Exit Room Prague

4,8 / 5 (280 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pro nás to byla první úniková hra a bylo to naprosto skvělí. Prostředí bylo v opravdickém bunkru se zařízením z té doby. Nestihli jsme to ve vymezeném čase 60 minut, ale nechali nás to přesto dokončit :-). Obsluha byla naprosto skvělá a skvěle nás pán uvedl do děje a skvěle pomohl při hře. Dále budeme pokračovat Alcatrazem, který také připravuje Exit Room Prague.“

První úniková hra v reálném historickém prostředí s reálným příběhem a postavami. To není hra, to je realita! 60 minut napětí a zábavy.

Dnes otevřeno: 9:30–21:30 Zobrazit všechny dny

Sofia Diondet
http://www.exitroomprague.cz
1945@exitroomprague.cz
+420 608 609 667

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky, Úniková hra

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Exit Room Prague

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

Pro nás to byla první úniková hra a bylo to naprosto skvělí. Prostředí bylo v opravdickém bunkru se zařízením z té doby. Nestihli jsme to ve vymezeném čase 60 minut, ale nechali nás to přesto dokončit :-). Obsluha byla naprosto skvělá a skvěle nás pán uvedl do děje a skvěle pomohl při hře. Dále budeme pokračovat Alcatrazem, který také připravuje Exit Room Prague.

11. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin_mikro

Pan průvodce byl přátelský, užíval si průběh hry s námi a dokázal poradit, aniž by z vás udělal blbce :-)

9. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Filip

Hned za dveřmi byla navoděna skvěla atmosféra. Uvaděčka nás vnesla do děje, kde jsme zapomněli na Prahu takovou jakou je dnes, a vstoupili jsme do děje v roce 1945. Nemůžeme hodnotit jinak než kladně. DOPORUČUJEME VŠEM! Určitě navšítíme i únik z Alcatrazu :-)

Není co vytknout.

4. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Janoušková

Ahoj všem , hra splnila naše očekávání , vše proběhlo naprosto bez problémů , od rezervace , až po samotnou hru , kdy jsme se pobavili a zasmáli a obě naše skupiny úspěšně " osvobodili Prahu " . Obsluhující mladý muž , byl též velmi příjemný , prostě super zážitek bez jediné chyby ! Moc děkujeme !

25. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sandra

Autenticke prostredi, skvele sifry.

Prvnich 15 minut nefungovala jedna cast v mistnosti, bez ktere jsme nemohli prijit na prvni sifru a my to nevedeli. Slecna na recepci si toho pak vsimla a pustila , , vec" rucne. Bohuzel nemohu prozradit vic, aby jsem nenapovidala.

23. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (111)

Podobné podniky