Kategorie

Eyebrow Stilist & Lash Artist -Medi Line

4,4 / 5 (72 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pani kosmeticka byla milá, odvedla rychlou a precizní práci. Řasy mi udělala krásně přirozené, přesně, jak jsem si přála. Dostala jsem vsechny důležité informace a doporučení ohledně svých řas a k tomu i zdarma kartacek na řasy, aby se necuchaly.
Naprostá spokojenost, děkuji! :)“

Dnes otevřeno: 9:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Zkrášlující procedury

Hodnocení podniku Eyebrow Stilist & Lash Artist -Medi Line

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Pani kosmeticka byla milá, odvedla rychlou a precizní práci. Řasy mi udělala krásně přirozené, přesně, jak jsem si přála. Dostala jsem vsechny důležité informace a doporučení ohledně svých řas a k tomu i zdarma kartacek na řasy, aby se necuchaly.
Naprostá spokojenost, děkuji! :)

26. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenny

Řasy jsou krásné. Lokalita pár kroků od zástavky tram. V salonu je čisto a je tam pohodová atmosféra. Paní je moc milá a vstřícná, poradí a ukáže jak se starat o nové řasy.

1. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Řasy pěkně udělané…. když se na Vás dostane řada….

Bohužel domluva termínu katastrofa, již jsem měla jít na třetí násvtěvu a jako ty předešlé jsme se domlouvali snad týden, jsem zklamaná, pro jistotu jsem si tedy domluvila termín, paní mi poslala den předem SMS, že muj termín ruší a že celý týden nebude, vzapětí mi přijde SMS s termíny o dva dny později, když piši že tomu nejak nerozumím, proč mi to tedy ruší když nabízí hned jiné termíny na následujíci dny, tak mi bylo odpovězeno že to za ní bude dělat kolegyně a že se mi ozvou z recepce a domluví se jiný termín, bohužel se zas nikdo neozval. Takový přístup mě opravdu odradil, bohužel ne jen mě ale i mojí kamarádku, která díky tomuto jednání již tento salon dále nenavštěvuje…. :-(

30. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Pani byla velmi milá, příjemna

2. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Příjemná kosmetička, peníze vrátila bez problémů.

Složité domlouvání přes sms (nakonec jsem musela přijít o hodinu později-ve studiu si zapsali jiný čas, než bylo v sms). Chtěla jsem doplnit a přirozeně! prodloužit řasy a skončila s „mávátky“ jako v operetě. Prostředek na odstranění mě neskutečně pálil v očích a nakonec mi zbyly mé řasy v cca poloviční délce. Tohle tedy dlouho nerisknu, jestli vůbec:-).

21. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (30)

Podobné podniky