Batman, Cars nebo Tlapková patrola? Otestovali jsme licenční dárky

Batman, Cars nebo Tlapková patrola? Otestovali jsme licenční dárky

Tipy rodičů 1. 11. 2018

Má oblíbený hrdina vašeho syna masku přes obličej a superschopnosti? Miluje vaše malá holčička všechno růžové nebo zmrzlé? Kreslení hrdinové pohádek jsou dětmi milovaní a kdy jindy jim udělat radost než na Vánoce?

Licenční zboží prošlo testem mama blogerek a jejich dětí. Nechte se inspirovat.

Podívejte se na nabídku zboží s kreslenými hrdiny s licencí u nás na Slevomatu.

Polštářek jako omalovánky si užil Luky od Veru Harnol

Na začátku byl bílý polštářek s motivem Bleska McQueena a k němu tři fixy. Lukášek věděl ihned, že se má polštář vymalovat. Vrhnul se na to dříve, než jsem vytáhla foťák 😀 Na polštářku jsou natištěné různé závodní motivy, které můžete vykreslovat dle libosti. Můj malý malíř se chvíli šablon držel a chvíli mu to bylo i úplně jedno. Škoda, že v sadě nebylo více barevných fixů na textil. Sada obsahovala jen červenou, modrou a žlutou.

Je to milá aktivita, která by mohla děti bavit opakovaně. Polštářek je vhodný i do pračky a po vyprání je opět bílý. Děti se mohou opět realizovat. Super aktivita klidně od dvou let – jakmile umí držet fix v ruce, nechala bych je tvořit a těšila bych se na výsledek. Lukáškův polštářek je vydařený a má čestné místo v jeho pokojíčku. Nabídka polštářků je široká a najde se vhodný motiv jak pro holčičky (např. motiv Ledové království), tak pro chlapečky.

Šperkovnice pro malou zdobilku

„Mami, kde mám náhrdelník a sponky?“

„Barunko, zřejmě někde pohozené v šuplíku.“

Jestli toto znáte, tak mám pro vás tip. Krásnou šperkovnici s motivem Tlapkové patroly. To nejde dohromady? Psi v autech a malé šňořilky? A nezapomněli jste na Skye a Everest?

Máme doma páreček (tříletý kluk a šestiletá holčička) a při sledování pohádek musí dělat kompromisy. Někdy kouká Honzík na Elsu a někdy Barunka zase na Tlapkovou patrolu, takže jí je ve finále taky blízká 😀

A ta šperkovnice je růžová a jde dozdobit. Jsou k ní totiž přiložené třpytkové polepky a nalepovací kamínky. Barunka je nadšená!

Kreslící tabulka jako ideální zábava na cesty

Kreslících (a vzápětí mazacích) tabulek je na trhu jistě mnoho. Ta, kterou vozíme my, je žlutá a mimoní. Máme tuhle kreslenou filmovou sérii rádi celá rodina a tak udělala tabulka tříletému Honzíkovi radost. A mně dělá radost, že ho zabavuje na cestách, ať už v autě nebo v MHD.

Tabulka je tak akorát malá, aby se mu vešla do batůžku a aby ji měl pohodlně položenou na pultíku od autosedačky. Není to na žádná velká umělecká díla, ale ta od tříletého kluka zatím ani nečekáme 😀 A mně se líbí i to malé ucho sloužící jako držátko, takže si to nosí jako kabeličku, když už mu v rámci genderově odlišné východy tvrdíme, že kabelky nosí jen holky 😀

Když bubliny tvoří Tlapková patrola

Že je bublifuk zábavou pro děti v každém věku, mám za roky své mateřské praxe ozkoušeno. Jediné co se mění, je množství vylité tekutiny v závislosti právě na tom věku. Mama blogerka Kamila z blogu I Love Cake se syny (7 a 1 rok) vyzkoušela bublifuk s Tlapkovou patrolou.

Sadu bublifuku s tenisovými pálkami jsem chtěla primárně pro staršího syna, který i ve svých sedmi letech nedá na roztomilá štěňata, která zachraňují svět, dopustit. Říkala jsem si, že právě pálky pro něj budou zajímavou obměnou oproti klasickému bublifuku. Nicméně už k vybalování se nám připletl i ten mladší, nadšeně pálkami mával, koukal na staršího bráchu, jak vyfukuje bubliny, praskal je a na závěr slavnostně nádobku s tekutinou vylil 😀

Zábava pro celou rodinu zaručena.

Povlečení s Batmanem otestovala Veru Harnol a pětiletý Lukášek

Batman. Lukášek s ním neviděl žádný film a stejně si k sobě cestu našli. Má rád batmanovské Lego, časopisy s ním, má svůj super kostým a nově má i povlečení s tímhle svalovcem. Myslím si, že nám sem tohle povlečení skvěle zapadlo. Povlečení má jiný motiv z líce i z rubu a hlavně převažuje modrá barva.

Je z příjemného bavlněného materiálu. Již jsem ho několikrát prala a stále drží barva i tvar. Co mám také hodně ráda, že je na zip, žádné knoflíky nebo cvoky. 

Nejdůležitější je, že se v něm Lukáškovi nádherně spí, nepotí se v něm a užívá si to. Nyní již nechce spát v ničem jiném 😀 Takže mám co dělat, aby povlečení uschlo a vždy ho měl na noc nachystané. Ráda pořídím na Vánoce nový motiv.

Batůžky s Tlapkovou patrolou a Mimoni na zádech dětí Mama live

Když si dítě poprvé nandá batůžek a vyrazí ven, vyroste asi o pět let. Znamená to totiž, že už si nosí svoje věci a není odkázáno na rodiče. Za mě doják 😀 Když jdeme na delší výlet, většinu věcí neseme ale přece jen my dospělí. Děti si nosí takové ty věci, bez kterých by v divočině nepřežily – autíčko, malého plyšáčka a peněženku s plastovými mincemi.

Batůžky využíváme hlavně do školky – nosí si v něm svačinku a náhradní oblečení. Není to tedy o tom, že bychom řešili nosnost, vyztužení zad a bederní podporu. Tyhle batůžky mají hlavně dělat radost. A to plní na 100 %.

Podívejte se na nabídku licenčních dárků s motivy Tlapkové patroly, Cars, Mimoňů a dalších na Slevomatu.

Jak se vám článek líbil?

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.