Adventní kalendář (nejen) pro muže doporučuje mama blogerka

Adventní kalendář (nejen) pro muže doporučuje mama blogerka

Mama live 13. 11. 2018 Sdílet

Sepisujete seznam ingrediencí na cukroví, děláte revizi ozdob a vánočních dekorací, procházíte dopisy Ježíškovi a vymýšlíte, čím naplníte dětem jejich adventní kalendáře? Ano, Vánoce se blíží.

Nezapomněli jste na něco? Advent a Vánoce přece nemají být radostné období jen pro děti. Udělejte si radost i vy velcí! Dámy, co kdybyste rozvěsily pytlíčky s dobrotami i „hlavám rodiny“?

Adventní kalendář plný oříšků, ovoce, preclíků a dalších dobrot otestovala mama blogerka Mama live.

Adventní kalendář najdete v naší nabídce. Stačí jen rozvěsit!

Adventní kalendář děláme dětem (3 a 6 let) pravidelně a řeknu vám, že je to trochu stres. Když to nechceme vyřešit krabicí s 24 čokoládami, dá to i zabrat. Většinou střídáme malinké hračky (figurky zvířátek, gumičky a sponky, malá autíčka) se zdravými tyčinkami nebo těmi čokoládkami. A máme na to kartonový domeček s 24 šuplíčky.

Moc se mi líbí nápad udělat to hezké i manželovi (no dobře, nám oběma :-D). Oba máme práce nad hlavu a ke konci roku je to ještě hektičtější než obvykle. Předvánoční večery většinou trávíme vybíráním těch nejlepších dárků pro naše dva spící poklady, vyráběním fotokalendářů a fotoknih pro prarodiče, řešíme, kde strávíme Silvestra, kde objednáme tuňáka k štědrovečerní večeři a … malinko zapomínáme, že bychom místo toho měli pít svařák, pojídat cukroví a poslouchat koledy 😀

A co tedy balení adventního kalendáře obsahuje? Červenobílé sáčky s číslicemi od 1–24 plné oříšků všech druhů a na všechny možné způsoby, k tomu keksíky, preclíky. V každém sáčku je jeden druh. V balení najdete ale i šňůru a malinké kolíčky, takže nemusíte řešit nic jiného, než kam „kalendář“ zavěsíte.

Velmi mě potěšila kvalita „obsahu“. Preclíky křupavé, oříšky čerstvé, tak akorát ochucené. A věřte expertovi na mandle v čokoládě, když říkám, že tyhle jsou vážně skvělé! No, pecka! 😀

Víno se tedy v balení nepodává, ale to dokážu zajistit separé, a těším se, až ty adventní večery nám velkým trochu vyladím.

Ale mám dilema… Manžel se nerad o dobroty dělí. Neměla bych objednat adventní kalendáře rovnou dva? 😀

Udělejte si radost a pochutnejte si na adventním kalendáři, koupíte jej u nás na Slevomatu!

Mama live

Mama live

Jsem máma dvou dětí, žena jednoho muže a píšu o nás. Jsem na mateřské čtyři roky a po dvou letech této super dovči mě začalo každodenní popíjení drinků s nohama na stole nudit. Tak jsem založila blog a začala psát. A když mi dojdou slova, tak to vyfotím, když nevím kudy kam, vezmu to přes humor.