Kategorie

InFit Dance Club

4,6 / 5 (13 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super trenérka, super lekce!“

O nás InFit Dance Club nabírá děti do dětského tanečního studio. Naše nabidky: Aerobik (8-11 let) Lekce “Aerobik” jsou určeny pro děti 8 až 11 let. Aerobik – sportovní a taneční trénink pro děti. Cvičení jsou založená na sportovním tréninků dětí na základě choreografie.   Fitness pro děti + protahovací cvičení + triky + tance = aerobik.   Každé cvičení je rozděleno do tří částí: • rozcvička • gymnastické cviky • tanec   Proč na Aerobik: - má z lékařského hlediska na děti velmi kladný vliv, - rozvíjí kardiovaskulární systém, zvyšuje fyzickou kondici a vytváří svalový tonus - přispívá ke správnému držení těla, které se v souvislosti s dospíváním zhoršuje - pokud děti cvičí pravidelně, nemají nadváhu, nejsou obézní, - z psychologického hlediska probouzí aerobik v dětech ctižádost a upevňuje jejich sebevědomí, rozvíjí a učí děti pohybové koordinaci.   Pomocí dětského aerobiku se také zlepšuje koordinace pohybů, formuje se motorika a zvyšuje se zájem Vašeho dítěte o sport a tanec. Chcete aby vaše dítě bylo zdravé, mělo dobrou postavu a ještě k tomu umělo tancovat – dejte vaše dítě na aerobik! Nabizíme pravidelní vystoupení a soutěžení. Užij si pohyb, legraci a bezva kolektiv! InFit Dance Club Být fit je jednoduche!

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas

Hodnocení podniku InFit Dance Club

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 dle 13 hodnocení
Sabina

Super trenérka, super lekce!

Hodnocená nabídka: Vstup na 4 lekce FitDance
14. 9. 2016
Užitečné? Ano
Kamila

Dynamická, rytmická a zábavná hudba a k tomu odpovídající cvičení. Lektorka je velmi veselá a pozitivní. Vše dohromady naplní člověka spoustou energií, ačkoliv je cvičení intenzivní :-)

Hodnocená nabídka: 4 lekce FitDance
2. 5. 2016
Užitečné? Ano
Zaneta

Lekce jsou skvělé a zábavné, trenérka je plná energie a vždy v dobré náladě. Ze začátku byl problém s organizací,příliš mnoho lidí a málo termínů,proto jsem musela čekat víc než týden na volnou hodinu,ale poté přibyl extra termín a hned bylo vše v pořádku.

Hodnocená nabídka: Vstup na 4 lekce FitDance
7. 3. 2016
Užitečné? Ano
Stanislava

Taneční studio je malé, takže se v něm vnučka cítila příjemně. Cvičitelka je velmi ochotná a umí s dětmi pracovat, takže velmi rády spolupracují. Rozvíjí si pohyb a rytmus. Uvažujeme, že si zakoupíme další hodiny.

29. 2. 2016
Užitečné? Ano
Olga

Taneční kurz velice doporučuji. Dcera se těší na každou hodinu. Je vidět, že vyučující se snaží a docela se ji to daří. Rovněž velká spokojenost na straně rodičů.

3. 2. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (4)