KdyCoKam

4,3 / 5 (51 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „pristup“

Vážení zákazníci, naše společnost Pauro Housing, s.r.o. provozující službu KdyCoKam Stěhování, Vám nabízí komplexní služby ve světě stěhování. Jsme si vědomi toho, že přepravujeme Váš majetek, a proto jsou naše stěhovací služby prováděny na profesionální úrovni bez ztrát a poškození. K základu našich služeb patří: Kvalitní obalování nábytku do smršťovací a bublinkové folie Zápůjčka 5W pevnostních krabic včetně dopravy Stěhování těžkých břemen – vozidla s hydraulickým čelem Krátkodobé skladovací služby – uskladnění mezi dokončením rekonstrukcí bytů, dostavbami nemovitostí apod. Vyklízení pozůstalostí Výkupy starožitností externisty Stěhování cenností, stěhování s ozbrojeným doprovodem Rozvozy zboží pro firmy v rámci ČR, spedice Dlouhodobé a krátkodobé skladovací služby – STORAGE Úklidový servis se základní výmalbou Využívání profesionálního vybavení pro manipulaci při stěhování Pojištění stěhovaných věcí a našich zaměstnanců (manipulantů) Bezúhonnost zaměstnanců a slušné vystupování Jdeme cestou referenčního marketingu, jehož základem je samozřejmě spokojenost našich zákazníků. Naším cílem je zajistit klientovi bezproblémový průběh stěhování, jeho migrace, či dokonce emigrace do jiného státu v rámci EU. Stěhování Praha, Stěhování Morava, Stěhování střední Čechy Předem děkujeme, že jste nás oslovili, budeme se těšit na Vaši přízeň a doufáme ve Vaší plnou spokojenost s našimi službami v oblasti stěhování. Váš tým Pauro Housing, s.r.o.

Dnes otevřeno: 9:00–19:00 Zobrazit všechny dny

http://www.kdycokam.cz
paur@kdycokam.cz
+420 601 575 757

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Praktické

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku KdyCoKam

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,3/5 (51 hodnocení)
Zdenka

pristup

10. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mariana

Spokojenost

12. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jan

Paráda, stěhováci byli skvělí, přestěhovat z Pankráce do Záběhlic nás stihli za 4 hodiny. Předběžný odhad šéfa stěhování naprosto profesionální, chlapi byli úžasní. sympatičtí a neúnavní.

Vše bylo OK.

24. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dalibor

Solidní firma, vše proběhlo hladce.

10. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karel

Libilo se mi jak pánové balili a balili, vsechno do bublinek a nekolikrat zabalit, a pro jistotu este jednou. Zvolna, vsechno ze je pod kontrolou a v časovém harmonogramu. No, radost na ne pohledet jsk si probrali velkou i malou posilovaci sestavu s tipy a radami jedem druhému, velmi sofistikovaná rozmlouva, erudovaná. Balení bylo jen hloupý nedůležitý pracovní proces, na kterém se neda nic zkazit. Podmínkou mezi odskoky na jídlo za barak, mezi důležitými poradami chlapců a chlapů zdali zabalit jen jako obyčejně, tedy 20krat (treba paraple) a nebo pro jistotu 30 krát. Hrůza. Vybalujte pak treba kuchyňský obsah jako kořeni, konzervy, marmelády, měďy, oleje, cukr (zabaleno tak ze neco radsi vyhodí te, pacto se to rosbalit pri vsi úctě neda. A zase pauza. Mladej neumí rozdelat postel, ale což: je to chasník a prece to zvládne! Nevíme kam dal šrouby, poskrabal (jenom třochu to se udělá smirkem videt to nebude a podlaha ? ---áále…
Pánové měli rano zpoždění, no co, pěkní fousati usmevavi chlapci, kdo by jim neco rikal, dyt stehujou na pohodu a všecko maj pod kontrolou. (Neřekli ze tureckou!) ve čtyři hodiny odpo uz pěnim a vyrazne, kriklavě a nasrane vysvětluji, ze to do šesti nemohou stihnou, Oh, oni ale mohou. Obsahy skříni prehazou do svých krabic tak jak jim to přijde pod ruku. Moje letní oblečeni spolu se psim zradlem a hrackami. Trvanlive jídlo s bilejma košilema a k tomu tepláky z koše na prádlo. Ložní prádlo neresi vubec. Zmuchlany ho nahazej s mejma sexualnims hrackama, kremama, jetejma vecma, neserou se s tim. Jsou překvapeni, ze vnitřky komod jsou plné lejster, sanonu, knih. Prave začínají útočit jaký to střevo sem a ze je moje zodpovědnost ze sem to nevydal a ze to prodlužuje stěhování. Uz je 5. Jedna z komod je ukázková secesní těžká, zachovala. Rikam pánům již po několikáté jsk mnoho mnoho moc moc mi zalezi aby se ji nic nestalo. S přehledem jakýže to profici to sou me uzemnej at neprudim.
Kdyz ji přebírám v novém byte, je poskrabana a noha urazena. Chlapci si stěžovali jak je to kráva těžká. Věřili byste, ze ani jeden ze 4 šuplíku te komody naditejch knihama, lejstrama, papírama ne otevřeli ci nevysunuli k samostatnému transportu? Ne! Ale jejich zlost z toho vysíleni a hlavně: mého nevybíraveho komentáře co ze za hovada to jsou?
Je po seste. Dle stehovaci firmy cokdkdekam mělo byt hotovo. Neni. Vzpírám se platit dalsi byt jen hodinu, jsou proste jak ze zpomalenyho bazaru nekde v Istanbulu. Dohoda od nich zni : doděláme to , nase chyba, nase náklady. Tak hodku dvě…bože nevěřte dělníkům kdyz je dohoda rychla a vstřícná …v deset hodin vecer mam vse v novém byte. Starý je vzdáleny 10! Minut. Ted maji stehovaci s vousama vse rozbalit s velké veci jako postel, televizi, křesla a koberce dat tak jak bylo domluveno. Hovno vážení přátele. Z e dvou posteli jsme si vyrobili alespoň jednu dat dohromady. Blbej nápad. Par šroubu mu chybělo, lamely nedal jsk mel a velký šrouby nosných sten nHradil poloviční mi. Naschvál? Ne, domnívám se ze byl skutečně tak dobre manuálně vyškolen, ze se snažil udelat z postele raketu na Mars. Nejdriv
Vztek, pak rozebrat a zase postavit, bez šroubu a tak…, no na zabiti.., Za dalsi tyden nejsme schopni dat postel dokupy. Pacto šrouby jsou u Fitness produktu. Vzpěry nakonec najdem vedle brsmburku a krupek, s svivazi. Ale nepredbihat: za stěhování jsme se domluvili ze koupim 5 voucheru přes slevomat a ze to bude viiic nez dost, dyt se byl šéf kouknout. Taky vousy. Taky Turky. Urcite. I kdyz po šesté bylo stěhování na nich jak dohodnuto, v 9,30 si nejfousatejsi a nejvic unavenej a nasranej vzpomnel : jo u sefa mi to nevyslo chci este 10 000. U me vztek. U me bezmoc. Desperation. Hysterie. Reknu ne, dohoda byla jiná. Hadka. Nakonec si jako rukojmi vezme tu rozjebanou, presto hodnotnou komody. Kdyz teda nakonec uztoupim a reknu zaplatim, dalsi superproblem. Musim zaplatit hned!! Jsem unavenej, nechci je uz ani videt, začínají byt verbalne agresivní a penize nechci jit vyzvednout do bankomatu. Notabene cena je dva a pulkrat vyssi, tedy mohl jsem si zaplatit drahou renomovanou a byl bych Ted Na Tom stejne. Vyhrozuji ze zavolaji policii, ze prachy musi sef mit Ted Je 10,30 vecer. Jejich sef ale s nami nemluvi. Muj partne se zalekne jejich agresivity a chce se vyhnout policii Tak jde a da jim misto 10 litru 15. Stehovani z Riegracu do Karlina prislo Na 25 litru. Komodu nemam. Postara dam take bundu. Proto po vikendu volam sefovi co Je s kompdou. Rekne mi ze nevi, neni tam aby vsechno vedel a ze si to nemuze pamatoval. Adresu Kde Komoda Je a co s no delaji Je 4 denni martyrium, nakonec ji dostanu. Zadna omluva, zadny: Tak hele cosmesitosmesi a dobry…fantastická převaha jak to zvládli a jak sme blby burani převládla. Jsem grafolog, upis na komodu kterou jsem dostal napsaný červenou fixou -propiskou a nakonec tužko od nejfousatejsiho byla docela legra. 5 řádku neuveleneho pravopisu ze 4–5 tridy zakladky. Neschopnost napsat vyjadreni o rozbite Komode a dalsim postupu, chyby v intonaci, granatice, pravopis strmě vpravo prvni radka, vlevo v druhé rádce, car papíru. Komoda prisla upravena za 14 dni. Pro me dryje. Renovace dobra. Povedla se

Lážo plážo, moc povídání, malo baleni, nafoukanost a svejkovina. Meli sme vyndat knihy a veci z regálu.→ moje dohoda: sednu si se psem dole v kavárně a vy me stejujete. V novém byte bude vse na stejném miste, co nebudete vedet se zeptate. Takze bude roztazenou a postel Zidle tv kresla rybicky budou smontovany. Slibili!!!! Uz kdyz to slibovali se chechtali. Věděli ze to nedodrží!
Arogantní, líní, bez šmrnce. Hezci, svalnati. Nemají cit, nepremejsli nad tim, je jim to fuk. Improvizace neni jejich schopnost, na bazaru neimprovizujete. Vsechno musi byt perfekt. Pokud neni, platí pravidlo ze to nevidí. Tim pádem je tedy vse perfektní. S casu je…

Uz nikdy! Jak blbej sem mohl bejt? Ušetřit sem chtel a nadstandardní služby si navymyslel. Fifina jsem byl. Dobre mi tak!

Vyjádření partnera
KdyCoKam Před 2 roky

Vážený pane,

jako jednatel firmy jsem celou věc prověřil, dokonce s hochy probíral po telefonu.

VY JSTE SI NEZABALIL SVÉ VĚCI... Stěhování na klíč stojí mezi 20 - 40 ti tisíci.
NA KONCI STĚHOVÁNÍ JSTE ODMÍTAL DOPLATIT TO, ŽE JSTE SE NESBALIL. V takových případech voláme policii...

Tedy zvažuji žalobu na rovině poškození dobrého jména firmy. Proti Vašemu tvrzení nemáte vůbec pádné důvody ani důkazy. Neříkám, že se jednalo o výkon na výbornou, nicméně na to, že si neumíte zabalit ani Vaše použité sexuální hračky a ještě se Vám válí "hulení" po stole, si docela vyskakujete.

MĚL JSTE MÍT SBALENO, NEMĚL. A NA UMĚLÁ POUŽITÁ PÉRA BYCH TAKÉ OSOBNĚ NECHTĚL SAHAT.

TEDY ROZHODNĚ VÁS ANI STĚHOVAT NIKDY NECHCEME. !!!!

S POZDRAVEM JEDNATEL FIRMY !!!!!!

3. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (6)