Kategorie

ExitGameCZ

4,2 / 5 (140 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprostá spokojenost. Byla to první hra, ale už se chystáme na další. Nemám s čím porovnat, ale jedná se údajně o těžší hru. Velice si cení že nás hru nechali dokončit – skončili jsme s časem 62 min :-D“

Jedinečná možnost zahrát si únikovou hru v atomovém krytu přímo v Praze. Jde o alternativu online her, kdy se tým snaží pomocí logických úkolů vymanit z místností plných nástrah. Nejde tak o fyzickou zdatnost jako spíše o logické uvažování, všímavost, týmovou spolupráci a selský rozum. I když to zní jednoduše, málokdo se z místností dostane.

Dnes otevřeno: 10:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky ExitGameCZ

Hodnocení podniku ExitGameCZ

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Originální prostředí, příjemně děsivý příběh s velmi dobrými rekvizitami a pro nás novými užívanými prvky ve hře. Ochotná obsluha, která nám prominula i zpoždění jednoho člena týmu kvůli dopravě. Navíc hezky vyprávěla o využívání atomového krytu a o hře samotné.

Mnoho falešných stop, i přesto že to byla naše asi šestá únikovka, mátlo nás to. Zároveň nemáme úplně v oblibě úkoly typu příklad z matematické Olympiády, který se tam jednou vyskytoval. Ale to je asi individuální.

20. 1. 2017
Užitečné? Ano
Nikola

Naprostá spokojenost. Byla to první hra, ale už se chystáme na další. Nemám s čím porovnat, ale jedná se údajně o těžší hru. Velice si cení že nás hru nechali dokončit – skončili jsme s časem 62 min :-D

12. 12. 2016
Užitečné? Ano
Gabriela

Úžasné super promyšlená hra příště půjdeme zase!!!!Všem doporučuji :)

12. 12. 2016
Užitečné? Ano
Martina

Moc pěkná hra se spoustou úkolů. Bavili jsme se všichni. Doporučuji!

4. 12. 2016
Užitečné? Ano
Mgr. Kamila

Vstřícná obsluha, realistické prostředí, skvělé hádanky.

60 minut je málo.

14. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (48)

Podobné podniky