Kategorie

Happy Wellness

4,6 / 5 (77 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „každý chce od masáže maximum … teplo, příjemnou atmosféru, teplý olej a ruce, měkké osušky, uvolnění svalů i mysli… tak nevím, proč nejde do Happy Wellness?“

Zažijte "sílu doteku" v luxusním salonu přímo v centru Brna. Nabízíme masáže klasické, lymfatické, detoxikační, relaxační, sportovní, lávové kameny, baňkování a další. Používáme kvalitní přírodní oleje podle poznatků aromaterapie.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Speciální masáže, Klasické relaxační masáže

Hodnocení podniku Happy Wellness

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Prostředí

Na základě spousty pozitivních recenzí jsem měla tu možnost vyzkoušet na vlastní kůži masáž v tomto salónu. Musím ale říct, že byla pro mě obrovským zklamáním. Masáž slečny, která mě masírovala představovala téměř lechtání zad, šíje, a to ani nemluvím o masáži hlavy, která představovala spíše čepíření vlasů, přičemž se mě slečna snad bála téměř dotknout. Bohužel s touto službou jsem spokojena nebyla, protože když bych masáž srovnala s jiným podnikem, tak k profesionální masáži měla hodně daleko.

Vyjádření partnera
Happy Wellness Před 2 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a jsme rádi, že aspoň prostředí se Vám líbilo. Nicméně každá masáž je velice individuální záležitost a samozřejmě se může stát, že co sedí mnohým, jinému nesedne. Pokud jste ale nebyla spokojená s intenzitou masáže, proč jste to hned masérce neřekla? Vždy přizpůsobujeme intenzitu masáže přáním klienta a co je pro jednoho hlazení je pro jiného už třeba bolestivé- opravdu každý má jiný práh citlivosti... Ale jste ještě mladinká, takže se třeba časem naučíte, že je lépe ozvat se hned na místě, než pak následně kritizovat - od počítače už Vás masérka dobře nenamasíruje ;-)

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Lenka

každý chce od masáže maximum … teplo, příjemnou atmosféru, teplý olej a ruce, měkké osušky, uvolnění svalů i mysli… tak nevím, proč nejde do Happy Wellness?

Vyjádření partnera
Happy Wellness Před 2 měsíci

:-) Děkujeme za krásné hodnocení a těšíme se zase někdy příště :-)

12. 12. 2016
Užitečné? Ano
A

Iva was very responsive, flexible, and professional. We were very pleased with her service and we plan to visit her again. The massages themselves were fantastic :)

Vyjádření partnera
Happy Wellness Před 2 měsíci

Thank you for your positive feedback. Looking forward to your next visit :-)

11. 12. 2016
Užitečné? Ano
Kamila

velice příjemná masáž

23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

Skvělá masáž i přístup :)

Vyjádření partnera
Happy Wellness Před 3 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se zase někdy příště :-)

19. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (20)

Podobné podniky