Kategorie

Image-club.cz

4,5 / 5 (32 hodnocení)

Vybrané hodnocení: "Celkový přístup, prace fotografa i vizážistky. "

Fotografické služby, vizážistické a hairstylingové služby. Na Praze 2 - Královské Vinohrady se nachází Experimentální FotoAteliér Image-club.cz, který je ateliérem již několik desítek let a experimentoval zde i Radek Pilař - malíř, ilustrátor a zakladatel videoartu.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Focení

Hodnocení podniku Image-club.cz

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 32 hodnocení
Jana

Hezké líčení, příjemná atmosféra, pěkné prostory, focení utíkalo velice rychle.

Delší dodání fotografií, ale alespoň dobrá zpětná vazba.

1. 9. 2016
Užitečné? Ano
Romana

Celkový přístup, prace fotografa i vizážistky.

6. 5. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Příjemná atmosféra, milá a pečlivá slečna vizážistka, trpělivý fotograf. Velmi oceňuji, že se mi tento tým věnoval nad rámec svých profesionálních povinností a dopřál mi nezapomenutelný zážitek.

2. 5. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Zážitek, který doporučuji každému! Fotograf i jeho asistentka/vizážistka jsou velice milí, dokáží navodit příjemnou atmosféru. Osobně nesnáším focení a trochu jsem se do celé akce musela nutit. Během prvních 20 minut to ze mě ale odpadlo a odcházela jsem opravdu nadšená. Profesionální přístup, žádný tlak a stres, času kolik je potřeba, otevřenost vlastním nápadům....legrace.

29. 4. 2016
Užitečné? Ano
Lenicka

Získala jsem novou zkušenost,fotograf i slečna maskérka byli oab moc trpěliví a vše vysvětlovali,sranda byla.Jen jsem nečekala že focení může být tak náročné fyzicky :-) Všechno mě pak další den bolelo.

Na mě dost dlouhé a teď čekám na fotky a už jsem netrpělivá ( od 20.2. ) Potřebuji je na výročí ( 4.4. ).Tak začínám mít strach že se to nestihne.Jinak nic :-)

Vyjádření partnera
Image-club.cz Před 7 měsíci

Děkujeme za hodnocení, první odkaz na stažení fotek z dfocení dne 20.3 odeslán 25.3, po tomto komentáři opět dne 30.3 a jelikož nepřišla zatím zádná reakce,tak dnes opětovně odeslán okaz. Snad aspoň jeden došel, prosíme o info do zpráv. Díky Tým IC

29. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (12)