Kategorie

Recepty prima nápadů

4,3 / 5 (100 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Mnoho pracovních postupů na různorodé věci… křenový sirup na nachlazení, množení rostlin, svépomocí vyrobené terasové sezení a mnoho dalšího. Jednoznačně skvělé čtení a nechybí křížovka👍.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zboží, Knihy a časopisy, Předplatné časopisu

Hodnocení podniku Recepty prima nápadů

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mária

Časopis obsahuje praktické rady pro majitele zahrady.

Přestože šlo o dárek a žádala jsem o doručení prvního čísla na svou adresu, balíček přišel přímo obdarovanému několik dnů před Vánocemi a zkazil tak překvapení. Druhé číslo dorazilo obdarovanému skrčené a v obalu poničeném tak, že do něj bylo možné strčit ruku a časopis volně vyjmout.

Včera
Užitečné? Ano
Martina

Mnoho pracovních postupů na různorodé věci… křenový sirup na nachlazení, množení rostlin, svépomocí vyrobené terasové sezení a mnoho dalšího. Jednoznačně skvělé čtení a nechybí křížovka👍.

18. 1. 2017
Užitečné? Ano
Zdenek

Ok

17. 1. 2017
Užitečné? Ano
Sylvie

Zajímavé čtení v časopise, spousta praktických tipů pro kutily i kutilky, a to včetně seznamu potřebného vybavení i ceny, na kolik ta sranda vyjde, což jsem jinde neviděla. vhodné jako dárek, jednoduchá koupě. Bonusový časopis o domech je 1/2013 :( a spolu se sprchovým gelem přišel právě dnes.

Malé bezvýznamné mínus za to, že nelze hned na začátku jako u Receptáře od firmy Tarsago vyplnit jméno a adresu obdarovaného, na kterou bude chodit časopis (a bonus přijde ke mě). Objednávala jsem 15.12., takže měsíční doba doručení je trošku dlouhá (konkurenční Tarsago s receptářem a dárkem přišlo hned po vánocích, i když objednáno také 15.12.) Po obdržení dárků je nutné napsat email ohledně změny adresy, aby obdarovaný časopisy dostal.

17. 1. 2017
Užitečné? Ano
Tomáš

vše v pořádku

17. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (31)

Podobné podniky