Jarní prázdniny bez lyží: Disneyland, Peklo Čertovina nebo laserové bludiště

Jarní prázdniny bez lyží: Disneyland, Peklo Čertovina nebo laserové bludiště

Tipy rodičů 21. 1. 2019 Sdílet

Jarní prázdniny 2019 se blíží, a tak jsme si pro vás připravili tipy, kam s dětmi vyrazit. A že vás hory vás nelákají? Žádný problém, možností je spousta. Inspirujte se tipy na výlety do zábavních parků a za zvířátky, objevte pobyty pro rodiny s dětmi, kde si užijete spoustu legrace i si báječně odpočinete, a nechte se nalákat na zážitky, kterých pro vás po celé republice máme také mnoho.

Jarní prázdniny 2019: Vyberte si ubytování podle svého gusta

Co takhle třeba pohádková dovolená na Vysočině ve stylu Robina Hooda na Usedlosti Gerstein? Naplno si tady užijete a vychutnáte středověkou atmosféru bez internetu a s vůní smrkového dřeva. V Gersteinu vypnete virtuální svět a naplno prožijete ten offlinový, který je mnohem zábavnější a barvitější. Střílet lukem jako Robin Hood, zahrát si deskovku nebo jít sáňkovat? Tomu se žádné lajky nevyrovnají.

Čerti a peklo jako dovolenkoví parťáci? Rozdělejte pod kotlem a vyrazte do Pekla Čertovina. Pekelně pohodlný pelech čeká na malé i velké čertíky v nových mobilheimech či v chaloupce přímo pod Peklem, odkud je to do Pekla Čertovina co by uhlím dohodil (100 m). Unikátní Peklo najdete u Hlinska v Čechách a čeká tu na vás opravdu po čertech skvělá zábava.

Jestli je někde krásně opravdu po celý rok, tak je to jižní Morava. Ubytujte se v apartmánech Belveder v Hlohovci a do Lednice dojděte pěšky. Ano, do té s krásným zámkem, ještě krásnějším zámeckým parkem, minaretem a Valticemi v sousedství.

Pro sportovce tu máme tak trochu nomen omen hotel. Nově postavený hotel S-Port jen 11 km od centra Olomouce vás bude v malebné Vésce hostit, a to tak, že z něj vlastně vůbec nemusíte vytáhnout paty. Vše od wellness přes bazén až po různá sportoviště budete mít pod nosem!

Zábavní parky, zoo, zámky i aquapark za hranicemi

Vyberte si z nabídky zábavních parků, zoo i výletů za přírodními či historickými krásami a bavte se! Disneyland, Legoland, londýnské muzeum Harryho Pottera a další zábavní parky v Německu, Itálii nebo Francii? Tam to žije! Co vy na to? V nabídce máme i zahraniční zoo – vyhlášenou vídeňskou, norimberskou s delfíny a maďarské Tropicarium.

A že jsou v zimě hrady a zámky zavřené? Že podzemní jezero je nesmysl a vidět Pět prstů můžete i doma? Tak tomu úplně není. Všechny tipy na úžasné výlety za hranice a výhodné nabídky najdete v kampani Vyrazte s dětmi za hranice. Tak nakoukněte, vyberte a moc si to užijte.

Kam za zážitkem a hrou po Čechách?

První laserové bludiště v ČR najdete v centru Brna. Přijďte otestovat svou pružnost a rychlost a vyhněte se všem laserovým paprskům.

Jedna věc je jistá, kolem Tábora neběhají jen lišky. Naopak tu najdete jednu z nejkrásnějších zoo, tak si udělejte na jih Čech výlet. Co se tu nejvíc líbilo mama blogerce Vendy? „Většina zvířátek tu má jméno a jde znát, jak krásný a úzký vztah se svými ošetřovateli mají. O tom jsme se mohli přesvědčit hned na začátku návštěvy,  dostali jsme totiž příležitost nakrmit v ohradě lamu Navaru a velbloudici Frídu.“

Kam jezdí pohádka na dovolenou? Do lázní, to dá rozum. V Rožnově pod Radhoštěm na vás čeká hrací plocha s více než 1 000 m² – Pohádkové lázně pro děti všech věkových kategorií. Hopsání na trampolínách, divoké sjíždění skluzavek, houpání na houpačkách i relax v moři kuliček. Potom bude potřeba na chvíli obydlet dětský domeček a fyzičku potrénovat při překonávání nejrůznějších prolézaček a sítí. A hrátky s kinetickým pískem? Paráda!

Zabavit děti přes den? To už umí skoro každý. Ale nenuťte je jít spát po večerníčku a překvapte je. Vyrazte si užít nevšední zážitek na zámek Loučeň – svíčky budou ozařovat jednotlivá zákoutí, projdete si veškeré místnosti a možná potkáte i bílou paní. V zámeckém areálu pro vás ožije historie a provedou vás tu obyvatelé z dob největší slávy zámku. Výlet si navíc obohatíte o vstup do zámeckého parku, kde se pokusíte najít cestu z labyrintária. Tento zážitek si zkrátka užijí děti i dospělí

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.