Znáte plyšového medvěda Kubu, který skládá puzzle? Doporučuje mama blogerka

Znáte plyšového medvěda Kubu, který skládá puzzle? Doporučuje mama blogerka

BEBIRDIE 23. 10. 2018 Sdílet

Doby, kdy se od plyšových hraček čekala jen hebkost a roztomilost, jsou dávno pryč. Dnešní plyšáci musí něco umět a někteří jsou opravdu kabrňáci. Plyšový medvídek Kuba zpívá, vypráví pohádky, počítá, skládá puzzle a nahrává si hlas rodiče. A jako bonus umí pomoct i se spaním dětí. Otestovala jej mama blogerka BeBirdie s dvouletým Benem.

Podívejte se na medvídka Kubu na Slevomatu.

Jak nám medvěd Kuba pomohl vyřešit spací “krizi”? Nevíme, co se stalo a proč to přišlo, ale ze dne na den tu prostě byla – spací krize. Objevila se pár dnů po Benových 2. narozeninách. Odmítal spát v postýlce, pochodoval v noci po bytě… Trvalo to 3 týdny. V té době jsme dostali i nabídku otestovat medvěda Kubu. Že by to mohlo mít nějaký vliv na Beníkovo spaní, mě vlastně ani nenapadlo. 

Kuba je plyšový medvídek velký asi 35 cm, který po vložení 3× AA baterií umí zpívat a vykládat pohádky.

Medvídek se aktivuje přiložením ručiček k sobě, kdy začne hrát úvodní melodii. A v tu chvíli je připravený na hru. 

Jedna ze 4 písniček je i ukolébavka „Třpyť se, třpyť se hvězdičko“, která u nás způsobila doslova zázrak. Ben teď opět usíná krásně sám. S Kubou v postýlce, při poslechu této krásné ukolébavky.

Medvídek funguje standardně ve dvou módech. Stand Alone, což je samostatné užívání medvídka. Po stisknutí levé nohy začne hrát písnička a po stisknutí pravé pak medvídek vypráví pohádky.

V režimu Smart Device lze medvídka také propojit s chytrým zařízením – tabletem nebo telefonem, k čemuž je nutné stáhnout aplikaci Luv´n Learn. Z té lze pak pustit konkrétní písničky, pohádky, ale také si zahrát jednoduché matematické hry a skládat puzzle.

A nejvtipnější mi přijde, že Kuba umí přes telefon nebo tablet nahrát i váš hlas/zpěv a pak ho přehrát. Takže pokud je dítě zvyklé vyloženě na váš hlas, můžete mu písničku nahrát do Kuby. Ten pak bude spinkat v postýlce s vašimi dětmi a zpívat jim za vás 😀 

BEBIRDIE

BEBIRDIE

Jmenuji se Vendula, jsem máma dvou draků, Emily a Bena. Rádi jako rodina cestujeme a taky jíme  a při té příležitosti pak poznáváme nová, nejen kids friendly, místa. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli u sklenky dobrého vína. Má práce a radost - vlastní značka oblečení pro miminka a děti BeBirdie.