Kategorie

Portrétní fotografie

4,6 / 5 (44 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pan fotograf je veselý, spontánní a příjemně upovídaný pán. Ateliér sice trošku menší, ale plně vybavený a dostačující. Při focení vládla pohodová atmosféra, uvolněná, vůbec se nedíval na čas, mohli jsme se libovolně převléct. Fotografie zpracoval do 2 dnů, vše proběhlo rychle a bez problémů. Můžeme doporučit :) Byli jsme se fotit jako pár.“

60 minut práce profesionálního fotografa 10 nejlepších upravených fotografií Všechny nafocené fotografie ZDARMA v elektronické podobě (kolem 100 ks) Dodání fotografií do 7dnů Platí pro 1-2 osoby Focení probíhá v soukromém atelieru v centru Hradce Králové.Fotograf pracuje s asistentkou která kontroluje doladění vizáže popřípadě poradí nebo dolíčí. Předáme kvalitně zpracované fotografie ve velkém rozlišení které lze použít na velkoformátové zpracování(velká foto plátna 2metry+) Vhodné pro páry,jednotlivce,děti,těhotné i čtyřnohé mazlíčky. Krásný dárek který potěší každého. Při focení několikrát měníme pozadí proto je dobré si vzít alespoň dvoje oblečení,dámy boty na podpatku.Doplňky(šály,šátky,brýle,šperky)

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Portrétní fotografie

Hodnocení podniku Portrétní fotografie

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Markéta

Pan fotograf je veselý, spontánní a příjemně upovídaný pán. Ateliér sice trošku menší, ale plně vybavený a dostačující. Při focení vládla pohodová atmosféra, uvolněná, vůbec se nedíval na čas, mohli jsme se libovolně převléct. Fotografie zpracoval do 2 dnů, vše proběhlo rychle a bez problémů. Můžeme doporučit :) Byli jsme se fotit jako pár.

13. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dan

Vynikající, uvolněná atmosféra a výsledek předčil naše očekávání. Patricka můžeme jen a jen doporučit!!!

12. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Monika

Líbil se mi přístup k práci a jednání pana fotografa. Atmosféra byla příjemná. Určitě doporučuji.

Nebylo nic co by se mi nelíbilo.

9. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Přístup fotografa

Ateliér přímo doma

6. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tnovoukost

Nic

Ano, fotograf je zvyklý fotit kapely a ne portréty. Absolutně neprofesionální přístup na to že se ve své profesi pohybuje skoro 30 let, smutný amatérismus, mobilem udělám lepší záběr. Za 1000 Kč nehorázná nabídka bez maskéra…?!

26. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (19)