SpaVak

Praha, Vostrovská 43

„Skvělá zkušenost. Vstřícné chování, poradili, ukázali a tak. Rozhodla jsem se, že si jednu kolonožku pořídím :D“ — Lenny, Před 2 roky

„Skvělá zkušenost. Vstřícné chování, poradili, ukázali a tak. Rozhodla jsem se, že si jednu kolonožku pořídím :D“ — Lenny, Před 2 roky

O nás

Naše společnost Eljet s.r.o. se zabývá dovozem technologických novinek z celého světa a následnou distribucí po České republice prostřednictvím našich internetových obchodů a největších obchodních řetězců v ČR. Spavak.cz je velkoobchodem s vysokými skladovými zásobami unikátních odpočívadel na vzduch, abychom dokázali pokrýt a zásobovat zákaznickou poptávku, ale také řetězce.

SpaVak
Vostrovská 43, Praha, 16000 (zobrazit na mapě)

Kolonozka.cz

Vostrovská 43, Praha

Zobrazit na mapě
Při osobním odběru Kolonožky ihned k dispozici.
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Máme dětské hřiště
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Marie

Velmi vstřícný majitel kolonožek. Příjemná čtvrť, kde se dalo jezdit. Doporučuji chrániče zápěstí a loktů, když zkoušíte různé povrchy, rychlost, přejíždět překážky, může to podjet a pád je velmi náhlý.

Doufala jsem, že se děti nabaží a uzavřou tuto kapitolu, místo toho si kolonožku oblíbily a chtějí ji k Vánocům.

Katerina

Pujcili nam 1 kolonozku, ktera nefungovala. Celkove spis podprumerna zkusenost.

Petra

Netradiční „vozítko“ Mohli jsme na něm jezdit jak jsme chtěli. Prodloužili nám platnost voucheru.

Nikdo nám neukázal, jak na něm jezdit, museli jsme na to přijít sami. Naštěstí to složité nebylo. Omezené půjčení, jen do 16 hod. Ale i to se vyřešilo, vyšli nám vstříc. Nemám si vlastně na co stěžovat. Zážitek dobrý.