Kateřina Štěpánková

Liberec, Sovova 584/2

„Velice milá paní pedikérka, vše vysvětlila, doporučila řešení problému. Velká spokojenost.“ — Tamara, Před 4 roky

„Velice milá paní pedikérka, vše vysvětlila, doporučila řešení problému. Velká spokojenost.“ — Tamara, Před 4 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

O nás

Salon Liris je místo, kde se snoubí čistota a síla přírody s pozorností a péčí o lidské tělo. Vznikl s jediným cílem, aby si u nás lidé odpočinuli, nechali se hýčkat a odcházeli jen s krásným pocitem uvolnění. Naše tělo si celé zaslouží být po všech stránkách hýčkáno a obzvláště ruce a nohy, které se o nás celý den starají. Proto jsme se zaměřili na profesionální péči o ruce a nohy, které se věnujeme od října roku 2015.

Kateřina Štěpánková
Sovova 584/2, Liberec, 460 14 (zobrazit na mapě)

Salon Liris

Sovova 584/2, Liberec

Dnes otevřeno 9:00–17:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,5/5 (82 hodnocení)
Marie

Přístup majitelky

Hana

Báječná komunikace s paní pedikérkou! Celková spokojenost se službou.

Michaela

Kvalitní péče – dobře odvedená práce.

VELMI, VELMI, VELMI nevhodné chování.
Poukaz byl zakoupen babičce, která bydlí v Liberci. Jelikož je starší osoba, přišla na sjednaný čas s předstihem, aby nemusela spěchat. Paní pedikérka ji ale vykázala z prostor s pokynem ať se jde ven ještě projít – jinou zákaznici neměla.
Následně bylo babičce vyčteno, že už jednou na pedikúře byla a že paní pedikérka na tom akorát tratí peníze – prý 30 % z ceny jde Slevomatu a jak se jí to má tedy vyplatit.
Babička sice byla na již jednou pedikúře (byla nadšená a prve se jí péče velmi líbila), proto jsme podruhé zakoupili zábal na ruce navíc, aby byla procedura jiná. Paní pedikérka navíc nemá webové stránky, takže nevím, jak jinak bych zakupovala voucher, když bydlíme v Praze.
Po pedikúře jsme mluvili s babičkou, která měla ze zážitku rozporuplné pocity (není divu, když na vás někdo takto nastoupí a vy si chcete jen užít dárek), proto jsme volali paní pedikérce a chtěli vysvětlení k celé záležitosti.
Paní byla vemi arogantní, nejprve s námi o tom vůbec nechtěla mluvit (že to PRÝ tak nebylo); poté připustila již zmíněnou situaci a opět opakovala o tracení peněz na Slevomatu. Následně nám byl pro další návštěvu nabídnut poukaz pro důchodce, který by nám poskytla a nemuseli bychom tedy už řešit žádné poukazy přes Slevomat – ona by netratila a my bychom měli poukaz (na tomto druhu poukazu se slevou pro důchodce už by tedy paní pedikérka netratila…? a dále – jaké jsou obchodní podmínky Slevomatu, pokud je chcete obejít a v podstatě je veřejně špiníte?).
Návštěvu tedy již nevyužijeme a rozhodně kvůli chování paní pedikérky tuto službu NEDOPORUČUJI.