Archa Barista kavárna

3,9 / 5 (7 hodnocení)

ARCHA BARISTA. Kavárna, obchod, galerie v budově Legio banky. Vítejte uprostřed výběru toho nejlepšího, co nabízí české umění, architektura a design. Naši kurátoři úzkostlivě střeží kvalitu a exkluzivitu uměleckých předmětů, které Vás obklopují. Při posezení u kávy si můžete prohlédnout či zakoupit unikátní umělecká díla. Zvláštní kapitolu tvoří naše GALERIE JEDNOHO OBRAZU, která nabízí každé čtyři měsíce nový obraz od významných současných malířů. Ti obraz vytvořili pro náš výjimečný prostor. Budovu Legio banky vyprojektoval v rondokubistickém stylu Josef Gočár. Jedná se o významnou kulturní památku, jejíž parter jsme před nedávnem otevřeli kulturní veřejnosti. O budově, stylu, ve kterém byla navržena, i významných umělcích jež spolupracovali s architektem Gočárem se můžete dozvědět více i prostřednictvím drobné knihy o její historii, vydané v tomto roce. Jistě vás zaujme barvitý příběh jejího vzniku úzce spjatý s významnou etapou československých dějin. Srdečně vás vítáme a doufáme, že se vám u nás bude líbit. Věříme, že se k nám budete rádi vracet. Kolektiv Baristy

Dnes otevřeno: 8:00–23:00 Zobrazit všechny dny

rezervace kavárna Archa Barista
http://www.archabarista.cz
barista@archabarista.cz
+420 727 963 540

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Pizza a italské restaurace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Archa Barista kavárna

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,9/5 (7 hodnocení)
Hana

Krásné prostředí, stylová kavárna

Neznalost personálu, nutno vysvětlovat coje obsahem poukazu

25. 4. 2016
Igor

veľmi milá obsluha, pekný interiér

15. 3. 2016
Lucie

prostředí – bylo volno

ten štrudl – připadal mi tuhý , určitě nebyl čerstvý

12. 1. 2016
Jaromíra

Nebyl štrůdl , ale nějaká kupovaná štola – za nic to nestálo. V takovémto podniku by se to nemělo stát .Hrozné zklamání za ty peníze.
To CAFÉ MOYART i na vouchry je na úrovni.

Vyjádření partnera
Archa Barista kavárna Před 2 roky

Dobrý den. Pro tuto akci nebyla nutná rezervace předem. Pro velký zájem byl opravdu v den čerpání tohoto voucheru štrúdl vyprodán. Obsluhující číšník nabídl náhradou štolu (pravá Drážďanská štola). Přesto, že se jednalo pouze o tento jeden případ, velmi nás mrzí zklamání klienta, zvláště pak z důvodu, že náš štrúdl je opravdu vyhlášený. Zvažujeme, že do budoucna akce pojistíme povinnými rezervacemi. Tým kavárny Archa Barista.

29. 12. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.