Kategorie

Studio Lauritta

4,6 / 5 (95 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi příjemné kadeřnice. Hezký sestřih i melíry. Paní kadeřnice mi dala na mé suché vlasy olejíček aby se zlepšila jejich kondice a navrhla vlasovou kůru pro budoucí melíry. Dobře jsme si popovídaly. Celkově jsem byla velmi spokojena.“

Popis našeho kadeřnického salonu vystihuje,,Pro krásu k nám...,, že krása a profesionální péče je v provedení odborníků povýšena na skutečné umění. Studio Lauritta dokazuje, že každá žena může mít nádherné vlasy a cítit se díky tomu sebevědomě. V studiu pracujeme s tou nejlepší vlasovou kosmetikou Framesi, díky které jsou vlasy bohaté, lesklé a hebké.

Dnes otevřeno: 10:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Studio Lauritta

Hodnocení podniku Studio Lauritta

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Galina

Velmi příjemné kadeřnice. Hezký sestřih i melíry. Paní kadeřnice mi dala na mé suché vlasy olejíček aby se zlepšila jejich kondice a navrhla vlasovou kůru pro budoucí melíry. Dobře jsme si popovídaly. Celkově jsem byla velmi spokojena.

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Andrea

Moc miláa šikovná paní kadeřnice

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Rychle objednání, šikovná kadeřnice...určitě zas někdy zajdu.

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

bonus masku na ruce jsem neobdržela

3. 10. 2016
Užitečné? Ano
Dagmar

Velmi osobní přístup paní kadeřnice - ptala se na to, v jakém prostředí se nejvíce pohybuji a jak tedy nejčastěji vlasy češu. Konzultovala všechny způsoby střihu, doporučila. Aplikovaná maska je na vlasech hodně znát. Debatovaly jsme o různých prostředcích a způsobech zlepšení účesu. Vše v klidném prostředí s kafíčkem. Skvělý relax, vřele doporučuji!

27. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (45)

Podobné podniky