Portrétní fotografie

4,5 / 5 (47 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pan fotograf je veselý, spontánní a příjemně upovídaný pán. Ateliér sice trošku menší, ale plně vybavený a dostačující. Při focení vládla pohodová atmosféra, uvolněná, vůbec se nedíval na čas, mohli jsme se libovolně převléct. Fotografie zpracoval do 2 dnů, vše proběhlo rychle a bez problémů. Můžeme doporučit :) Byli jsme se fotit jako pár.“

60 minut práce profesionálního fotografa 10 nejlepších upravených fotografií Všechny nafocené fotografie ZDARMA v elektronické podobě (kolem 100 ks) Dodání fotografií do 7dnů Platí pro 1-2 osoby Focení probíhá v soukromém atelieru v centru Hradce Králové.Fotograf pracuje s asistentkou která kontroluje doladění vizáže popřípadě poradí nebo dolíčí. Předáme kvalitně zpracované fotografie ve velkém rozlišení které lze použít na velkoformátové zpracování(velká foto plátna 2metry+) Vhodné pro páry,jednotlivce,děti,těhotné i čtyřnohé mazlíčky. Krásný dárek který potěší každého. Při focení několikrát měníme pozadí proto je dobré si vzít alespoň dvoje oblečení,dámy boty na podpatku.Doplňky(šály,šátky,brýle,šperky)

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Patrick Marek
https://www.facebook.com/PatrickMarekPhotography/
marekpat@gmail.com
+420 777 323 608

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Focení

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Portrétní fotografie

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Radim012

Přátelský přístup

Upravené fotky nebyly vůbec povedené, ačkoli focení probíhalo v pořádku, tak výsledek vůbec nestál za to. Ze všech fotek byly asi jen 2 použitelné (po úpravě) a cena 1000 Kč za ani ne celou hodinu focení opravdu nestála. Fotograf evidentně nepracuje příliš dobře se světlem a neměl by dělat portréty.

12. 10. 2017
H

Pan fotograf nerespektoval naše přání a představy. Z nafocených fotek zaslal ty, které se nám nelíbily s odůvodněním, že jemu se nelíbí fotky, které které nám ano.
Tmavé vlasy splývají s tmavým pozadím, apod.
Příště bych raději připlatila jinde za kvalitní služby.

21. 4. 2017
Markéta

Pan fotograf je veselý, spontánní a příjemně upovídaný pán. Ateliér sice trošku menší, ale plně vybavený a dostačující. Při focení vládla pohodová atmosféra, uvolněná, vůbec se nedíval na čas, mohli jsme se libovolně převléct. Fotografie zpracoval do 2 dnů, vše proběhlo rychle a bez problémů. Můžeme doporučit :) Byli jsme se fotit jako pár.

13. 3. 2017
Dan

Vynikající, uvolněná atmosféra a výsledek předčil naše očekávání. Patricka můžeme jen a jen doporučit!!!

12. 5. 2016
Monika

Líbil se mi přístup k práci a jednání pana fotografa. Atmosféra byla příjemná. Určitě doporučuji.

Nebylo nic co by se mi nelíbilo.

9. 5. 2016

Další hodnocení (21)