pro7sport

Praha, Na Maninách 32a

„Super přístup, fajn prostředí“ — Malek, Před 3 roky

„Super přístup, fajn prostředí“ — Malek, Před 3 roky

O nás

Největší centrum bojových sportů v Praze. Sál pro bojové sporty, kardio zóna, činkárna, kruhový trénink a bohatě zásobený fitness bar.
Sportovní vyžití nejen pro bojové sporty.

pro7sport
Na Maninách 32a, Praha, 17000 (zobrazit na mapě)

pro7sport

Na Maninách 32a, Praha

Zobrazit na mapě
www.facebook.com/pro7sport
Dnes otevřeno 15:00–20:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Malek

Super přístup, fajn prostředí

Těžko se hledalo místo, reklamní cedule byla ve vchodu.

Michaela

– rychlá a bezproblémová rezervace
- aktivní trenér Zdeněk, který nám dokonce naložil přesčas
- stanoviště přizpůsobená různým obtížnostem tzn. mohli cvičit jak ti, kdo už pravidelně cvičí (s větší zátěží), tak i ženy, případně „necvičící“ s menší zátěží, bylo to opravdu pro všechny

– pro toho, kdo jde poprvé, se místo hůře hledá
- opravdu malé skříňky v šatnách
- koncept cvičení Core7
Poslední bod se budu snažit rozvést, protože mě vede k průměrnému hodnocení, což neznamená, že by se mi cvičení nelíbilo, znamená to pouze, že mě to nijak zvlášť nenadchlo. Jsem člověk, který když jde cvičit, tak uvítá, když má kontrolu nad tím, co a jak provádí. Zda daný cvik dělám dobře, zda zapojuju tu správnou svalovou skupinu, zda nestojím špatně a zbytečně si tak něco nezatěžuji… tzn. mám ráda cvičení, kde není tolik cvičenců pohromadě a trenér se tak může více věnovat. Toto mi zde bohužel chybělo. Byť byly cviky na všech stanovištích trenérem předem v rychlosti ukázány, když jsem se poté na konkrétním stanovišti ocitla, ne vždy jsem si pak byla jistá, jak přesně cvik provádět, zejména když trenér nebyl kolem a nebylo koho se zeptat… Naštěstí se stanoviště pravidelně opakovala, tak jsem to napodruhé/napotřetí od někoho odkoukala, případně pak trenér u mě byl a poradil, bohužel tato nejistota, že tak úplně nevím, co dělám, mi trošku zkazila dobrý pocit ze cvičení, který normálně mívám. Toto hodnocení je opravdu subjektivní, cvičení ve větších skupinách asi jednoduše není pro mě. Podnik přesto doporučuji.

David

super prostředí, vynikající doplňkový prodej

obtížné parkování