Hodnocení podniku OdHomera.cz

4,6/5 (719 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

rychlé doručení, pěkné balení , určeno jako dárek, který udělal velkou radost

22. 1. 2016
Kamila

Zabaleno v bublinkové folii, rychlé dodání

Hrnek přišel s vybledlou barvou, má tiskové vady a je otřískaný. Nemohu to darovat, bych se za to styděla.
Komunikace na bodě mrazu. Posílala jsem již 2 emaily (žádná reakce) a volala jsem 2× (vždy mě bylo řečeno, že odepíšou na mejl). Nic se nevyřešilo a já mám doma hrnek co je k ničemu. Mám fota které jsem zaslala.

20. 12. 2015
MonÄa

Objednala jsem si vánoční set hrníčku, klíčenky, podtácku s motivem Homera Simpsona. Zboží přišlo rychle, ale hrníček byl s výrazným kazem a klíčenka špinavá. Několikrát jsem psala na zde uvedený email a posílala i fotky vad, že žádám o výměnu zboží. (Zkoušela jsem volat i na mobil, ale nikdo mi to nebral). Po týdnu mi přišla odpověď, že mi bude hned následující den zaslán hrníček nový. Zeptala jsem se na číslo balíčku, psala další emaily a už žádná odpověď. Bude to další týden a nový hrníček mi stále nepřišel a na emaily nikdo neodpovídá. Pochybuji, že se ho vůbec někdy dočkám. Pro mě vyhozené peníze, nechci darovat hrníček, kde jsou kazy a klíčenka černá od nějaké barvy a evidentně výměna zboží nemožná.

30. 11. 2015
Jiří

Cena, rychlost dodání

Zboží je kazové a prodejce nereaguje na výzvy ohledně zjednání nápravy. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by zde na Slevomatu někdo zcela úmyslně nabízel zboží nevyhovující kvality. Rozhodně se vyvarujte nakupování od tohoto výrobce, předejdete tak problémům spojeným s reklamací. Součástí mého balíčku měl být i otvírák na lahve, který jsem zaplatil dodatečně, ale v zásilce se samozřejmě nenalézal. Dokládám foto jednoho z kazů, kterých je na výrobku několik…

Vyjádření partnera
OdHomera.cz Před 3 roky

Dobrý den,
velice se omlouvám za komplikace.
Denně expedujeme desítky hrnků a ač zboží před odesláním kontrolujeme, může se samozřejmě stát chybka.

Zašleme Vám zdarma zboží nové, případně Vám můžeme vrátit peníze.

Prosím o kontaktování přímo vedoucího expedice p. Bulanta na tel. 724 692 094 (volat můžete kdykoliv), věřím, že to s Vámi domluví ku Vaší spokojenosti.

Ještě jednou se omlouvám za komplikace a věřím, že vše bude brzy v pořádku .

S pozdravem
Pavel Konečný
OdHomera.cz
Upravit

13. 11. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.