Meditest

4,6 / 5 (88 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektně uspořádáno v pouzdře, malé, ale praktické, výborné i sebou na cesty, protože je tam uloženo vše, co potřebujete. Dobře měří, ověřeno s měřením u lékaře, vše s popisem souhlasí, pásky lze jednou ročně získat u lékaře i na předpis pokud se léčíte s diabetem.“

MEDITEST s.r.o. je dovozcem a distributorem zdravotní měřící techniky. Společnost vznikla v roce 2007 a specializuje se zejména na dovoz glukometrů a testovacích proužků. Její produkty jsou na českém trhu mezi diabetiky velice oblíbené. Všechny dodávané produkty jsou registrovány v úhradovém systému VZP a splňují veškeré normy vyžadované platnou legislativou. Všechny produkty lze dostat na předpis u lékaře diabetologa nebo je možné je zakoupit v jakékoliv lékárně či obchodě se zdravotními potřebami.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zboží, Elektronika, příslušenství

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Meditest

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ludmila

Perfektně uspořádáno v pouzdře, malé, ale praktické, výborné i sebou na cesty, protože je tam uloženo vše, co potřebujete. Dobře měří, ověřeno s měřením u lékaře, vše s popisem souhlasí, pásky lze jednou ročně získat u lékaře i na předpis pokud se léčíte s diabetem.

27. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Romana
23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jaroslava

darek pro babičku

11. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Že měřícukr :-)

Měwří špatně, o dvě jednotky více, ale bylo mi řečeno , že je to v normě. Což podle mě není pravda neb je velký rozdíl jestli máte hladinu cukru 6 nebo 8.

7. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Soňa

Glukometr udělal obdarované velkou radost, je s ním velice spokojená

13. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (30)