Hodnocení podniku Levná semena

4,5/5 (5 818 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ev

Neosvėdčilo se

17. 2. 2019
Lívia

misky jsou super, ale pro 5ti člennou domácnost trochu malé …

absolutně nevhodné pro malá semínka jako pro řeřichu apod. jsem zvyklá klíčky prolít hodně vodou a že ta vyteče a objem spodní misky je opravdu hodně malý, takže si člověk musí dávat pozor, kolik tam nalévá … no, zůstanu u pet flašek :/

5. 2. 2019
Magda

Připsali jste nabídku seminek a oblbujete lidi, protože si koupí misky a domnívají se jako já, že s miska i pošlete i semena. Je to oblbovania lziva reklama. M. Sucha

31. 1. 2019
Miloslav

Velmi malá škrabka.

21. 11. 2018
Kateřina

systém misek je šikovný

misky jsou z plastu – nekvalitní, špatně drží na sobě

21. 5. 2018
Lukáš

komplet plast a nevoní

Vyjádření partnera
Levná semena Před 11 měsíci

Dobrý den,
v charakteristice výrobku je výslovně uvedeno:
"vyrobeno ze zdravotně nezávadného, tepelně odolného potravinářského plastu".

Tudíž Vaše reakce a nespravedlivé hodnocení nejsou na místě. Taktéž nikde jsem nenašel VOŇAVÝ POTRAVINÁŘSKÝ PLAST, který zřejmě poptáváte. Ať si každý udělá vlastní úsudek na téma tohoto ohodnocení.

2. 5. 2018
Miroslav

Zbozi prislo vcas a v poradku.

Dodavana seminka jsou z Polska. To jsem dopredu nevedel.

Vyjádření partnera
Levná semena Před 11 měsíci

V souvislosti s Vašim velmi nespravedlivým a poškozujícím hodnocením chci Vám vysvětlit pár faktů, které zřejmě záměrně přehlížíte.
1. Obal, ve kterém jsou semena jednotlivých rostlin zabalené, nemají nic společného ze zemi původu.
Velké firmy nakupují semena po celé Evropě i v zámoří ve velkých objemech a ty následně dávají do spotřebitelských balení a dál prodávají. Řada pěstitelů v různých zemích se specializují na různé druhy či odrůdy semen a v případě, že se zabývají maloobchodním prodejem, tak samozřejmě semena, které nevypěstuji sami, tak nakupuji v zahraničí. Čeští pěstitelé osiv se také specializuji na určité odrůdy a zbytek nabízených semen nakupují. Takže na kterémkoliv stojanu v hypermarketu v Česku, bez ohledu na distributora či výrobce se Vám sejdou semena minimálně z celé Evropy a v tom i z velké míry z Polska (ujistil jsem se při nedávné návštěvě OBI, kde velká česká firma prodává také semena původem z Polska a ani na obalu to pro jistotu neuvádí a jednoduše se to pozná podle názvů odrůd) . Žádná pěstitelská země komerčně nepokrývá celou škálu druhů rostlin a už vůbec ne odrůd. Tudíž Polsko je nejen velkým vývozcem, ale i velkým dovozcem semen mezi jinými i z České republiky.

2. Zboží nakupujeme u řady renomovaných firem ( a nabízíme přes 500 druhů jak běžných tak i exotických druhů rostlin), kdy máme ověřenou kvalitu. Taktéž si račte všimnout, že podle cizojazyčných vysvětlivek na zadní straně obalu je zboží, které prodáváme, zároveň exportováno do jiných zemí, kde s tím problém nemají.

3.V nabídce máme reálné fotky obalů, které jsou v polštině + označení v jiných jazycích včetně návodu na zadní straně v českém jazyce. Takže netvrďte, že jste před nákupem netušil, odkud resp. kde byla semena baličkována. Pokud Vám dělá problém polský obal a nedíváte se na kvalitu a zemi původu semen uvedenou na obalu a ani nevyzkoušíte klíčení, tak v případě internetového nákupu máte možnost zboží v zákonem stanovené lhůtě bez udání důvodu vrátit a my Vám bez problému vrátíme peníze. Jen pro zajímavost se podívejte na internetu, zda jakýkoliv velký či malý prodejce semen uvádí zemi jejich původu. Neuvádí, jelikož zákon takovou povinnost neukládá. Pokud byste se před nákupem zeptal ( když už jste teda přehlédl :-) při výběru polské obaly), na původ jednotlivých druhů semen, dostal byste pravdivou odpověď. Semena jsou z různých destinací - Německa, Itálie, Polska a jiných zemí. Naše dlouhodobá zkušenost je taková, že se k nám zákazníci opakovaně vracejí a nezajímá je obal, ale co je uvnitř, prostě je zajímá poměr množství, kvality a ceny.
Taktéž klient má možnost zboží reklamovat i když s reklamaci osiva z xenofobních důvodů jsem se ještě ani v tisku nesetkal. Spíše se mi to jeví jako pokus konkurence poškodit dobré jméno naší firmy, protože naše hodnocení na Heurece ( a nejen), vystavené řadou našich klientů, kteří nakupují stejný sortiment zboží jako i Vy, se tak podstatně liší od názoru Vašeho, že se nám to jeví přinejmenším zvláštní, navíc Váš názor není podepřen tím, že byste semínka klíčil.

Balení semen jsme prodali mnoho a názory a spokojenost zákazníků mluví za vše.

Závěrem musím pouze konstatovat, že pravděpodobnost, že kdekoliv jinde nakoupíte stejný objem semen stejné kvality lépe, je prakticky nulová nehledě na skutečnost, že řada semen může pocházet z ekologicky velmi sporných oblastí Číny nebo jiné východní destinace, kde jakoukoliv ekologií, zdravotní kontrolu či čistotu osiva nikdo neřeší. Tudíž zřejmě budete mít za více peněz méně muziky. Taktéž jak již je napsáno výše - případě internetového nákupu je tady možnost zboží v zákonem stanovené lhůtě bez udání důvodu vrátit a my bychom Vám bez problému vrátili peníze.

11. 4. 2018
Svatopluk

tvar, rozměry

- škrabka měla oproti vyobrazení nikoliv zelený, ale černý pružný břit
– asi mám moc měkká skla na autě, protože i přes „speciální slitinu“ kovový břit produkuje na skle škrábance

2. 1. 2018
Lucie

Doručení v pořádku.

Ze zásady nekupuji zboží z Polska. Miska i semínka z Polska bohužel jsou.
Kvalita plastových misek je slabá. Pokud bych koupila někde v okolí , tak zboží vrátím.

Vyjádření partnera
Levná semena Před 2 roky

V souvislosti s Vašim velmi nespravedlivým a poškozujícím hodnocením chci Vám vysvětlit pár faktů, které zřejmě záměrně přehlížíte.
1. Obal, ve kterém jsou semena jednotlivých rostlin zabalené, nemají nic společného ze zemi původu.
Velké firmy nakupují semena po celé Evropě i v zámoří ve velkých objemech a ty následně dávají do spotřebitelských balení a dál prodávají. Řada pěstitelů v různých zemich se specializují na různé druhy či odrůdy semen a v případě, že se zabývají maloobchodním prodejem, tak samozřejmě semena, které nevypěstuji sami, tak nakupuji v zahraničí. Čeští pěstitelé osiv se také specializuji na určité odrůdy a zbytek nabízených semen nakupují. Takže na kterémkoliv stojanu v hypermarketu v Česku, bez ohledu na distributora či výrobce se Vám sejdou semena minimálně z celé Evropy a v tom i z velké míry z Polska. Žádná pěstitelská země komerčně nepokrývá celou škálu druhů rostlin a už vůbec ne odrůd. Tudíž Polsko je nejen velkým vývozcem, ale i velkým dovozcem semen mezi jinými i z České republiky.

2. Zboží nakupujeme u řady renomovaných firem ( a nabízíme přes 500 druhů jak běžných tak i exotických druhů rostlin), kdy máme ověřenou kvalitu. Taktéž si račte všimnout, že podle cizojazyčných vysvětlivek na zadní straně obalu je zboží, které prodáváme, zároveň exportováno do jiných zemí, kde s tím problém nemají.

3.Pokud Vám dělá problém polský obal a nedíváte se na kvalitu a zemi původu semen uvedenou na obalu, tak v případě internetového nákupu máte možnost zboží v zákonem stanovené lhůtě bez udání ůvodu vrátit a my Vám bez problému vrátíme peníze. Jen pro zajímavost se podívejte na internetu, zda jakýkoliv velký či malý prodejce semen uvádí zemi jejich původu. Neuvádí, jelikož zákon takovou povinnost neukládá. Pokud byste se před nákupem zeptala na původ jednotlivých druhů semen, dostala byste pravdivou odpověd. Naše dlouhodobá zkušenost je taková, že se k nám zákazníci opakovaně vracejí a nezajímá je obal, ale co je uvnitř, prostě je zajímá poměr množství, kvality a ceny.
Taktéž klient má možnost zboží reklamovat i když s reklamaci osiva z xenofobních důvodů jsem se ještě ani v tisku nesetkal. Spíše se mi to jeví jako pokus konkurence poškodit dobré jméno naší firmy, protože naše hodnocení na Heurece ( a nejen), vystavené řadou našich klientů, kteří nakupují stejný sortiment zboží jako i Vy, se tak podstatně liší od názoru Vašeho, že se nám to jeví přinejmenším zvláštní, navíc Váš názor není podepřen tím, že byste misku či semíka vyzkoušela.

4. Miska je z kvalitního, zdravotně nezávadného akrylátu a má atest. Podotýkám, že většina patrových misek na klíčení prodávaných v Česku je z Polska a není v tom žáden problém. Misek jsme prodali tisíce a názory a spokojenost zákazníků mluví za vše.

Závěrem musím pouze konstatovat, že pravděpodobnost, že kdekoliv jinde nakoupíte stejný objem semen stejné kvality lépe, je prakticky nulová nehledě na skutečnost, že řada semen může pocházet z ekologicky velmi sporných oblastí Číny nebo jiné východní destinace, kde jakoukoliv ekologíí, zdravotní kontrolu či čistotu osiva nikdo neřeší. Tudíž zřejmě budete mít za více peněz méně muziky. Taktéž jak již je napsáno výše - případě internetového nákupu jste měla možnost zboží v zákonem stanovené lhůtě bez udání ůvodu vrátit a my bychom Vám bez problému vrátili peníze

11. 4. 2017
Vladimír

Pouze včasná dodávka.

Myslím, že je zboží neúměrně drahé, jeden sáček semen (brokolice) měl být součástí (bylo jen co jsem objednal navíc), scházel doklad o zaplacení. Je to chyba obchodníka, ne Slevomatu.

Vyjádření partnera
Levná semena Před 3 roky

Nikde u akce není uvedeno že je 1 sáček zdarma, nevím ,kde jste tuto informaci získal.Miska a semena jsou prodávány samostatně. Doklady odesíláme v elektronické podobě emailem všem našim zákazníkům,zkontrolujte si emailovou schránku.Pokud jste ho neobdržel napiště rád vám ho odešlu.

13. 12. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.