Batman, Cars nebo Tlapková patrola? Otestovali jsme licenční dárky

Batman, Cars nebo Tlapková patrola? Otestovali jsme licenční dárky

Tipy rodičů 1. 11. 2018 Sdílet

Má oblíbený hrdina vašeho syna masku přes obličej a superschopnosti? Miluje vaše malá holčička všechno růžové nebo zmrzlé? Kreslení hrdinové pohádek jsou dětmi milovaní a kdy jindy jim udělat radost než na Vánoce?

Licenční zboží prošlo testem mama blogerek a jejich dětí. Nechte se inspirovat.

Podívejte se na nabídku zboží s kreslenými hrdiny s licencí u nás na Slevomatu.

Polštářek jako omalovánky si užil Luky od Veru Harnol

Na začátku byl bílý polštářek s motivem Bleska McQueena a k němu tři fixy. Lukášek věděl ihned, že se má polštář vymalovat. Vrhnul se na to dříve, než jsem vytáhla foťák 😀 Na polštářku jsou natištěné různé závodní motivy, které můžete vykreslovat dle libosti. Můj malý malíř se chvíli šablon držel a chvíli mu to bylo i úplně jedno. Škoda, že v sadě nebylo více barevných fixů na textil. Sada obsahovala jen červenou, modrou a žlutou.

Je to milá aktivita, která by mohla děti bavit opakovaně. Polštářek je vhodný i do pračky a po vyprání je opět bílý. Děti se mohou opět realizovat. Super aktivita klidně od dvou let – jakmile umí držet fix v ruce, nechala bych je tvořit a těšila bych se na výsledek. Lukáškův polštářek je vydařený a má čestné místo v jeho pokojíčku. Nabídka polštářků je široká a najde se vhodný motiv jak pro holčičky (např. motiv Ledové království), tak pro chlapečky.

Šperkovnice pro malou zdobilku

„Mami, kde mám náhrdelník a sponky?“

„Barunko, zřejmě někde pohozené v šuplíku.“

Jestli toto znáte, tak mám pro vás tip. Krásnou šperkovnici s motivem Tlapkové patroly. To nejde dohromady? Psi v autech a malé šňořilky? A nezapomněli jste na Skye a Everest?

Máme doma páreček (tříletý kluk a šestiletá holčička) a při sledování pohádek musí dělat kompromisy. Někdy kouká Honzík na Elsu a někdy Barunka zase na Tlapkovou patrolu, takže jí je ve finále taky blízká 😀

A ta šperkovnice je růžová a jde dozdobit. Jsou k ní totiž přiložené třpytkové polepky a nalepovací kamínky. Barunka je nadšená!

Kreslící tabulka jako ideální zábava na cesty

Kreslících (a vzápětí mazacích) tabulek je na trhu jistě mnoho. Ta, kterou vozíme my, je žlutá a mimoní. Máme tuhle kreslenou filmovou sérii rádi celá rodina a tak udělala tabulka tříletému Honzíkovi radost. A mně dělá radost, že ho zabavuje na cestách, ať už v autě nebo v MHD.

Tabulka je tak akorát malá, aby se mu vešla do batůžku a aby ji měl pohodlně položenou na pultíku od autosedačky. Není to na žádná velká umělecká díla, ale ta od tříletého kluka zatím ani nečekáme 😀 A mně se líbí i to malé ucho sloužící jako držátko, takže si to nosí jako kabeličku, když už mu v rámci genderově odlišné východy tvrdíme, že kabelky nosí jen holky 😀

Když bubliny tvoří Tlapková patrola

Že je bublifuk zábavou pro děti v každém věku, mám za roky své mateřské praxe ozkoušeno. Jediné co se mění, je množství vylité tekutiny v závislosti právě na tom věku. Mama blogerka Kamila z blogu I Love Cake se syny (7 a 1 rok) vyzkoušela bublifuk s Tlapkovou patrolou.

Sadu bublifuku s tenisovými pálkami jsem chtěla primárně pro staršího syna, který i ve svých sedmi letech nedá na roztomilá štěňata, která zachraňují svět, dopustit. Říkala jsem si, že právě pálky pro něj budou zajímavou obměnou oproti klasickému bublifuku. Nicméně už k vybalování se nám připletl i ten mladší, nadšeně pálkami mával, koukal na staršího bráchu, jak vyfukuje bubliny, praskal je a na závěr slavnostně nádobku s tekutinou vylil 😀

Zábava pro celou rodinu zaručena.

Povlečení s Batmanem otestovala Veru Harnol a pětiletý Lukášek

Batman. Lukášek s ním neviděl žádný film a stejně si k sobě cestu našli. Má rád batmanovské Lego, časopisy s ním, má svůj super kostým a nově má i povlečení s tímhle svalovcem. Myslím si, že nám sem tohle povlečení skvěle zapadlo. Povlečení má jiný motiv z líce i z rubu a hlavně převažuje modrá barva.

Je z příjemného bavlněného materiálu. Již jsem ho několikrát prala a stále drží barva i tvar. Co mám také hodně ráda, že je na zip, žádné knoflíky nebo cvoky. 

Nejdůležitější je, že se v něm Lukáškovi nádherně spí, nepotí se v něm a užívá si to. Nyní již nechce spát v ničem jiném 😀 Takže mám co dělat, aby povlečení uschlo a vždy ho měl na noc nachystané. Ráda pořídím na Vánoce nový motiv.

Batůžky s Tlapkovou patrolou a Mimoni na zádech dětí Mama live

Když si dítě poprvé nandá batůžek a vyrazí ven, vyroste asi o pět let. Znamená to totiž, že už si nosí svoje věci a není odkázáno na rodiče. Za mě doják 😀 Když jdeme na delší výlet, většinu věcí neseme ale přece jen my dospělí. Děti si nosí takové ty věci, bez kterých by v divočině nepřežily – autíčko, malého plyšáčka a peněženku s plastovými mincemi.

Batůžky využíváme hlavně do školky – nosí si v něm svačinku a náhradní oblečení. Není to tedy o tom, že bychom řešili nosnost, vyztužení zad a bederní podporu. Tyhle batůžky mají hlavně dělat radost. A to plní na 100 %.

Podívejte se na nabídku licenčních dárků s motivy Tlapkové patroly, Cars, Mimoňů a dalších na Slevomatu.

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.