Kategorie

Vibrostation Strašnice

4,4 / 5 (43 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Se saunou jsem velmi spokojena, příjemné prostředí, čistota, dobrá domluva ohledně termínů. Mohu doporučit.“

Chcete zhubnou, zpevnit si postavu a zbavit se celulitidy? Tak jsme tu právě pro Vás a máme řešení! Naše rodinné tréninkové studio nabízí cvičení na vibračních plošinách VIBROSTATION, a chodícím pásu v podtlakové kabině VACU ELITE a sounování v infrasauně. Kombinace těchto dvou cvičení udělá s vaším tělem zázraky a dostane vaše tělo do kondice.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Sauna a wellness, Péče o zdraví

Hodnocení podniku Vibrostation Strašnice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Fateofrivia

Se saunou jsem velmi spokojena, příjemné prostředí, čistota, dobrá domluva ohledně termínů. Mohu doporučit.

23. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Terézie

Moc příjemné prostředí a moc milá a vstřícná paní Vlasta. Chodím už tři měsíce, cenťáčky jdou dolů a všem můžu jen doporučit :)

2. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Světlana

Obsluha milá a vstřícná, možnost objednání termínů kdykoliv, dostupnost dobrá

Prostory jsou dost malé

1. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana
24. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavel

Jedna hvězda za možnost objednání v daný den, na voucheru bylo uvedeno min. 24 hod. předem

To bylo však bohužel vše. Paní neochotná, úsměv ani příjemný pozdrav by ji nezabil. Prostředí hrůza, sauna se nachází v místnosti ve které byla na policích asi pul cm vrstva prachu. Ručníky sepraný jak na veřejných záchodech ve 4 cenové a nejvíc tomu dodává hlasitý hluk televize kterou posloucháte při saunování. Při odchodu se už nikdo neobtěžoval říct ani nashledanou. zkrátka bohužel další z kousků na slevomatu co se tu vyskytnou jen proto že jsou na ho*no, než aby sloužily jako reklama pro další náštěvu.

Vyjádření partnera
Vibrostation Strašnice Před 27 dny

Dobrý den, velice jsem se pobavila Vaším komentářem :) nejsem si vědoma, že bych vás nepozdravila ani při příchodu a ani u odchodu :) :) :). Půlcentimetrová vrstva prachu také u nás není a ručníky -jak s veřejných záchodů ? Nevim, kde jste na ně narazlil/la ( možná jste si vzala použité sama, ale to Vám nikdo neříkal, že si ručníky můžete brát). V sauně jsou připravené ručníky šedé a oranžové barvy, pokud se Vám nelíbí barva ručníku napište do Ikea. Pokud jste použivala tyto ručníky, tak byly vyprané!!!! Studio provozuji již 7 let a kdyby to tu vypadalo tak jak píšete, tak už by bylo asi zavřeno. Přeji vám hezký pozitivní den :) Vlasta Kutinová

21. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (15)

Podobné podniky