Vyměňte vaše zaměstnanecké benefity za zážitek

Vyměňte vaše zaměstnanecké benefity za zážitek

Slevomat 8. 4. 2019 Sdílet

Máme skvělou zprávu! Odměňuje vás  váš zaměstnavatel elektronickými kartami Ticket Restaurant® CardEdenred Benefits Card? Zaplaťte s nimi nyní zážitky, služby nebo zboží, které jste si na Slevomatu vybrali! Jak na to? Možnosti máte hned dvě. Můžete se zastavit na naší karlínské pobočce, kde je možné vaší benefitní kartou zaplatit vámi vybrané nabídky ze Slevomatu. Druhá možnost je převedení kreditů přes náš web (odkaz zde). Na webu zadejte částku, kterou chcete převést (u karty Ticket Restaurant® Card je možné dobít 500 Kč denně), vyberete typ vaší karty a kliknete na tlačítko “Připsat kredity”. Poté budete automaticky přesměrováni na platební bránu, kde už jednoduše vyplníte údaje z karty a kredity jsou na cestě. Ty pak můžete využít například na nabídky restaurací (Ticket Restaurant® Card), nebo na nabídky z kategorií cestování, zábava a volný čas, rodina a děti, masáže, sauna a wellness, péče o zuby, péče o zdraví a solné jesykně (Edenred Benefits Card).

Samozřejmostí je i možnost využití papírových poukázek Edenred Benefits, Edenred Compliments, Ticket Restaurant nebo třeba Unišek. U těch se vám bohužel nenaskýtá možnost převádění kreditů přes web, na druhou stranu se s námi ale můžete potkat v naší karlínské pobočce. Tam s papírovými poukázkami můžete platit, případně si benefitní body převést na kredity na váš Slevomat účet.

Pro více informací o přijímaných poukázkách a podmínkách jejich využití běžte na https://www.slevomat.cz/benefity-cafehttps://www.slevomat.cz/gallery-beta

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.