovou dobu!! Co se tyce tataraku, ani ten nam nedali, pry nezbylo maso! lespon je videt, co za inteligenty pracuje v tomto penzionu, kdyz si ani neumi spocitat mnozstvi masa...Personal neprijemny a odmereny!
V tuto chvili resim reklamaci se Slevomatem. Provozni, pi. Michalikova nam pri reklamaci na miste vse odsouhlasila a priznala problemy s personalem a nyni vse popira. Navic se snazi ze vseho vylhat a otocit to proti nam, takze skutecne super podnik.
Pritom je v Kadani hodne penzionu za slusnou cenu a s mnohem lepsi lokaci nez je kraj mesta. Mohu doporucit napr. Penzion U Karla IV. na namesti, kde byli nasi znami, bohuzel tyden po nas, takze my jsme se napalili a nyni cekame alespon na kladne vyrizeni ze strany Slevomatu.

23. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (34)