Kategorie

Hummer-H3

4,4 / 5 (16 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „super jízda“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Hummer-H3

Hodnocení podniku Hummer-H3

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 dle 16 hodnocení
Jan

Auto nebylo spatne.

Pan mel neustále starost o auto, většinu času jsme jeli krokem, nejedna se o uzavřeny okruh, ale jezdí se lesními stezkami, kde chodí lidé. Jízdu jsme si neuzili ani jsme nevyuzili potenciál vozu.

Vyjádření partnera
Hummer-H3 Před 20 dny

Dobrý den pane Juklíček. Že jste se nezmínil v průběhu jízdy či po jízdě. Situaci jsme mohli řešit na místě. Všude je uvedeno, že se nejedná o uzavřený okruh.

3. 10. 2016
Užitečné? Ano
Dominika

super jízda

9. 9. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Vse jízda i instruktor velice milý a vstřícný

25. 8. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Jediné, co mohu vyzdvihnout tak prvotní prodloužení končícího voucheru.

I přes to, že jsme měli prodloužený voucher od samotného provozovatele, jakékoliv další informace jsou spíš na najmutí soukromého detektiva - sám provozovatel není schopen je operativně dohledat, případně poradit. Už dlouho jsem nikoho tak otráveného z vlastního businessu nepotkala.

Vyjádření partnera
Hummer-H3 Před 2 měsíci

Tato paní měla prodloužený voucher. Následně si rezervovala jízdu chybně do Mladé Boleslavi ač měla voucher do České Lípy, na což byla upozorněna a jízda byla změněna na Českou Lípu. Následně nebyla schopna dorazit na místo konání jízdy neboť jela místo do České Lípy do Mladé Boleslavy. Nedokázala pochopit, že pokud jsou v sobotu jízdy, nemůžeme se jejímu případu věnovat na úkor času klientů, kteří rezervovali jízdu správně a dorazili na správné místo a včas. Ostatně místo má vytisknuté na voucheru. Postup této klientky nechápeme.

22. 8. 2016
Užitečné? Ano
Fialovad1

Adrenalinová jízda byl dárek k narozeninám. Chtěla jsem sladit termín dovolené s jízdou. I přesto, že v daném termínu se ve vybrané lokalitě nemělo jezdit, personál mi vyšel bez sebemenšího zaváhání vstříc. Oceňuji opravdu super profesionální přístup. Zároveň na jedničku je i výběr terénu, kde se vše odehrávalo. Všem vřele doporučuji - za mě palec nahoru :-)

25. 7. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (2)