Eyebrow Stilist & Lash Artist -Medi Line

4,4 / 5 (74 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pekna prace“

Dnes otevřeno: 9:00–19:00 Zobrazit všechny dny

http://www.poradmlada.cz
mediline@email.cz
+420 739 803 063

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Zkrášlující procedury

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Eyebrow Stilist & Lash Artist -Medi Line

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Pekna prace

16. 10. 2017
Kamila

Řasy jsou krásně prodloužené a husté jak jsem si představovala. Dokonce i na to, že to byla má první „aplikace“ tak celá procedura trvala jen hodinu. Samotný „pokojíček“, kde mi byly řasy aplikovány byl hezký, světlý a protože tam je trochu chladno a člověk jen leží a nehýbe se, tak je zakryt i dekou. Paní, která mi řasy aplikovala byla milá.

Bohužel vchod do salonu byl hůře dohledatelný, čekárna (či jak to nazvat) není zrovna útulná a spíš si tam čekající na židličkách tak nějak překážejí s těmi, kteří zrovna odchází, přichází či s personálem. Obě slečny, které patřily k salonu jsou však cizinky, které sice hovoří česky, ale tak nějak v základech. Tedy když jsem se paní, která mi řasy dělala, zeptala, jak o ně pečovat (nikdy jsem je neměla), tak mi to bylo spíš naznačeno gesty, takže jsem si informace musela dohledávat. A také by bylo příjemnější, kdyby zde hrála nějaká hudba. Celou hodinku jsem strávila se zavřenýma očima a poslouchala tak ruch z ulice a kručení v žaludku paní kosmetičky. :-)

24. 3. 2017
Eva

Pani kosmeticka byla milá, odvedla rychlou a precizní práci. Řasy mi udělala krásně přirozené, přesně, jak jsem si přála. Dostala jsem vsechny důležité informace a doporučení ohledně svých řas a k tomu i zdarma kartacek na řasy, aby se necuchaly.
Naprostá spokojenost, děkuji! :)

26. 2. 2017
Lenny

Řasy jsou krásné. Lokalita pár kroků od zástavky tram. V salonu je čisto a je tam pohodová atmosféra. Paní je moc milá a vstřícná, poradí a ukáže jak se starat o nové řasy.

1. 2. 2017
Petra

Řasy pěkně udělané…. když se na Vás dostane řada….

Bohužel domluva termínu katastrofa, již jsem měla jít na třetí násvtěvu a jako ty předešlé jsme se domlouvali snad týden, jsem zklamaná, pro jistotu jsem si tedy domluvila termín, paní mi poslala den předem SMS, že muj termín ruší a že celý týden nebude, vzapětí mi přijde SMS s termíny o dva dny později, když piši že tomu nejak nerozumím, proč mi to tedy ruší když nabízí hned jiné termíny na následujíci dny, tak mi bylo odpovězeno že to za ní bude dělat kolegyně a že se mi ozvou z recepce a domluví se jiný termín, bohužel se zas nikdo neozval. Takový přístup mě opravdu odradil, bohužel ne jen mě ale i mojí kamarádku, která díky tomuto jednání již tento salon dále nenavštěvuje…. :-(

30. 1. 2017

Další hodnocení (30)

Podobné podniky