Rady pro krásu

Praha - Nové Město a další pobočka

„Petra je skvělá osobnost a kurz jsem si s kamarádkou hrozně užily. Skvělé doporučení ohledně líčení a super zábava. Děkujeme :)“ — Natálie, Před 10 dny

„Petra je skvělá osobnost a kurz jsem si s kamarádkou hrozně užily. Skvělé doporučení ohledně líčení a super zábava. Děkujeme :)“ — Natálie, Před 10 dny

O nás

Milé dámy, mým úkolem je naučit vás se krásně nalíčit a nemít v kosmetické taštičce zbytečnosti. Chcete vybrat make-up? Naučit se stínovat oči? Nebo vás zajímají trendy? Pokud ano, jsem tu pro vás. Zastavte se, uvolněte se u kávičky a starejte se o sebe. Od pondělí do neděle dle objednání. Vaše profesionální vizážistka a kosmetická poradkyně Petra Zemanová.

Rady pro krásu
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Rady pro krásu

Ječná 39a, Praha - Nové Město, I.P.Pavlova, modrozelená budova Barley - administrativní vchod, 4. patro s výtahem. V budově je k dispozici nonstop recepce a kavárna. Parkování v ulici Kateřinská či na Karlově náměstí.

Dnes otevřeno 10:00–20:00
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří

Rady pro krásu – Petra Zemanová: pobočka Liberec

pobočka Liberec, Ruprechtická 8/732, Liberec – Liberec I-Staré Město, Budova prodejny SAN REAL (Havax, bývalá Severka), vchod z boku budovy, 2. patro

1 min od restaurace Šnyt (dříve Ambiente) ulicí do mírného stoupání. 5 min od Náměstí Dr. Edvarda Beneše. Zastávka MHD U Dvora. Naproti budově Terasy Café. Parkování zdarma v okolí.
Dnes otevřeno 8:00–20:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

4,7/5 (590 hodnocení)
Natálie

Petra je skvělá osobnost a kurz jsem si s kamarádkou hrozně užily. Skvělé doporučení ohledně líčení a super zábava. Děkujeme :)

Luci

JEDNOZNAČNĚ SKVĚLÁ PANÍ ZEMANOVÁ! Milá, normální, upřímná paní. Moje kosmetické omyly YouTube :-) uvedla na pravou míru, naučila mě vybrat si a nanést make-up správně. Mohla jsem platit kartou.
DOPORUČUJI:-)))))

Rychle to uteklo :-)

Anonym

Lektorka působila přátelsky a ochotně.

Od kurzu jsem čekala, že se naučím něco nového, ale vlastně jsem se nic nového nedozvedela. Balíček kosmetiky v cene 500 Kc je zavádějící název (tak se voucher jmenoval, když jsem ho kupovala). Ceny produktu jsou takove, že za kredit 500 Kč si lze vybrat max. jeden, jinak musíte hodně doplacet.