CJ Design

4,0 / 5 (4 hodnocení)

Design je pro nás snoubení účelnosti s krásou a pohodlím tak, abychom Vám splnili všechny sny a přání. Používáme různé styly na přání klienta, využíváme nových trendů, ale zajímáme se i o staré a původní techniky. Na přání Vám zajistíme nejen design interiérů, ale i snoubení s prosperitou a zdravím nebo vyřešením jiných problémů Vašeho bydlení či podnikání. Pracujeme i s Feng Shui a naší technikou Happy Home. Pořádáme kurzy na různé témata designu i jiné oblasti bydlení.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Julie Cinert
http://www.cjdesign.cz
cjdesign@cjdesign.cz
+420 777 878 822

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Ostatní kurzy, Zábava a volný čas

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CJ Design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (4 hodnocení)
Martin

Skvělý přístup, zajímavé nápady – prostě tak jaká byla představa + ještě něco navíc :-)
Rozhodně doporučuji!

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
2. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Novak

Pro mě velmi přínosné, designer velice rychle zhodnotil možnosti prostoru a navrhl řešení. Moc oceňuji také flexibilitu co se termínu týče.

Vyjádření partnera
CJ Design Před 2 roky

Rádo se stalo :-)

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
22. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anna

Moc se mi líbila ochota a vstřícnost paní Julie Cinert, rychlost v domluvě. Zaujala mě nabídka více možností v řešení vzhledu bytu, nápaditost v řešení detailů, její přizpůsobování měnícím se požadavkům, doporučení nákupu vhodného vybavení přímo v určitých prodejnách. Dále oceňuji dodané kontakty na potřebné úpravy s rychlým provedením. Jsem velmi spokojena.

Vyjádření partnera
CJ Design Před 2 roky

Rádo se stalo...

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
13. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Květa

Problém, který jsem potřebovala vyřešit nebyl až tak rozsáhlý – vyřešit prostor ve vstupní části předsíně, kde jsou rozměry atypické, takže se tam nehodí rozměrem předsíňový nábytek, který je k dostání na trhu. Měla jsem v úmyslu nechat ho vyrobit na míru. Paní Julie Cinert mi však poslala odkazy z internetu (nějaké háčky a krabice se šuplíky) a podle ní jsem si to měla sestavit sama. Nechtěla jsem sestavu ve 3D provedení, myslela jsem si, že designerka má osobitý styl a svůj nápad mi jen načrtne tužkou na papír, případně s nějakou obměnou. Rozměry a detailní provedení můžu případně s nějakým truhlářem vyřešit sama. Na internetu umím sama vyhledávat a nepotřebuji k tomu designera. Navrhla jsem pí. Cinert, peníze za službu vrátit. K.T.

Vyjádření partnera
CJ Design Před 2 roky

Paní Tauerová, Vy jste se mě ptala na návrh v PC , který není součástí této akce dokonce ani jiná vizualizace. A návrhy co jsem vám poslala na úpravu barevností podle vašeho bytu, bohužel se mi z vás nepodařilo dostat kolik chcete šuplíku ani jiné informace, abych mohla pracovat, doopravdy se to nevyřeší za jednu hodinu u vás, když jsme řešili ještě barevnost a obrázky ve vaší pracovně. Neříkala jsem že sestavit sama, ale potřebuji vědět co se vám líbí a co ne, abych s tím mohla pracovat dále Já, jako u všech klientů se zasílá nástřel možností hlavně z internetu a pak si musí klient vybrat co se mu zamlouvá nejvíce. Pak se muže udělat náčrt tužkou až víme co konkrétně. Julie Cinert

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
15. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano