QPG spol. s r.o.

3,9 / 5 (25 hodnocení)

Spoločnosť QPG sa zaoberá obchodom v oblasti kozmetiky, výživových doplnkov stravy, farmácie a zdravotníckych pomôcok. Všetky produkty z nášho portfólia môžete zakúpiť v našich internetových obchodoch, v lekárňach, ako aj v maloobchodných sieťach. Pre viac informácií o našich výrobkoch, produktoch a značkách, ktoré vyrábame alebo zastupujeme na slovenskom trhu, navštívte prosím webové stránky jednotlivých divízií. V srdci spoločnosti QPG je pevne ukotvená filozofia naturálnych organických produktov, ktoré vychádzajú ako z tradičných skúseností, tak z najnovších vedeckých štúdií. Každý výrobok je vyvíjaný a pripravovaný tak, aby ste z neho cítili vysokú efektivitu a funkčnosť, pri dodržaní všetkých bezpečnostných podmienok a čistoty produktu.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zboží, Krása, zdraví a relaxace, Péče o zdraví

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku QPG spol. s r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,9/5 (25 hodnocení)
Jana

Praktické balení s odměrkou.
Chuťově přijatelné, zdravotní efekt zatím žádný, ale zatím používám krátce, takže nemůžu objektivně hodnotit.

26. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

nemám žádné menstruační bolesti, takže mi opravdu pomáhá

8. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeněk

Mám teď lepší postavení :)

Zeptejte se manželky :)

18. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Byla jsem ráda, že 2 balení maca prášku vůbec dorazilo.. Zkušenost s kvalitou a účinky produktu ještě nelze popsat, protože uběhla krátká doba..

Zboží mělo být dle slevomatu odesláno již 9.11., tudíž předpokládané datum dodání 12.11. Na obálce zásilky je však datum odeslání 16.11. (!!!) Chtěla jsem původně přiobjednat další 3 balení jako dárek, ale kvůli tomu, že mi ne a ne dojít první várka, vzdala jsem to, a mezitím nabídka na slevomatu navíc i skončila. 2 odměrky, které měly být součástí balení nedodány vůbec, opravdu nemůžu doporučit a velké zklamání..

23. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Praktické balení a odměrka, dobře vypsané informace/účinky.

Za mě veliké zklamání, macu používám střídavě 8 let a vyzkoušela jsem tedy spousty dodavatelů. Na obalu je sice zmíněn obsah maltodextrinu, ale kdo macu zná, tak také pozná, že je to jím velmi „naředěné“. Maca je „drahá“, maltodextrin je naopak „levný.“ Proto, jak se zdá, doplnil obsah. Kvalitu samotného maca prášku neschazuji. Poměr maltodextrinu a maca prášku v balení však ano.

Shrnuto, nečekejte, že obsah je čistá maca, ale velmi „naředěný“ obsah. Budete muset sníst víc, pro stejné účinky, než když koupíte 100% ČISTÝ bio maca prášek.

23. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)