Elegances Prague

1,9 / 5 (27 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byli ochotni zmenit proceduru“

Salon krásy

Dnes otevřeno: 8:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Ksenia Boyko
http://elegances.cz/
elegances.prague@gmail.com
+420 773 955 553

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Kadeřnictví, Masáže, Manikúra, Péče o pleť a obličej, Pedikúra

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Elegances Prague

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milan

Vůbec nic.

Úplně všechno. Voucher nám dnes nebyl umožněn využít. Komunikace šílená a neprofesionální. Nedoporučuji!!! Vyhozené peníze.

10. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

1 hvězda jen proto, že méně nelze..

Po zakoupení dvou voucherů „Den pro princeznu – 6 hodin luxusní péče“ se přítelkyni s její sestrou takovéto péče ani omylem nedostalo. Po příchodu paní oznámila, že „Zadarmo dělat nebudeme“, ačkoli vouchery byly uplatněné ihned po rezervaci (cca 3 týdny předem). Služby odmítla poskytnout s tím, že „Slevomat nám pozastavil platby za vouchery“.

Po vyslyšení tohoto malého příběhu se divím, že tato společnost ještě vůbec dokáže fungovat. Bohužel, kupony byly zakoupené v době, kdy hodnocení bylo relativně dobré.

Rozhodně nedoporučuji kupovat kupony od toho „salonu“, pravděpodobně se Vás budou snažit okrást o nemalou částku.

10. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Klara

Dobrý den. Je mi velmi líto, ale musím napsát, že jsem spokojená vůbec nebyla. Po vzájemné domluvě datumu s personálem, kdy jsem si měla užít svůj „den pro princeznu“ a moc jsem se těšila, se spíš pro mě stal dnem, kdy jsem personálu byla téměř na obtíž, především kadeřnice byla nepříjemná a hned na začátku mi sdělila, že jí bolí ruce a nebude mít na mě moc času. Neuvěřitelné! Nakonec jsem skončila aspoň s umytou hlavou, ovšem hlavu jsem si na konec fénovala sama :-( když už jsem si naivně myslela, že nemůže nic horšího přijí, přišlo… Co se manikůry a pedikůra týče, té se mi vůbec nedostalo, protože žádný personál v ten den, pro mě nebyl k dispozici. Smutné! Žádná luxusní péče!!!

8. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Fríťa

Dal jsem voucher přítelkyni k narozeninám. Procedury měly být na Křižíkové, ale tam bylo prý plno a objednali ji na Prosek. Byla hrozně dlouhá prodleva mezi procedurami, nestihlo se během stanovených 6 hodin. Další víkend tam přítelkyně měla přijít na dokončení procedur, ale neměli vůbec otevřeno!

5. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Masaz bylo jedine co stoji za rec…

Vsechno ostatni se bud nekonalo nebo to bylo otresne kvality.

1. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (13)