Hodnocení podniku  Jozef Horal

4,4/5 (94 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Aneta Flemrová

Jediné, co bylo v pořádku byl obal.

objednávala jsem hořkou čokoládu, přišel mléčný hnus plný tuku. bohužel letěla do koše.

Dnes
Kateřina

Systém objednávání, doplaceni další částky

20. 10. 2020
Daniel

Zboží mělo garantované dodání do Vánoc, pořád nedorazilo (2.1.2019)

Vyjádření partnera
Jozef Horal Před 2 roky

Ani dorazit nemůže, neboť Vaše objednávka nebyla korektně provedena. Mailem 14.12. jste byla vyzvána, abyste objednávku udělala z Vaší strany celou znovu. Rozhodně nelze posílat zip soubor, ale je nutné postupně nahrávat jednotlivé fotky v jpg (18 fotek celkem). Náš software pak lehce vytvoří pexeso.

Jsme připraveni po obdržení správné objednávky Vám pexeso vyhotovit a zaslat. Do poznámky pro výrobu napište, že jde o opakovaní zakázky ID 795110 se správnými daty, tak jak jsme Vás informovali v mailu dne 14.12.2018.

2. 1. 2019
Jitka

Stále cekam na čokoládu. I když jsem všechny potřebne údaje vyplnila před 16 dni. Předevčírem jsem urgovala a stále nic. Je to vánoční dárek. Bojim se, aby dorazil včas…

Vyjádření partnera
Jozef Horal Před 2 roky

Jéééjda, čokoládu jste si vyzvedla v den vašeho dotazu :-) Moje chyba je v tom, že jsem na stránkách hodnocení tak dlouho nebyl :-(
JH

19. 12. 2018
Lucie

Višňovice měla být dárek k Vánocům pro tatínka. Ovšem to co jsem obdržela jsem se styděla vůbec někomu dát. Sice do rámečku vložíte fotku ale výsledek je nakonec úplně jiný, fotka je více ořízlá než v programu, takže člověk ve výsledku nemá půlku obličeje, a fotky na skleničkách také děs a hrůza, průhledné, ledabile nalepé a nedotisknuté. Za mě rozhodně nedoporučuji.

5. 1. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.