CJ Design

4,0 / 5 (4 hodnocení)

Design je pro nás snoubení účelnosti s krásou a pohodlím tak, abychom Vám splnili všechny sny a přání. Používáme různé styly na přání klienta, využíváme nových trendů, ale zajímáme se i o staré a původní techniky. Na přání Vám zajistíme nejen design interiérů, ale i snoubení s prosperitou a zdravím nebo vyřešením jiných problémů Vašeho bydlení či podnikání. Pracujeme i s Feng Shui a naší technikou Happy Home. Pořádáme kurzy na různé témata designu i jiné oblasti bydlení.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Julie Cinert
http://www.cjdesign.cz
cjdesign@cjdesign.cz
+420 777 878 822

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Praktické

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CJ Design

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 dle 4 hodnocení
Martin

Skvělý přístup, zajímavé nápady – prostě tak jaká byla představa + ještě něco navíc :-)
Rozhodně doporučuji!

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
2. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Novak

Pro mě velmi přínosné, designer velice rychle zhodnotil možnosti prostoru a navrhl řešení. Moc oceňuji také flexibilitu co se termínu týče.

Vyjádření partnera
CJ Design Před rokem

Rádo se stalo :-)

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
22. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anna

Moc se mi líbila ochota a vstřícnost paní Julie Cinert, rychlost v domluvě. Zaujala mě nabídka více možností v řešení vzhledu bytu, nápaditost v řešení detailů, její přizpůsobování měnícím se požadavkům, doporučení nákupu vhodného vybavení přímo v určitých prodejnách. Dále oceňuji dodané kontakty na potřebné úpravy s rychlým provedením. Jsem velmi spokojena.

Určitě poradenské služby bytového designéra paní Julie Cinert opět vyhledám.

Vyjádření partnera
CJ Design Před rokem

Rádo se stalo...

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
13. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tauerk

Problém, který jsem potřebovala vyřešit nebyl až tak rozsáhlý – vyřešit prostor ve vstupní části předsíně, kde jsou rozměry atypické, takže se tam nehodí rozměrem předsíňový nábytek, který je k dostání na trhu. Měla jsem v úmyslu nechat ho vyrobit na míru. Paní Julie Cinert mi však poslala odkazy z internetu (nějaké háčky a krabice se šuplíky) a podle ní jsem si to měla sestavit sama. Nechtěla jsem sestavu ve 3D provedení, myslela jsem si, že designerka má osobitý styl a svůj nápad mi jen načrtne tužkou na papír, případně s nějakou obměnou. Rozměry a detailní provedení můžu případně s nějakým truhlářem vyřešit sama. Na internetu umím sama vyhledávat a nepotřebuji k tomu designera. Navrhla jsem pí. Cinert, peníze za službu vrátit. K.T.

Vyjádření partnera
CJ Design Před 2 roky

Paní Tauerová, Vy jste se mě ptala na návrh v PC , který není součástí této akce dokonce ani jiná vizualizace. A návrhy co jsem vám poslala na úpravu barevností podle vašeho bytu, bohužel se mi z vás nepodařilo dostat kolik chcete šuplíku ani jiné informace, abych mohla pracovat, doopravdy se to nevyřeší za jednu hodinu u vás, když jsme řešili ještě barevnost a obrázky ve vaší pracovně. Neříkala jsem že sestavit sama, ale potřebuji vědět co se vám líbí a co ne, abych s tím mohla pracovat dále Já, jako u všech klientů se zasílá nástřel možností hlavně z internetu a pak si musí klient vybrat co se mu zamlouvá nejvíce. Pak se muže udělat náčrt tužkou až víme co konkrétně. Julie Cinert

Hodnocená nabídka: Poradenství Designera
15. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano