Kategorie

Chaty pod Pradědem - Ski & Relax resort Avalanche

3,5 / 5 (4 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Hodnocení podniku Chaty pod Pradědem - Ski & Relax resort Avalanche

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,5/5 dle 4 hodnocení
5 2
4 0
3 0
1 0
Lucie

Vybavení chatky bylo nevyhovující. Nebyl k dispozici ani dřez v kuchyni, žádný hadr a pro 12 lidí pouze lednice typu mini bar . Neumím si představit tam být déle než víkend. Určitě už sem nepřijedeme.

Vyjádření partnera
Chaty pod Pradědem - Ski & Relax resort Avalanche Před rokem

Je nám líto, že Vám připadlo vybavení nevyhovující. Ano, dřez v kuchyni zatím nebyl, protože byla linka nová a ještě nebyl namontován. Tuto věc jsme ale v nabídce jasně nafotili a bylo to zřejmé. Tento nedostatek bude v říjnu odstraněn. Na velikost lednice máme stížnost za celou dobu pronajímání pouze od Vás, ale i přesto budou lednice vyměněny za větší. Chaty si již pronajali stovky lidí a škoda jen, že ti spokojení (je jich většina) recenze příliš nepíší. Snad toto dopomůže ke kvalitnějšímu strávení dovolené u nás.

27. 9. 2015
Užitečné? Ano
Pavla

Při rezervaci a předání chaty proběhlo vše v pořádku. Okolí je moc hezké.

Chata trošku sparťanská, ale ralativně dobrý. Dost příkré schody. Moc si neumím představit, že by nás tam bylo opravdu 12 osob. Chata s kuchyňkou, kde není připojena voda! V areálu restaurace, kde vám místo polévky donesou snad vodu z nádobí! Po reklamaci byla donesena chutná polévka, tak nevím, co to byla za zkouška. Celkově dobrý, ale neočekávejte žádný luxus a pokud chce někdo wellnes, bowling apod., doporučuji si objednat dříve, na nás nezbyl žádný volný termín.

14. 9. 2015
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.