Kategorie

Motýlí dům Karlovy Vary

4,6 / 5 (146 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vynikajúce prostredie, ponúkajúce veľa zážitkov spojených s motýlami. :) vrelo odporúčam. a… nezabudnite si okrem fotoaparátu zobrať vatu do uší. :) hlavne tí, čo nemajú strach zo zážitkov, keď si na vás sedne motýl. :)“

Motýlí dům Karlovy Vary je unikátní tropická zahrada s živými exotickými motýly z celého světa. Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety – např. z Thajska, Filipín, deštných pralesů Jižní Ameriky či Mexika. V tzv. letové zóně (100m2) bude přímo kolem Vás poletovat více než 300 barevných krasavců, někteří s rozpětím křídel až 20cm! Pozorovat budete desítky druhů motýlů v jejich přirozeném prostředí, a to vč. všech stádií životního cyklu motýla - od vajíčka přes housenku a kuklu až po dospělého jedince. Na vlastní oči spatříte líhnutí motýla z kukly a stanete se svědky jeho prvního životního letu. Vždy mějte připravený fotoaparát pro případ, že na Vás nějaký „létající drahokam“ přistane. Fotografování totiž není nijak omezeno. Motýlí dům Karlovy Vary je součástí Výletního areálu Diana, ve kterém můžete zdarma navštívit i slavnou rozhlednu, minizoo a Vašim ratolestem jistě udělá radost nové dětské hřiště. Přijet do areálu můžete lanovou dráhou, popř. využijte značené stezky lázeňským lesem pro pěší.

Dnes otevřeno: 10:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Motýlí dům Karlovy Vary

Hodnocení podniku Motýlí dům Karlovy Vary

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 dle 146 hodnocení
Roman
9. 1. 2017
Užitečné? Ano
Jana

vynikajúce prostredie, ponúkajúce veľa zážitkov spojených s motýlami. :) vrelo odporúčam. a… nezabudnite si okrem fotoaparátu zobrať vatu do uší. :) hlavne tí, čo nemajú strach zo zážitkov, keď si na vás sedne motýl. :)

prosím o možnosť ísť opäť. bolo to super podívaná.

Vyjádření partnera
Motýlí dům Karlovy Vary Před 15 dny

Děkujeme. :-)

8. 1. 2017
Užitečné? Ano
Ivana

Zajimave

Vyjádření partnera
Motýlí dům Karlovy Vary Před 24 dny

To jsme rádi! ;-)

30. 12. 2016
Užitečné? Ano
Ivana

Krásní motýli se třepotali všude kolem

Vyjádření partnera
Motýlí dům Karlovy Vary Před 24 dny

Děkujeme za návštěvu i pěkné hodnocení.

30. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jarmila

Super😄

Vyjádření partnera
Motýlí dům Karlovy Vary Před 27 dny

Děkujeme :-)

27. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (47)