Kategorie

Studio STYL

3,9 / 5 (56 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vstřícné jednání i při změně termínu, příjemné prostředí, spousta informací, doporučená literatura, dobrá ochutnávka“

Studio STYL je vizážistická a výživová poradna v centru Brna, kde se o vás postarají odborníci s příslušnou kvalifikací. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti vizážistiky, zdravého životního stylu a fitness, pořádáme pravidelné kurzy správného líčení, kurzy hubnutí a zdravé workshopy na různá témata. Všechny podrobné informace o akcích naleznete na našem webu.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio STYL

Hodnocení podniku Studio STYL

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jita Amistos

Moc se mi líbila předvánoční škola vaření ;), dozvěděly jsme se spoustu zajímavých věcí a ochutnaly i nějaké ty dobroty, které jsme i doma vyzkoušely (viz foto) ;)

10. 2. 2017
Užitečné? Ano
Veronika

Posezení v příjemné atmosféře a ještě jsem toho spoustu dozvěděla. Míša vše vysvětlí, ukáže na dobrovolníkovi a na konci ještě, pokud má kdokoli zájem ještě „ušije na míru“ make-up.
Za mě super.

Vyjádření partnera
Studio STYL Před 13 dny

Děkuji za krásné hodnocení! :-)
Příjemná atmosféra byla i díky vám účastnicím.
Přeji krásný den. :-)
vizážistka Michaela Šedá

6. 2. 2017
Užitečné? Ano
Denisa

Naprostá bomba! :) Z kurzu jsem velice nadšená. Odnesla jsem si z něj mnoho nových poznatků a informací, které jsem ještě ten večer na sobě odzkoušela. S jistotou mohu říci, že cena je v poměru s množstvím a kvalitou získaných informací neuvěřitelně nízká. Míša je velice sympatická, milá a ochotná, byla jedna velká radost se nechat od ní něco naučit. Na rozdíl od jiných kurzů Vám nebude vnucována/podstrkována určitá značka kosmetiky. Což se mi velice líbilo. Prostředí, ve kterém jsme s ostatními účastnicemi strávily pohodový večer bylo velice příjemné a krásně vybavené. Do místnosti jsme vcházely jako krásné labutě, a vycházely jsme jako ještě krásnější labutě :) Vřele doporučuji! Míša Vás jistojistě naučí, jak podtrhnout a zvýraznit Vaši krásu :)

Vyjádření partnera
Studio STYL Před 15 dny

Denisko, děkuji ti za nádherné hodnocení! :-)
Právě díky takovým komentářům a reakcím od mých klietek mě moje práce tak baví a snažím se do toho dát maximum :-)
Děkuji za skvělou atmosféru, která byla na škole make-upu i hlavně díky vám učastnicím. :-) <3
vizážistka Míša Šedá

4. 2. 2017
Užitečné? Ano
Zdenka

Samotnou akci nemůžu hodnotit, z důvodu nemoci jsem se nemohla zúčastnit. Přestože jsem nemoc hlásila pár dní předem, prý už se nedá nic dělat. Takže voucher propadl 😞 Mrzí mě to, na začátku to totiž vypadalo dobře. Určitě si od slečny nic dalšího nekoupím.

Vyjádření partnera
Studio STYL Před 15 dny

Na tohle se nedá nereagovat, když slečna ohodnotí akci nejhorším možným hodoncením - jednou hvězdičkou - s tím, že sama napíše do komentáře, že nemůže zhodnotit, protože se nemohla zúčastnit....
Slečna Zdeňka mi napsala zprávu v úterý v 21h s tím, že je nemocná a nemůže se zúčastnit. Akce se konala hned ve čtvrtek a i přes to, že je na slevomatu jasně napsané: "Termín z organizačních důvodů nelze změnit. Je možné ho využít jinou osobou.", tak jsem jí nabídla, že pokud si na slevomatu pohlídá, který termín nebude plně obsazený, muže se mi ozvat a jako náhradník se zůčastnit jiného termínu, až bude zdravá.

Opravdu mě mrzí od této osoby tak negativní komentář, i když jsem se snažila udělat maximum pro její spokojenost!
Michaela Šedá

4. 2. 2017
Užitečné? Ano
737907353

Rozhodně se toho jeden hodně naučí už na první lekci, příjemně vystupující personál :) super, kvalitní kosmetika i pomůcky, odpovědi jsem dostala na každou otázku, jsem ráda za doporučení a živé ukázky :) Doporučuji

Vyjádření partnera
Studio STYL Před 15 dny

Děkuji za milé hodnocení. :-)
Mám radost, že se akce líbila. :-)
vizážistka Míša Šedá

25. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (18)