Kategorie

Portrétní fotografie

4,6 / 5 (43 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vynikající, uvolněná atmosféra a výsledek předčil naše očekávání. Patricka můžeme jen a jen doporučit!!!“

60 minut práce profesionálního fotografa 10 nejlepších upravených fotografií Všechny nafocené fotografie ZDARMA v elektronické podobě (kolem 100 ks) Dodání fotografií do 7dnů Platí pro 1-2 osoby Focení probíhá v soukromém atelieru v centru Hradce Králové.Fotograf pracuje s asistentkou která kontroluje doladění vizáže popřípadě poradí nebo dolíčí. Předáme kvalitně zpracované fotografie ve velkém rozlišení které lze použít na velkoformátové zpracování(velká foto plátna 2metry+) Vhodné pro páry,jednotlivce,děti,těhotné i čtyřnohé mazlíčky. Krásný dárek který potěší každého. Při focení několikrát měníme pozadí proto je dobré si vzít alespoň dvoje oblečení,dámy boty na podpatku.Doplňky(šály,šátky,brýle,šperky)

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Portrétní fotografie

Hodnocení podniku Portrétní fotografie

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dan

Vynikající, uvolněná atmosféra a výsledek předčil naše očekávání. Patricka můžeme jen a jen doporučit!!!

12. 5. 2016
Užitečné? Ano
Monika

Líbil se mi přístup k práci a jednání pana fotografa. Atmosféra byla příjemná. Určitě doporučuji.

Nebylo nic co by se mi nelíbilo.

9. 5. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Přístup fotografa

Ateliér přímo doma

6. 5. 2016
Užitečné? Ano
Tnovoukost

Nic

Ano, fotograf je zvyklý fotit kapely a ne portréty. Absolutně neprofesionální přístup na to že se ve své profesi pohybuje skoro 30 let, smutný amatérismus, mobilem udělám lepší záběr. Za 1000 Kč nehorázná nabídka bez maskéra…?!

26. 4. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Výsledné fotografie nejsou vůbec pěkné. Fotograf nabízí 100 různých fotek, obdržíte ale jen 50 druhů po 2ks. Fotky nafotí rychle bez nějaké pořádné přípravy, fotky vám dá okamžitě. Jsou žluté, nepěkné. Máme srovnání s jinými profesionály a služeb u tohoto pána už určitě nevyužijeme. Toto byly opravdu dobře vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
Portrétní fotografie Před 11 měsíci

Dobrý den každého upozorňuji na to že fotografie jsou ve formátu RAW což je surová fotografie následně zasílám upravené a vyretušované fotografie.To vše v rozmezí 10ks a jako bonus dalších deset v černobílé fotografii.Tím bych chtěl naznačit že je potřeba poslouchat co Vám říkám.Fotografie je řemeslo a tak se musí brát jako laika Vás chápu ale musíte poslouchat co vám říkám.Každý který se byl někdy fotit ví že za hodinu se toho nedá stihnout mnoho ale děkuji za názor.pM PS:Okamžitě dostáváte jen ty surové fotografie a to jsou všechny které se nafotí následně vám zašlu upravené ty které dostáváte neupravené je bonus.Prosím přečtěte si co si objednáváte za službu a ještě něco každého prosím o potvrzení o přijetí zásilky oněch upravených fotografií od Vás jsem nic nedostal je také možné že jste si odnesla fotografie a ani nevíte že máte někde na mailu ty upravené.

29. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (18)